Şimdi Ara

Avea 19 liraya heryöne 500dk+1000sms+1gb internet (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.534
Cevap
10
Favori
253.538
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

hattı avea'ya taşıdım, 10 yaşında yeğenim var 1991 mesaj atsam bu paketi alabilirmiyim

Genç Paket'i almak isteyen abonelerin, 25 yaş ve altı olduklarını kanıtlayabilmeleri için, 11 haneli T.C. Kimlik Numara'larını yazıp, 1991 kısa koduna mesaj atmaları gerekmektedir. 12 yaşın altındakilere ait T.C Kimlik Numaraları ile paket kaydı yapılmamaktadır.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/19luk_paket.shtml?pagemenu=paketler.aveali.19lukpaket

• provake ediyorum, lanet olsun avea ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

bende az önce işlemleri yaptırdım umarım 3g çeker :)

peki yanında verilen sim kartı ne zaman takmaya başlıcaz geçince mi

3-6 gün arasında geçiyor

tamamda ne zaman kartı takıcam avea sim kartı vermisler gecince umarım türkcell bizden cıktınız diye mesaj atar :D
  • quote:

quote:

quote:

3-6 gün arasında geçiyor

tamamda ne zaman kartı takıcam avea sim kartı vermisler gecince umarım türkcell bizden cıktınız diye mesaj atar :D

4.günde takabilirsiniz

• Hala devam ediyor di mi bu kampanya Turkcell'den geçiş yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ALA-

Hala devam ediyor di mi bu kampanya Turkcell'den geçiş yapabilirim.

ediyor bende bugun basvurdum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -ALA-

Hala devam ediyor di mi bu kampanya Turkcell'den geçiş yapabilirim.

ediyor bende bugun basvurdum

Teşekkürler, başvuru için son gün nedir acaba?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

3-6 gün arasında geçiyor

4.günde takabilirsiniz

4. gün olacağı kesin değil. Numara taşıma işleminde farklı bir telefon numarası daha istenir (kendi numaranızıda verebilirsiniz farketmez) oraya mesaj gelir şu gün şu saatte numara taşıma işleminiz tamamlanacaktır diye. Mesajda belirtilen gün ve saatte takarsan hat anında aktif olur. Diğer hat direk kapanır.

Ben 2 kere numara taşıdım Turkcell > Avea > Turkcell şeklinde, 2 işlemde 6 günde tamamlandı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

3-6 gün arasında geçiyor

4.günde takabilirsiniz

4. gün olacağı kesin değil. Numara taşıma işleminde farklı bir telefon numarası daha istenir (kendi numaranızıda verebilirsiniz farketmez) oraya mesaj gelir şu gün şu saatte numara taşıma işleminiz tamamlanacaktır diye. Mesajda belirtilen gün ve saatte takarsan hat anında aktif olur. Diğer hat direk kapanır.

Ben 2 kere numara taşıdım Turkcell > Avea > Turkcell şeklinde, 2 işlemde 6 günde tamamlandı.

ben babama kağıda yazıp verdim adam kağıda 4 iş günü demişte tabi uzar ...

umarım beni teli girmişlerdir mesaj gelir bende kartı takarım ... kart tasıcam birde yanımda hafta sonu =)

• quote:

Orijinalden alıntı: karadeliksiz kuasar

bir püf noktası vereyim, taşırken standart tarifeyi isteyin, çünkü ayda 1,1 tl telsiz ücreti alınmayan tek tarife bu... unutmayın tarife farklı paket farklı.. biz zaten pakete göre konuşacağımız için 20 tl yükleyince 18,9 tlniz kalıp ortada kalmayın...

Merhaba,

Bende 4 gun once Aveaya gectim, cok guzel bir ayrıntıya deginmissiniz, siz bahsedince farkettim. Gecis yaptigim bayi tarifemi Mobil Ogrencı olarak tanımlamıs, bana da sormadı kımse benımde aklıma gelmedı. NUmara tasıdıgım ıcın yıl sonuna kadar telsiz vergisi olmıycak ama dediginiz gibi sonrasında alıcaklar.

