Şimdi Ara

ATRIX için MIUI, CM7, CM9 ve dahası... [REHBER] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.142
Cevap
26
Favori
81.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk başta verilen cm7 ve gapps dosyasını yükledim beni arayanlar bir kere çalıp meşgule düşüyor ve ben bu olayı hiç göremiyorum bile telde.

bende Neutrino» (2.9) u yükledim gayet başarılı hızlı ve güzel.İlk başlarda tema renginin siyah olması gözlerimi yordu fakat şimdi alıştım.Gayet başarılı daha bi sıkıntısını görmedim
  • arkadaslar atrix imi bir yildir severek kullaniyorum gecen sene aldigimda iphone 4 ve galaxy S2 ayarinda bir cihaz cok hizli muthis tlf.du ama artik markette bazi oyunlar ve uygulamalar bu surumde desteklenmiyor diye uyari veriyor ve arkadasim 679 tl lik S3 miniyle indirip oynarken ben atrix imden soguyorum
    bootloader et tlf.nu garantiden cikar customrom yukle orasi calismaz burasi kasar sarji gidmez falan can sıkıcı seyler bunlar
    kisacasi bu motorola nin turkiyeden cekilmesi ve bizim atrixlere resmi guncelleme vermemesi tlf.nun piyasadan silinmesine neden oldu millet gmd ye yoneldi atrix e uvey evlat muamelesi yapti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her şey çalışan stabil bataryası iyi giden hangi rom önerirsiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet oc yapabilecegimiz herseyi calisan rom lazim

• telefonu 2 yıldır orijinal haliyle kullanıyordum. Cyenonnen Mod 10.1 yükledim. Android versiyonu 4.2.2 oldu. Çok kolay yükledim. Herhangi bir sorun çıkmadı. Orijinal rom'a göre eksik tarafı var mı bilmiyorum. Şimdilik memnunum.
  • Yüklediğim rom "TopSmarts GB 1.3 Final CM7 Based"

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1854440

Tüm özellikler faal.

İlave olarak WP8 Launcher yüklü.

Telefonun full şarz ettikten sonra 3'uncu gunun akşamındayım ve halen %50 seviyesinde (telefon geceleri de açık)

ATRIX için MIUI, CM7, CM9 ve dahası... [REHBER]ATRIX için MIUI, CM7, CM9 ve dahası... [REHBER]

• quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

telefonu 2 yıldır orijinal haliyle kullanıyordum. Cyenonnen Mod 10.1 yükledim. Android versiyonu 4.2.2 oldu. Çok kolay yükledim. Herhangi bir sorun çıkmadı. Orijinal rom'a göre eksik tarafı var mı bilmiyorum. Şimdilik memnunum.

Ben bunu yüklediğime pişman oldum. 2 günde telefon 3-4 defa şebeke yok diye hata verdi. Kapatıp açınca düzeliyor. Ayrıca çağrı gelince ekran uyanmıyor. Çağrıya cevap verebilmek için power tuşuna basıp, ekran kilidini açıp ondan sonra cevap verebiliyorsunuz. Ek olarak oyunlara girerken bazen siyah ekranda kalıyor. Bu şekilde telefonun kullanılamayacağı aşikar. Bu kadar sorunlu bir yazılımı ne diye yayınlıyorlar anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cermin007

Yüklediğim rom "TopSmarts GB 1.3 Final CM7 Based"

Tüm özellikler faal.

Telefonun full şarz ettikten sonra 3'uncu gunun akşamındayım ve halen %50 seviyesinde (telefon geceleri de açık)

ATRIX için MIUI, CM7, CM9 ve dahası... [REHBER]ATRIX için MIUI, CM7, CM9 ve dahası... [REHBER]

Hocam bende root atmayı düşünüyorum ama garanti bitmedi ondan kararsızım nasıl bu rom dan memnun musunuz? Eksilerini yazabilir misiniz? Webdock, parmak izi çalışıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starkan -- 26 Şubat 2014; 11:37:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: starkan

quote:

Orijinalden alıntı: cermin007

Yüklediğim rom "TopSmarts GB 1.3 Final CM7 Based"

Tüm özellikler faal.

