Şimdi Ara

Battlestar Galactica (2004-2009) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
749
Cevap
7
Favori
38.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BSG legal olarak yayınlayan yok. Amazon Prime'da var normalde ama o da TR'de yayınlamıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni diziden haber yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanrı, tanrılar ,kader, vaazlar biraz sıksa da , kehanetler bazen senaryoyu çocuk piyesine çevirse de dizi favorilerim arasında  en üst yerlerde.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
       Starbuck'ın babasıyla piyano çalma sahnesi ve notalardaki bir örüntü ile yaşanacak gezegeni bulması  etkileyici sahneler arasındaydı. Dünyaya indiklerinde neandertal insanlarla karşılaştılar. Etimolojiye göre homosapiensin çıkış ve Neandertal insanın yok oluş sürecine uyup günümüze bağlaması   fantastik  bir dizi için oldukça güzel finaldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornapsen -- 26 Nisan 2023; 12:33:42 >
  • Yeni mesaj görünce,acaba dizinin yeni versiyonu mu geliyor dedim.Ama yokmuş.

• Zamanında soluksuz izlediğimiz 78 yapımı ile temelde aynı konu olsa da ciddi farklar var. Starbuck'ın farklı olmasına zor alıştım. Fakat bunu da beğendim tabi. Final güzeldi , anahtar müzik beni benden aldı. Şimdi dizi bitimiyle birlikte düşülen boşluğu doldurmak üzere başka diziye sıçrıyorum :)

• BattlestarGalactica'nın bölümleri 1-2 film sitesinde TÜRKÇE DUBLAJ olarak var. Kendi bilgisayarıma nereden indirebilirim bilen var mı ?

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

İnternet download manageri deneyebilirisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zachilleus kullanıcısına yanıt

denedim ama indiremedim.

• Battle Star Galactica 4 sezonun Türkçe Dublajı elinde olan var mı ?

Film sitelerinde izleyemiyorum İPAD da takılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 19 Eylül 2023; 12:40:38 >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.