Şimdi Ara

----------BAL ÜLKESİ---------KALDIĞI YERDEN HİZMETE DEVAM.AĞUSTOS AYI ---------------- (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
45
Favori
77.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • P.M.
  • PM attım
  • PM

tekrar görüşmek üzere

saygılarla.................

BAL ALAN ARKADAŞLAR<>E-COOL><UÇANTÜRK41><AİREA*3 ><BARBAROS24*2<>WAWES>< H.ERDOG (2 Kg)><ZİZİM><SALİHX>< NİSEZA>< SCHAVELLE*2>< SERKANUGUR>< AEO>< ALTUNOK74*(5Kg.)2>< LORDMAYROS>< WESCAM><HAYALSİNBANA*(2Kg.)3><KADİRCAN*(2 Kg)>< NANOCHEMİST><PLUM>< HUNGOKMEN>< KRİDVAN><KASAİ(2 Kg.+4 Kg)>< RAİST(5 Kg.)><FENMAN><NDURSUN(2 Kg)><ENEGARİP(2 Kg)><JUTİ34><METHÜSENA><VALUME>< NETKİT><FAİRBOY*(2Kg.)>< KEMSAN21*(4Kg.)><FATİHM,16>BİRİ< ALİTOPAL>< TURİZMPİSKOLOĞU><DENEM><SNUFFXXX*(5 Kg)><ORKEMAY><KELFENDER2><SULUDAĞ*(2 Kg)><SLİM_120><KADİRYİLDİZ84*(4 Kg)><BORABD><İTFAYECİ><BİOTECH><AKİRAFES><LUMEDİ><BENSENDE(2 Kg.)><FENERLAND><KENTEN><MEKESOY><TAMİRCİ62><MANİNBALCK><

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bende geçen gün sipariş vermiştim Dilaver Beye, para yattığı gün kargosu yapıldı. Balı yiyen herkes çok beyeniyor. Herkese tavsiye ederim.
  • Bal tat olarak mükemmel, marketlerde satılanlar reçel gibi geliyor yedikten sonra.

Dilaver Bey'de sağolsun kargolama ve paketleme konusunda çok titiz ve hızlı.

Kesinlikle tavsiye ediyorum herkese
  • ve sonunda bende aldım...
    pazar geçtim siparişi dün paramı yatırmadan dilaver bey kargolamıştı ürünü..özenli birisi, ve benim kesinlikle referans olucak bir kardeşim..

bala gelince ben kestane ve çiçek balı aldım, her ikisi içinde net söylenecek şey ben gerçektende bal falan yememişim bugüne kadar :)
    çok ciddiyim kandırmışlar yani bizi bal diye bişeylerle..

teşekkürler
  • Masa başında kaşık kaşık yiyorum 2 gündür, hadi bakalım hayırlısı
  • Dilaver bey
    1. karakovan olarak tabir edilen balmumu değil peteği arının kendisinin yaptığı çiçek balı var mı? varsa kg fiyatını öğrenebilirmiyim
    2- normal petekli balın kg fiyatı nedir? bir de çerçeve şeklinde bal satışı yapıyormusunuz?
    ben süzme balı fazla sevmem bal alacaksam da yiyeceksem de mutlaka petekli olmasını tercih ederim. Yanlış anlamayın ancak süzme bal da karışım, hile ..vs çok fazla oluyor. Petekli bal bana daha güvenilir geliyor.
  • pm

tekrar görüşmek üzere

saygılarla......

