Şimdi Ara

----------BAL ÜLKESİ---------KALDIĞI YERDEN HİZMETE DEVAM.AĞUSTOS AYI ---------------- (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
45
Favori
77.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son yolladığın bal + polen + arısütü karışımıda şahane kardeş. Hayırlı satışlar.
  • 1 kg. cicek balı gönderirmisiniz acaba (istanbuldayım) hangi kargo ile calısıyorsunuz ve havaleyi nasıl yapabilirim
    (birde arısütü hakkında bilgi verebilirmisiniz ve fiyatı nekadar oluyor) tsk. ler iyi satıslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lumedi -- 15 Kasım 2009; 3:34:30 >
  • Bende arkadaştan bal aldım, memnunum tavsiye ederim. Sakız gibi kıvamı var balın. Normalde marketlerden aldıklarımız bayağı akışkenken bu resmen sakız gibi...
  • lumedi:

kardeş pm gönderilemiyor.sanırım bir sorun var.uğraştım inşallah mesaj ulaşmıştır.
    bana
    dilaverizmit@hotmail.com ulaşabilirsiniz......

tekrar görüşmek üzere

saygılarla......

BAL ALAN ARKADAŞLAR<>E-COOL><UÇANTÜRK41><AİREA*3 ><BARBAROS24*2<>WAWES>< H.ERDOG (2 Kg)><ZİZİM><SALİHX>< NİSEZA>< SCHAVELLE*2>< SERKANUGUR>< AEO>< ALTUNOK74*(5Kg.)2>< LORDMAYROS>< WESCAM><HAYALSİNBANA*(2Kg.)3><KADİRCAN*(2 Kg)>< NANOCHEMİST><PLUM>< HUNGOKMEN>< KRİDVAN><KASAİ(2 Kg.+4 Kg)>< RAİST(5 Kg.)><FENMAN><NDURSUN(2 Kg)><ENEGARİP(2 Kg)><JUTİ34><METHÜSENA><VALUME>< NETKİT><FAİRBOY*(2Kg.)>< KEMSAN21*(4Kg.)><FATİHM,16>BİRİ< ALİTOPAL>< TURİZMPİSKOLOĞU><DENEM><SNUFFXXX*(4 Kg)><ORKEMAY><KELFENDER2><SULUDAĞ*(2 Kg)><SLİM_120><KADİRYİLDİZ84><BORABD><İTFAYECİ><BİOTECH><AKİRAFES><

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Dilaver Bey'den 1 kg Kestane daha aldım, her zamanki gibi sorunsuz bir alışveriş oldu.

Teşekkür ederim, iyi satışlar
  • urunleri oldukca saglam ve iyi bir amblajla gonderiyor, kirilir diye dusunenler icin yazayim istedim. ayrica ballari da cok lezzetli ve hakikaten %100 bal , tesekkurler, hayirli satislar
  • Petek olarak da satışınız mevcut değil mi?
  • kardeş

petek bal şatışımız vardır.

tekrar görüşmek üzere

saygılarla......

BAL ALAN ARKADAŞLAR<>E-COOL><UÇANTÜRK41><AİREA*3 ><BARBAROS24*2<>WAWES>< H.ERDOG (2 Kg)><ZİZİM><SALİHX>< NİSEZA>< SCHAVELLE*2>< SERKANUGUR>< AEO>< ALTUNOK74*(5Kg.)2>< LORDMAYROS>< WESCAM><HAYALSİNBANA*(2Kg.)3><KADİRCAN*(2 Kg)>< NANOCHEMİST><PLUM>< HUNGOKMEN>< KRİDVAN><KASAİ(2 Kg.+4 Kg)>< RAİST(5 Kg.)><FENMAN><NDURSUN(2 Kg)><ENEGARİP(2 Kg)><JUTİ34><METHÜSENA><VALUME>< NETKİT><FAİRBOY*(2Kg.)>< KEMSAN21*(4Kg.)><FATİHM,16>BİRİ< ALİTOPAL>< TURİZMPİSKOLOĞU><DENEM><SNUFFXXX*(4 Kg)><ORKEMAY><KELFENDER2><SULUDAĞ*(2 Kg)><SLİM_120><KADİRYİLDİZ84*(3 Kg)><BORABD><İTFAYECİ><BİOTECH><AKİRAFES><LUMEDİ><

• 1kg daha aldım kendisinden.
  • 1 kg çiçek balı sipariş ettim henüz parayı yatırmadan bal kargoya verilmişti, inasanlara olan bu iyi niyet ve güveninizi sarsacak kişilerle karşılaşmazsınız umarım
    Paket oldukça iyiydi açablmek için epeyi uğraştım kavanozun kargoda kırılması cok uzak bir ihtimal diye dusunuyorum
    Bal'a gelince, kıvamı lezzeti gercekten cok guzel
    2. olarak arısutu, bal, polen karısımı alacağım zaten bununla ilgili kendisine de yazdım, sonrasında ise kestane balını deneyeceğim kısmetse
    Hayırlı satışlar dilerim Dilaver Bey