Paket olarak 19 liralık genc tarıfeyı kullanıyorum, paketımı etkılemeden mobıl ogrencıden, standart tarıfeye hemen gecebılır mıyım acaba? bugun bayıye sordum 3o gun gecmesı gerek dedıler. Bılen bır arkadas fıkır verırse sevınırım.

Iyı aksamlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: tano

quote:

Orijinalden alıntı: karadeliksiz kuasar

bir püf noktası vereyim, taşırken standart tarifeyi isteyin, çünkü ayda 1,1 tl telsiz ücreti alınmayan tek tarife bu... unutmayın tarife farklı paket farklı.. biz zaten pakete göre konuşacağımız için 20 tl yükleyince 18,9 tlniz kalıp ortada kalmayın...

Merhaba,

Bende 4 gun once Aveaya gectim, cok guzel bir ayrıntıya deginmissiniz, siz bahsedince farkettim. Gecis yaptigim bayi tarifemi Mobil Ogrencı olarak tanımlamıs, bana da sormadı kımse benımde aklıma gelmedı. NUmara tasıdıgım ıcın yıl sonuna kadar telsiz vergisi olmıycak ama dediginiz gibi sonrasında alıcaklar.

Paket olarak 19 liralık genc tarıfeyı kullanıyorum, paketımı etkılemeden mobıl ogrencıden, standart tarıfeye hemen gecebılır mıyım acaba? bugun bayıye sordum 3o gun gecmesı gerek dedıler. Bılen bır arkadas fıkır verırse sevınırım.

Iyı aksamlar..

bende o mesajdan etkilendim standart tarife yaptırdım umarım öle yapmıslardır hat benim ustume değil...

NUmara tasıdıgım ıcın yıl sonuna kadar telsiz vergisi olmıycak ama dediginiz gibi sonrasında alıcaklar.

daha 2 ay gibi bir süre var o arada tarife değiştirisiniz hatta tam 2012 ye girerken değiştirin gıcıklığına =)

Her GSM abonesinin devlete ödemekle yükümlü olduğu Telsiz Kullanım Ücreti, 2011 yılı için faturalı hat sahibi müşterilerimizin faturalarına aylık 1,1 TL olarak yansıtılmakta, faturasız hat müşterilerimiz adına ise AVEA tarafından devlete ödenmekteydi. 6 Eylül 2011 tarihi itibariyle, telsiz kullanım ücreti faturasız hat sahibi müşterilerimizden de aylık 1,1 TL olarak tahsil edilmeye başlanacaktır.

2011 yılı içinde numarasını taşıyarak Avea'ya gelen faturasız müşterilerimizden 2011 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden aboneliklerinin ilk 7 ayı boyunca, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.

Avea faturasız hat sahibi müşterilerimiz, eğer Telsiz Kullanım Ücreti'nin AVEA tarafından adlarına devlete ödenmesini isterler ise, faturasız Standart Tarife'ye geçebilirler. Tarife ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın!

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/duyurular/telsiz_kullanim_ucreti.shtml?pagemenu=duyurular.telsizkullanim

standart aktivasyon derken direk aveadan hat alanları kastediyor sanırsam, yalnzı standart tarifede baya kazıkmış biz 19 liralık paket kadar konuşacağımız için sorun olmayacak ama biterde devam edersek ozaman baya alacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 4 Ekim 2011; 21:27:45 >

• Pazar günü bende aveaya geçiş için başvurdum ancak bana herhangi bir tarife sorulmadı.. Ben direkt genç pakete geçeceğimi söyledim.. Bakalım hangi tarife ile açacaklar?
  • *Genç Paket'i satın alabilmek için bakiyede en az 20 TL bulunması gerekmektedir.

*Genç Paket'in aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Mobil internet bonusunun aşımı durumunda ise, başka herhangi bir mobil internet bonusu/paketi yoksa, 30 günlük bonus periyodunda 0,05 TL/MB ile ücretlendirilir.

Ozaman niye 19 demişler ki standart tarifede paket aşımında her yöne 41,5 kuruş ödeyeceğiz...

