Şimdi Ara

Battlestar Galactica (2004-2009) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
749
Cevap
7
Favori
38.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler izlemeye fırsat olmadı ama en.wikipedia.com dan okudum bu ne biçim bi son böyle ya
    hayatta tahmin edemezdim bunu son 5 in 4 dünün onlar olduğunu izlemeyenler için ad vermek istemiyorum ama bi sorum var sadece bi iki şey hakkında
    izlemeynler lütfen okumasın

---------Spoiler-------------

Ya Tigh son beşten biri olduğuna göre o zaman eşi Ellen nında saylon olması gerekmezmi hatta bence altı numaranın yaşlanmış hali gibi geldi bana hatırlarsanız ilk sezonda bununla ilgili bi bölüm vardı baltar testte bilerek yalan söylüyodu hatta sonra 6 numara sorunca kim olduğunu anladınmı diye evet diyodu

ve ayriyeten Tyrol un çocuğuda bi cylon hibridi olmuyomu bu durumda ve hera tek hibrid olmuyo ve bu saylonlar arasında bir çeşit mucize olmaktan çıkmıyomu?

peki son saylon kim sizce?
    strabuck nasıl kurtuldu ki gemisi parçalanmamışmıydı nasıl oraya geldi tamda saldırı olduğu sırada ve sağlam bi gemiyle ne oldu dünyadakiler onu kurtarıp gemisini tamirmi ettiler?
    yoksa son saylon starbuck mı?

sizin fikirleriniz ne beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catastrop -- 2 Nisan 2007; 0:01:57 >

• :::spoiler::: 3x20 :::spoiler:::

Bence o 5 kişi cylon değil. Kaç bölüm oldu bununla ilgili hiçbir ipucu yokken küt diye cylon mu oluverdiler? Zaten düşününce, Tigh'ın zamanında insansı modeller yoktu. Müziği duyan ve bir araya gelen 4 kişinin ortak özelliği, New Caprica'da birlikte olmaları, başka bir şey aklıma gelmiyor. Belki cylonların işidir müziği duymaları. Starbuck içinse; nasıl Baltar, sadece Caprica Six'i görebiliyorsa Lee'nin de aynı şekilde Starbuck'ı gördüğü söyleniyor. Yani tüm olay beyninde, yanılsama. Ama daha önceki bölümlere bakarsak da Starbuck'ın diğerlerinden farklı olduğu, Dünya'yı bulacağı, seçilmiş olduğu gibi şeyler ima edilmişti. Teori, teori, teori... Dizi başlayana kadar yapabilcek bir şey yok sanırım, bekleyip göreceğiz kim cylon, kim insan? =)

:::spoiler::: 3x20 :::spoiler:::

• bunu söylemekten nefret etsemde dostum kesin saylon o dörtlü yapımcısı açıkladı bunu
    hatta dikkat edersek beşinciyide farkedebileceğimizi söyledi bi iki ip ucu koymuş bazı bölümlere
    ama o 4 kişi kesin saylon bende yapımcısının yalancısıyım
    şimdi sırada bs pegasus hakkında 2 saatlik bi film projesi var galacticayla karşılaşmadan önce olanlarla ilgili
  • Öncelikle Şunu belirtmek istiyorum 3.Sezon finalini izlemeyenler okumasın dizinin tadını kaçırabilir yazılanlar.

Sonunda merakla beklediğimiz cylon modelleri ile tanıştık ama benim kafama yatmayan bişey var bu cylonların üreme yetenekleri erkekler için geçerli değildi nasıl oluyorda şef'in çocuğu var??Bana kalırsa bizi 4.sezonda baya bi sürpriz bekliyor :)Ayrıca sonbaharda Pegasus ile ilgili bölüm yapılması müthiş olur çünkü daha önceki yazılarımdada hep 2.sezon 10.Bölüm den bahsetmiştim yani Pegasus ve amiral Cain'den,sabırsızlıkla bekliyorum...Son olarak 3.Zezondaki en favori bölümlerimi sıralıyorum.

Sezon 1 bölüm 13
    sezon 2 bölüm 10 ve 11
    sezon 3 bölüm 4 ve 20
  • Süper bir dizi On numara
  • sezon 1 öncesi mini serinin alt yazılarında senkron sorunu var . düzgün alt yazıyı nereden bulabilirim.
  • başta i kaç bölüm izledim star wars a benziyo die sonra bi daha izlemedim sıktı artık hep sylon mylon bıktırdı yanee
  • 2 sezon 11 gb netten indiriyorum.

değer mi arkadaşlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: pprodigyy

2 sezon 11 gb netten indiriyorum.

değer mi arkadaşlar?

Değer değer...Kotalı kullanıcı değilsen indirmeni şiddetle tavsiye ederim.

