Şimdi Ara

Battlestar Galactica (2004-2009) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
749
Cevap
7
Favori
38.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu cnbc-e 3. sezonu ne zaman başlatacak bilen warmı ya internet kotalı olmasada su cnbc-e ye muhtac kalmasak 3 haftadan beri göstermiyor kanal, sanki bana dizi daha hazırlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackF!Re -- 8 Haziran 2007; 0:41:49 >
  • Bu dizinin yeni sezonu, yani 4. sezon ne zaman başlayacak bilen var mı?
  • 2008 ocak deniliyor, sonbaharda 2 saatlik bir film çıkacakmış. Tamamının pegasus ile ilgili olacağının garantisi yok. Sezona başlamadan aragazı diye tabir edebiliriz.
    Ya arkadaşlar burda sezonları konuşuyoruz farkındaysanız izlemeyenler var ne olursa olsun dizi senaryo içeriğiyle ilgili yazacaksanız başında ****SOPİLER**** yazın. Lütfen.
  • ****SPOİLER********SPOİLER********SPOİLER********SPOİLER********SPOİLER********SPOİLER********SPOİLER****
    Benim kafama takılan 3. sezonun son bölümünde Starbuck nasıl çıktı geldi, cylon'mu yoksa bir yere ışınlanıp gerimi geldi. Cylon olsa viper'la nasıl geri gelecek, zaten viper'ı patlarken bir tuhaf patladı, orda kafam karıştı biraz.

Zaten o da Cylon'sa eğer bir amiral kaldı cylon olmayan, onu da Cylon yapsınlarda tam olsun.
    ****SPOİLER********SPOİLER********SPOİLER********SPOİLER********SPOİLER********SPOİLER********SPOİLER****
  • arkadaşlaer final bölümünde çalan şarkının adı nedir?
  • Arkadaşlar Türkiye'nin ilk Battlestar Galactica forumu açılmıştır, hepinizi bekleriz

http://www.galactica.gen.tr/forum/index.php
  • En son baktığımda 3.sezon'un müzikleri yayınlanmamıştı . Ama cidden süper bir şarkı sezon finalinde çalan ...
  • o şarkının ismi All Along The Watchtower
    şarkının asıl sahibi Bob Dylan sanırım ancak Galactica'da dinlediğimiz şarkının Bear Mccreary tarafından hazırlanmış bi coverı
  • 16 eylulde 3. sezon basliyo cnbce de
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackF!Re

16 eylulde 3. sezon basliyo cnbce de

Ben izledim sonunu söyleyeyim mi?

Tekrar izleyeceğim.Galacticanın Yeni Capricaya iniş sahnesi süperdi.
  • Benim merak ettiğim dünyaya ne zaman iniceklerde güç birliği yapıp bizim tenekeleri oldurucekler...
  • CNBCe de 16 Eylülden itibaren yeni sezon bölümleri yayınlanacak arkadaşlar. Kaçırmayın.
  • agalar 3. sezon çok sıkıcı ilk iki sezonun akıcılığı yok bu arada çok sürpriz şeyler kayıp 5 saylon ortaya çıkıyo baya şok ediolar
  • SPOILER OLABİLİR

arkadaşlar bana göre Adama ve Başkan Roslin,diğer 4 cylon'un kim olduğunu biliyor
    yani final bölümüne ve konuşulanlara dikkat ederseniz sizde bunu farkedebilirsiniz
    başkan'ın danışmanı Foster ve Tigh güverteye geldiklerinde Adama ve Roslin'in tavırlarına dikkat edin
  • 4. sezon ne zmn başlıcak amerikada

• 4.sezon orta finalını ızledım 4 saylonu herkez gordu dunya!! da bellı oldu son 3 bolum seneye 2009 da ordada ne olucak merak edıyorum
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 2 tane konu var diziyle ilgili birinden devam etsek daha mantıklı olur sanki...
  • yarı sezon finali süperdi ya
    fakat tam sezon finali gibi oldu bölüm,diğer 10 bölümde neler olabilirki artık merak konusu
    2009 Ocak offf
  • quote:

Orjinalden alıntı: sendenbenden

2 tane konu var diziyle ilgili birinden devam etsek daha mantıklı olur sanki...

katılıyorum konulardan bir tanesini kapattıralım.
  • Dördüncü sezon 10ncu bölüm yani revelations benim bugüne kadar izlediğim tüm galactica bölümleri içerisinde en muhteşemi ve görkemlisiydi kesinlikle. 4 saylonun ortaya çıkması, saylonlarla insanların ittifakı ve barışı, hep birlikte dünyaya inmeleri ve dünyanın terkedildiğini, mahvolduğunu görmeleri off olmaz böyle bölüm arkadaşlar. hele amiralin dünyaya geldiğini söylediği konuşması beni müthiş heyecanlandırdı.
    razor ve pilot bölüm dahil tüm bölümleri izledim. kafamda hala binlerce soru işareti var tabi.
    1 - razorın sonunda ihtiyar melezin söylediği kara thrace'in mahşerin atlısı olduğu ve herkesin sonunu getireceği ne demek acaba? evet starbuckın gemisi ile bulabildiler ölmüş dünyayı, acaba onu mu kastetti?
    2 - 12 koloni 12 farklı saylon modeli.13ncü koloni dünya.bu rakamların birbiriyle nasıl bir ilişki içerisinde???????
    3 - D'anna'nın imgesinde 5 saylon da vardı. birisinin önünden geçerken "üzgünüm bilmiyordum" demişti....acaba o beşinci saylonmuydu?ama yine d'anna yakalandığında sadece 4 saylonun filoda olduğunu söyledi.5nci saylon acaba yok mu?yoksa o saylon dünyada mı?
    4 - İsyancılar dışındaki diğer saylonların tamamı yok oldu mu acaba?
    5 - 12 koloniyi yok edip işgal eden saylonlar, hala kolonideler mi? 1nci sezonda gördük ki capricada yerleşime geçmişlerdi....
    6 - En son bölüm itibarıyla saylon-insan arasında hiç bir fark olmadığını gördük. Ten işi saylonlar acaba makina değil insanların ta kendisi mi? kendini klonlayabilien insanlar mı saylon acaba?
    7 - Hala çözülemeyen ABD = Galactica kaosu nasıl bitecek? İngilizce yazılıp konuşulması,Caprica'daki ABD ordusunun aynı silah ve araçlar, 13 ABD kolonisinin birleşip ABD'yi oluşturması, askeri hiyerarşi, başkanlık sistemi vs vs derken Galactica ile ABD arasındaki müthiş benzerliği senaristler nasıl bağlayacaklar acaba? bana sorarsanız, bütün bunlar izleyicinin olayı daha kolay anlayabilmesi için kurulumuş bir kurgu......
    bu soruları çoğaltmamız mümkün tabi sizin de aklınıza gelen soru varsa yazalım birlikte cevap arayalım....

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.