29.09.2011 - 30.10.2011 tarihleri arasında ilk kez faturasız Genç Paket alacak olan bireysel faturasız aboneler Müzikİndir Servisi Maxi Paket'ten ilk ay ücretsiz ikinci aydan itibaren %50 indirimli olarak yararlanabilirler.
    Maxi Paket ile ayda 200 şarkı (150 yerli+50 yabancı ) indirip müzik keyfini Avea Müzikİndir Paketi ile yaşayabilirsiniz.
    Maxi Paket Kampanyasından yararlanmak isteyen aboneler Genç Paket aldıktan sonra MAXI yazıp 5555'e göndermelisiniz.
    Maxi Paket üyeliğini iptal etmek için ise IPTAL MAXI yazarak 5555'e gönderebilirsiniz.
    Maxi Paket aboneleri,eğer daha önce Genç Avea ya da Harbi Tarife abonelikleri kapsamında 1 aylık ücretsiz Maxi Paket kullanımından faydalanmışlarsa, Genç Paket alsalar dahi ilk ay ücretisiz kullanımdan faydalanamaz ancak kampanya süresince %50 indirim avantajından faydalanabilirler.
    Maxi Paket'ten daha önce yararlanmış aboneler Genç Paket alarak tekrar bu kampanyadan faydalanmak isterlerse sadece %50 indirim kazanırlar.

maxi paket üyeliği ilk 1 ay bedava mış

• Arkadaşlar bu kampanyanın süresi ne peki? Yani 6 ay mı 12 aymı yoksa sürekli mi devam edecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chalap

Arkadaşlar bu kampanyanın süresi ne peki? Yani 6 ay mı 12 aymı yoksa sürekli mi devam edecek?

Paket detaylarında 12 ay süreyle geçerli olduğunu belirtiyor.
    12 Ay sonra ise iptal etmezseniz otomatik olarak Avea içi 1000dak+1000sms+1GB Internet olarak güncelleneceği belirtiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ETA -- 5 Ekim 2011; 10:35:18 >

• MobilÖğrenci Tarifesi'ne numarasını taşıyarak gelen aboneler, geçiş yaptıktan sonraki 30 gün içerisinde 1111'e KAYIT yazarak ücretli kısa mesaj göndermeleri sonrasında yapacakları ilk 12 seferki 20 TL ve üzeri yüklemelerinde yurt içi her yöne 50'şer dakika, toplamda 600 dakika, kazanacaklardır. Söz konusu faturasız numara taşıma kampanyasını iptal etmek isteyen aboneler, IPTAL 600 yazarak 1111'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

• 1111 ve 3030 kısa mesaj kayıt ücreti olan 41,5 kuruşun tahsil edilip kayıt işleminin tamamlanması için abonenin hattında en az 60 kuruş bakiye bulunmalıdır.

Arkadaşlar, benim tesbitim en uygun tarife ve en avantajlı konuşma dakikaları daha önce gündeme gelmiş olabilir ancak belirtmek istedim,

Avea'ya numara taşıyarak mobil öğrenci tarifesine geçmek ve önce kayıt yazıp 1111 e mesaj atarak ilk 12 sefer boyunca her 20 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün boyunca her yöne 50 dk + her yöne 10 dk'sı 50 kuruştan görüşme imkanı kazanıp daha sonra ayrıca TC Numarasını yazıp 1991'e gönderip genç paket satın alarak aylık 500 dk heryöne+1000 SMS + 1 GB internet hakkına sahip olmak.

Özetle 2011 sonuna kadar ayda 20 TL (2012 den itibaren ayda 20 + 1,1 TL Telsiz kullanım ücreti) yükleyerek 12 ay boyunca her yöne 550 DK + 1000 SMS + 1 GB internet, 550 DK tükendiğinde ise 10 dakikası 50 Kuruştan her yöne görüşme imkanına sahip oluyoruz.

Sizlere sormak istediğim bir konu ise, avea faturasız hatları içinde 5 TL vb hazır yüklü kredi ile mi geliyor yani mesajları atmak için önce bir miktar yükleme yapmamız gerekecek mi?