Burada ve diğer bazı forumlarda 3. sezon hakkında yapılan eleştirilerin bir kısmı (hatta büyük bir kısmı), sezonun 1. ve 2. sezon kadar aksiyon içermemesinden dolayı sıkıcı olduğu yönündeydi. Bu görüşlere katılmamakla birlikte, tansiyonun sürekli zirvede tutulması halinde dizinin çığrından çıkacağını ve izleyeni kendine bağlayan en önemli yanlarından insan doğası, ilişkiler, hayatta kalma mücadelesi gibi bize ait olan unsurların geri plana itilebileceğini düşünüyorum. Eğer bu tür inişleri vermemiş olsalardı, özlediğimiz heyecan duygusunun yerini sıradanlık alacaktı. Bu diziyi sadece aksiyondan ibaret, garip yaratıklarla dolu uzayın içinde birbirlerine sürekli cıııv cıııv şeklinde lazer silahlarıyla ateş eden uzay gemilerinin olduğu bir bilim-kurgu olarak izlemek isteyenlerin hayal kırıklığına uğrayacaklarını garanti edebilirim.

3. sezonun finalinin üzerine kurulduğu All Along The Watchtower adlı Bob Dylan cover ı da, finali muhteşem yapan özelliklerin başında gelmektedir.

Her yönüyle (sıkıcılığı da dahil) mükemmel bir dizi. SO SAY WE ALL

• arkadaşlar tüm sezon çok yer kaplıo hepsini indirmek şartmı?? seçip indirsek olmazmı?????? ayrıca nerden indiriyorsunuz bu bölümleri şimdiden teşekkürler..
  • 3. sezon finalini az önce izledim ve 3. sezonuda bitirmiş oldum

son birkaç bölüm benim için çok sıkıcıydı ancak 19 ve 20. bölümler mükemmeldi,özellikle 20. bölümün son anları mükemmel ötesiydi

izlemeyenler için spoiler olabilir

izleyenlere hatırlatmak için birşey söylüyorum ki bence çok büyük bi ipucu olabilir kalan tek cylon için;hatırlarsanız baltar ile birlikte diğer cylonları görmeye çalışan kadın cylon(adını unuttum,karşımıza ilk kez gazeteci olarak çıkmıştı) bi cylon'un yüzünü görüyordu ve söylediği ilk şey "çok özür dilerim" gibi birşeydi
    burdan şunu çıkarabiliriz,bu cylon galacticaya gazeteci olarak bindiğinde birine karşı gelmişti veya tartışmıştı bu yüzdende tartıştığı kişinin cylon olduğunu görünce özür diledi

• quote:

Orjinalden alıntı: ylönen

arkadaşlar tüm sezon çok yer kaplıo hepsini indirmek şartmı?? seçip indirsek olmazmı?????? ayrıca nerden indiriyorsunuz bu bölümleri şimdiden teşekkürler..

dostum tabiki bütün bölümleri izle zaten bi kaç bölüm izle kendin isticeksn her bölümü izlemeyi
  • bugün galactica dizisi oynamayacak.
    bir dahaki sezonu ne zaman başlıyor bilen varmı.?
  • quote:

Orjinalden alıntı: barsgan

bugün galactica dizisi oynamayacak.
    bir dahaki sezonu ne zaman başlıyor bilen varmı.?

sanırım cnbc e yayınını soruyorsun
    araya yaz tatili gireceği için muhtemelen 3. sezon yeni yayın döneminde gösterilecek
    ama abd de 3. sezon birkaç hafta önce bitti
    internetten indirip izleyebilirsin
  • Beyler ya bu yada 24 hangisini izlemeye başlıyım ?Dexter die bi dizi var oda olabilir .
  • ewet ya diger sezon ne zaman baslicak bugünde göstermiyolar sanki dizi daha cekiliyor millet 3. sezonu bitirdi 4. yü bekliyo
  • bendeki millyet gazetesi cumartesi tv ekine göre bugün yani 4 haziran pazar günü
    geceyarısı 00: 00 da başlayacakmış.

ama yeni bölümler mi yoksa eski sezonun tekrarımı bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bozkirsovalyesi

bendeki millyet gazetesi cumartesi tv ekine göre bugün yani 4 haziran pazar günü
    geceyarısı 00: 00 da başlayacakmış.

ama yeni bölümler mi yoksa eski sezonun tekrarımı bilmiyorum.

bugun 4 haziran ve pazartesi nasıl oluyo o ?
  • ilk bölümden tekrar başladım izlemeye
    pilot 1'i izledim(diğer adıyla miniseries 1)

ilk izlediğim günkü tadı aldım,süper bi dizi
  • hafta içleri her geceyarısı 2. sezon bölümleri tekrar yayınlanıyor.
    hem eski bölümler hemde konunun başından bile değil ortasından başlıyor.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.