BAL ALAN ARKADAŞLAR<>E-COOL><UÇANTÜRK41><AİREA*3 ><BARBAROS24*2<>WAWES>< H.ERDOG (2 Kg)><ZİZİM><SALİHX>< NİSEZA>< SCHAVELLE*2>< SERKANUGUR>< AEO>< ALTUNOK74*(5Kg.)2>< LORDMAYROS>< WESCAM><HAYALSİNBANA*(2Kg.)3><KADİRCAN*(2 Kg)>< NANOCHEMİST><PLUM>< HUNGOKMEN>< KRİDVAN><KASAİ(2 Kg.+4 Kg)>< RAİST(5 Kg.)><FENMAN><NDURSUN(2 Kg)><ENEGARİP(2 Kg)><JUTİ34><METHÜSENA><VALUME>< NETKİT><FAİRBOY*(2Kg.)>< KEMSAN21*(4Kg.)><FATİHM,16>BİRİ< ALİTOPAL>< TURİZMPİSKOLOĞU><DENEM><SNUFFXXX*(5 Kg)><ORKEMAY><KELFENDER2><SULUDAĞ*(2 Kg)><SLİM_120><KADİRYİLDİZ84*(4 Kg)><BORABD><İTFAYECİ><BİOTECH><AKİRAFES><LUMEDİ><BENSENDE(2 Kg.)><FENERLAND><KENTEN><MEKESOY><TAMİRCİ62><MANİNBALCK><EMRE-GS><BİTTER><İZTECH (2 Kg)><TECHİNCS><

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hakkaten marketten aldığımız bal is bu başka bir şey.

Çok daha kıvamlı ve lezzetli, tavsiye ederim ;)
  • 1 kg kestane balı istiyorum,irtibat kurabilirsek sevinirim
  • ballardan 1er kılo aldım

guzel gercekten.Kestane balı farklı bır sey yerken acımsı bır tat verıyor o tad agıza yerlesınce tekrar tekrar yıyesı gelıyo ınsanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUFANER

Dilaver bey
    1. karakovan olarak tabir edilen balmumu değil peteği arının kendisinin yaptığı çiçek balı var mı? varsa kg fiyatını öğrenebilirmiyim
    2- normal petekli balın kg fiyatı nedir? bir de çerçeve şeklinde bal satışı yapıyormusunuz?
    ben süzme balı fazla sevmem bal alacaksam da yiyeceksem de mutlaka petekli olmasını tercih ederim. Yanlış anlamayın ancak süzme bal da karışım, hile ..vs çok fazla oluyor. Petekli bal bana daha güvenilir geliyor.

dilaver bey arkadaşın 2 sorusuna bende pm olarak cevap bekliyorum görüşmek ve alışveriş yapmak üzere
  • Daha parasını göndermeden bal elime ulaştı,güvenine ve samimiyetine teşekkür ederim .....

Bala gelince ödediğim para kuruşuna kadar helal olsun selamlar.....
  • merhaba arkadaşlar,
    ben de Dilaver Bey'den 1 kg kahvaltılık bal aldım... çoook eskiden babamızın köyden getirdiği balın tadını hissedince, resmen duygulandım, yıllardır market ballarıyla aslında ne yediğimizi de bir hayli düşündüm... teşekkürler Dilaver Bey.
  • Ben de kestane, çiçek ve çocuklar için olan karışımdan aldım. Polen de geldi bunlarla birlikte..

Paketleme süper itinalı bir şekilde yapılmıştı, yaptığı işe önem veren, sorumlu bir esnaf.. Tekrar teşekkür ederim, kendi adıma oldukça memnun kaldım alışverişten..

Çiçek balı çok güzel, yüzlerce çiçeğin tadı içinde sanki.. Kestane balı değişik, tatlı-acı bir arada sanki, şifa niyetine tüketmek lazım.. Karışım da güzeldi..
    Polen ise, süper bir çerez..
  • dilaver bey sipariş için pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyada

Ben de kestane, çiçek ve çocuklar için olan karışımdan aldım. Polen de geldi bunlarla birlikte..

Paketleme süper itinalı bir şekilde yapılmıştı, yaptığı işe önem veren, sorumlu bir esnaf.. Tekrar teşekkür ederim, kendi adıma oldukça memnun kaldım alışverişten..

Çiçek balı çok güzel, yüzlerce çiçeğin tadı içinde sanki.. Kestane balı değişik, tatlı-acı bir arada sanki, şifa niyetine tüketmek lazım.. Karışım da güzeldi..
    Polen ise, süper bir çerez..

+1 aynen katılıyorum.sanki ilk defa bal yemiş gibiyim :)
  • P.M.

Ben de balınızı tatmak istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.