Hocam bende root atmayı düşünüyorum ama garanti bitmedi ondan kararsızım nasıl bu rom dan memnun musunuz? Eksilerini yazabilir misiniz? Webdock, parmak izi çalışıyor mu?

Evet memnunum.
    Her özellik çalışıyor.
    sıkıntı yok.
    Ayrıca şurdaki romu denedim ama memnun kalmadım.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2180695
    Tekrar buna donuş yaptım.

• Cevap için çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starkan -- 27 Şubat 2014; 20:50:07 >
  • beyler rehber güncel mi sorunsuz çalışıyor dmi ? ilk defa root ve rom yapıcam bilmiyorum orada yazanları sırasıyla yapıcam önerdiğiniz mod var mı ?
  • Şu ana kadar 10'dan fazla Rom denedim.
    Özetleyeceksek olursak;

1. Orjınal rom ve 2.3.7 sürümü öncesi Romlar batarya özurlu ve cok agır.

2. Android 4.x.x sürümu romlar batarya canavarı. Ancak bu romlarda Antutu 10,000 puan uzeri not veriyor. Yinede tavsiye isterseniz "Atrix-AOKP-Mix" tavsiye edebilirim

3. Android 2.3.7 sürümü olan romlar en stabil olanı benım tavsıye edebileceğim Neutrino ve Topsmart. Antutu puanları 8000 civarı

4. Yine 2,3,7 tabanlı MIUI rom var. Görsel olarak başarılı ancak donma yapıyor.

Romları xdadevelopers'dan kolayca bulabilirsiniz.
  • 7 8 aydır epinter'ın cyanogenmod 10.1'in kullanıyordum ama gün bitmeden ikinci kez şarja takmak zorunda kaldığım için cyanogenmod 7.2'nin son çıkan nightly'sini kurdum. 3 gündür o yüklü. şarjı geceleyin, gündüz sürekli aktif olduğu kadar hızlı yiyor ama yine de 24 saat rahat yetiyor. arada google play ve youtube gibi google servislerine kendi uygulamalarından girerken sorun çıkarıyor, gapps'tan olduğunu düşünüyorum ama yine de tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PRINCE.77 -- 29 Haziran 2014; 12:04:30 >
  • Merhabalar, ilk sayfada belirtilen dokunmatik ekranla ilgili programa ulaşamadım. Tekrar gönderebilir misiniz ya da ekran kalibrasyonu için ne yapmak lazım ( yeniden kurulum dışında ). Teşekkürler..
  • Merhaba arkadaşlar. Ben Atrix imi alalı 1 yılı geçti. Hala garantisi devam etmekte bu yüzden kendi başıma geri dönüşü olmayan bişey yapmak istemiyorum malum brick v.s. gibi sebeplerden dolayı. Fakat telefonum artık çoğu uygulamayı kullanmaz halde bu sebeple custom rom kullanmak istiyorum. Yardımcı olabilecek işinin ehli bir arkadaş var mıdır acaba? skype üzerinden v.s. gibi bana yardım edebilecek bi arkadaş olursa çok memnun olurum. Teşekkürler şimdiden.
  • Arkadaşlar Merhabalar,

Yarın telefona rom yükleyeceğim, stabil olması ve batarya durumu önemli. Bu konuda önerebileceğiniz var mı acaba ?
  • Beyler atriximi resetledim ve önceden kullandığım akbank direkt uygulamasını yeniden yüklemeye çalıştığımda telefon desteklemiyor uyarısı alıyorum sanırım yeni güncelleme ile android 2.3 e desteği kestiler elinde apk sı olan varmı acaba paylaşabilecek.
  • En stabil rom hangisi arkadaşlar?
  • arkadaşlar cm 7.2.0 gpps linki ölü yardımcı olurmusunuz rica etsem acil gerekli

• arkadaşlar cm 7.2.0 sorunlu arama gelmiyor neutrino yüklemek istiyorum neutrino rom linkinde sorun var birde gpps linkini tıklayınca bir çok seçenek var hangisini indirecem birde diğer linkler gereklimi türkce dil filan diyor

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.