Sizce de maliyet - fayda oranı en yüksek tarife ve paket kombinasyonu bu mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zupervisor -- 5 Ekim 2011; 11:05:23 >

• denielim bunuda bakalım
  • "Genç Paket'in her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea'ya taşındığı tarih ile numaranın Avea'dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün sonra olmalıdır."

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/19luk_paket.shtml?pagemenu=paketler.aveali.19lukpaket

Maddeyi tekrar eklemişler.
    Numara taşıma talebimin veya işleminin hangi tarihte gerçekleştiğine nasıl bakabilirim ? Migros 75 TL olayından yararlanmıştım Turkcell'e geçerek ama tarihi tam hatırlamıyorum. 45 gün falan geçti sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 5 Ekim 2011; 12:37:59 >

• quote:

"Genç Paket'in her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea'ya taşındığı tarih ile numaranın Avea'dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün sonra olmalıdır."

Maddeyi tekrar eklemişler.
    Numara taşıma talebimin veya işleminin hangi tarihte gerçekleştiğine nasıl bakabilirim ? Migros 75 TL olayından yararlanmıştım Turkcell'e geçerek ama tarihi tam hatırlamıyorum. 45 gün falan geçti sanırım.

dene şansını bi kaybın olmaz..
    konu içinde 1 hafta içinde 2 operatör değiştirip kampanyadan faydalanan var..

• quote:

Orijinalden alıntı: zupervisor

• MobilÖğrenci Tarifesi'ne numarasını taşıyarak gelen aboneler, geçiş yaptıktan sonraki 30 gün içerisinde 1111'e KAYIT yazarak ücretli kısa mesaj göndermeleri sonrasında yapacakları ilk 12 seferki 20 TL ve üzeri yüklemelerinde yurt içi her yöne 50'şer dakika, toplamda 600 dakika, kazanacaklardır. Söz konusu faturasız numara taşıma kampanyasını iptal etmek isteyen aboneler, IPTAL 600 yazarak 1111'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

• 1111 ve 3030 kısa mesaj kayıt ücreti olan 41,5 kuruşun tahsil edilip kayıt işleminin tamamlanması için abonenin hattında en az 60 kuruş bakiye bulunmalıdır.

Arkadaşlar, benim tesbitim en uygun tarife ve en avantajlı konuşma dakikaları daha önce gündeme gelmiş olabilir ancak belirtmek istedim,

Avea'ya numara taşıyarak mobil öğrenci tarifesine geçmek ve önce kayıt yazıp 1111 e mesaj atarak ilk 12 sefer boyunca her 20 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün boyunca her yöne 50 dk + her yöne 10 dk'sı 50 kuruştan görüşme imkanı kazanıp daha sonra ayrıca TC Numarasını yazıp 1991'e gönderip genç paket satın alarak aylık 500 dk heryöne+1000 SMS + 1 GB internet hakkına sahip olmak.

Özetle 2011 sonuna kadar ayda 20 TL (2012 den itibaren ayda 20 + 1,1 TL Telsiz kullanım ücreti) yükleyerek 12 ay boyunca her yöne 550 DK + 1000 SMS + 1 GB internet, 550 DK tükendiğinde ise 10 dakikası 50 Kuruştan her yöne görüşme imkanına sahip oluyoruz.

Sizlere sormak istediğim bir konu ise, avea faturasız hatları içinde 5 TL vb hazır yüklü kredi ile mi geliyor yani mesajları atmak için önce bir miktar yükleme yapmamız gerekecek mi?

Sizce de maliyet - fayda oranı en yüksek tarife ve paket kombinasyonu bu mudur?

hattın içinde belli bi bakiye var 5 lira diyorlar ama benim hattan 0,50 kuruş vardı.. hattı aktif yapmak için 1 dk başka bi numarayı aramak lazım bunun içinde yeterli zaten.

bildiğim kadarıyla yazdığın 2 numara taşıma kampanyasından tek numara faydalanamıyor..

birini seçersen ötekisinden faydalanamıyorsun..

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.