• arkadaştan 2 kilo yayla balı 1 kilo kestane balı aldım dediği gibi polen hediyesi ile birlikte gönderiyi yaptı. çocuklar güzel olduğunu söylediler ayrıca ilgisinden dolayı dilaver beye teşekkür ederim.
  • Dilaver bey ben de Kartepe de Suadiye de oturuyorum .Yeriniz nerde acaba?Hem tanışmak hem de yerinde alışveriş yapmak isterim.Bu hafta cuma günü suadiye pazarından bir köylüden kestane balı diye satın aldım. Resmen yerken midem bulandı .Balın hiç ne kokusu var ne tadı.Resmen pekmez kokusu var.

Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakperes -- 13 Aralık 2009; 1:39:20 >
  • Dilaver Bey
    Ailece arada bir hava almak için İstanbul dışına kaçıyoruz.
    Tam adres verirseniz size de uğrar balımızı alır döneriz.
    Kestane balı bizim memlekette akrabalar da üretip gönderiyorlar fakat bizimki çok keskin.. Kesinlikle bir tatlı kaşığından fazlası tvsiye edilmiyor... Ufak çocuklara da tavsiye edilmiyor. Kovanların olduğu yerde yerleşim kalmadı sadece bazı alanlarında çay kesimi nedeniyle günü birlik gidiş var. Ama genel olarak insanın bile artık giremeyeceği halde ve hakiki ayıların oldukça fazla olduğu bir bölge ...
    Araç ufak bu nedenle hava şartları da önemli....
  • merak ettigim şey şu bu kadar kişiye Bal ı yetiştirdiginize göre çok fazla kovanınız var veya Alıp satıyorsunuz Acaba ballarınızda karısma varmı başka kovanlarla fln

eger yoksa 1 kg almayı dusunuyorum tabi bu 1 kg denemek
  • Dilaver bey 1 kg kahvaltılık bal istiyorum...ödeme nasıl olacak ? pm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgeolun

Pahali degil mi?
    Ben Gokceada dan almistim. Kilosu 19 YTL

gokceadayı bılmem ama balın kalıtesı cok degısken mısal ben sırnak gabardan agacın ıcınden cıkan balın kılosuna 60 tl verdım dusun cevrede tesısı bırak ınsan yok ama bal da bal yanı bızımkıler agzına surmezlerdı hapır hupur goturduler masallah ıyı balın tadı da akıskanlıgı da kendını bellı eder bal bı mucızedır ..
    http://www.internethaber.com/galeri/gallery.php?id=1400

• 1 kg yayla 1 kg kestane balı aldım
    gayet hızlı geldi , güvenli paketlenmiş, hediyesi de içindeydi
    bal baya güzel
    tavsiye ederim
  • Dilaver Beyden bir kilo çiçek balı aldım.Ben baldan pek anlamam ama balın tadına bakan herkesin çok hoşuna gidiyor.Bizim evde pek bal yenmez ama balı şimdiden yarıladık.Almak isteyenlere tavsiye ederim.
  • KESTANE BALI
    ÇİÇEK BALI-

1er kg da ben alayım gerekli bilgileri PM den atarsanız garanti bankası olursa iyi olur
  • PM

tekrar görüşmek üzere

saygılarla.........

BAL ALAN ARKADAŞLAR<>E-COOL><UÇANTÜRK41><AİREA*3 ><BARBAROS24*2<>WAWES>< H.ERDOG (2 Kg)><ZİZİM><SALİHX>< NİSEZA>< SCHAVELLE*2>< SERKANUGUR>< AEO>< ALTUNOK74*(5Kg.)2>< LORDMAYROS>< WESCAM><HAYALSİNBANA*(2Kg.)3><KADİRCAN*(2 Kg)>< NANOCHEMİST><PLUM>< HUNGOKMEN>< KRİDVAN><KASAİ(2 Kg.+4 Kg)>< RAİST(5 Kg.)><FENMAN><NDURSUN(2 Kg)><ENEGARİP(2 Kg)><JUTİ34><METHÜSENA><VALUME>< NETKİT><FAİRBOY*(2Kg.)>< KEMSAN21*(4Kg.)><FATİHM,16>BİRİ< ALİTOPAL>< TURİZMPİSKOLOĞU><DENEM><SNUFFXXX*(5 Kg)><ORKEMAY><KELFENDER2><SULUDAĞ*(2 Kg)><SLİM_120><KADİRYİLDİZ84*(4 Kg)><BORABD><İTFAYECİ><BİOTECH><AKİRAFES><LUMEDİ><BENSENDE(2 Kg.)><FENERLAND><KENTEN><MEKESOY><TAMİRCİ64><

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.