Şimdi Ara

ATRIX için MIUI, CM7, CM9 ve dahası... [REHBER] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.142
Cevap
26
Favori
81.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de kurdum, herhangi bir sorun yok. Kulaklık problemi de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demir76

Ben de kurdum, herhangi bir sorun yok. Kulaklık problemi de yok.

hangi versiyonu kurdunuz? 10.10 tarihli olanı mı yoksa 26.08 tarihli olanı mı?
  • 26.08 tarihli olanı..
  • Arkadaşlar 10 gün önce atrix telefonuma ilk rom yüklememi yaptım ilk önce cm7 yükledim şarj süresi stock rom kadar anca gitti, 25 saat civarı 3 gün önce de mrom yükledim ancak değişen bişey yok araştırdım baktım yükleyenler 2 gün gidiyor vay efendim 70 saat gidiyor vs demişler ama ben öyle bişey görmedim acaba yüklemede bir sorun mu yapıyorum ya da bunun başka bir açıklaması mı var? yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.
  • son derece faydalı bir konu

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 25 Ekim 2013; 12:24:29 >
  • birileri c10 icin gerekli linkleri verebilir mi iki dosya indirdim ikiside kirik. delirmek uzereyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRINCE.77

gençler yaklaşık 1 aydır falan cm10.1 kullanıyorum.
    şu ana kadar hiç bir sıkıntısını görmedim. kurulu romdan daha stabil.
    ayrıca hem ön kamera, hem video kamera sorunsuz çalışıyor.

direk link veremiyorum ama paket adı
    cm-10.1-20130807-UNOFFICIAL-epinter-olympus.zip

bir de dün miui kurdum. beklediğim gibi değildi
    paket adı miui_me860_3.6.21_f237e313d9_4.1.zip
    yanlış rom olabilir emin değilim
    sürümde sorun vardı sanırım
    iki ay önce kurduğum miui daha akıcı çalışıyordu
    bu sürümde ise donanım hızlandırması yokmuş

cm10.1 e geri döndüm

Cm7 stambil sürümüne göre nasıldır. acaba. babam kullanıyor. şuan cm7 yüklü stablite olarak sorun yoksa reset donma filan 10.1 e geçeyim. :)

• arkadaşlar ses kapama tuşu çalışmıyor arkadaşın atrix'in... manuel olarak recovery mod'da açabiliyorum ancak , rom kurma sırasıdna sorun yaşanırsa tekrar power+ses kısma işlemi yapamıcağım için recovery mod'a ulaşamam. Ne yapmam lazım?
  • Birisi açıklasın neden ATRiXe 4. verisyon kurulamıyor. Motorolada belkide bundan dolayı yayınlayamadı, yapamadılar belkide. Neden bazı özellikleri devredışı kalmak zorunda.

Lütfen konuya hakimler cevaplayın..
  • Stabil bir custom rom önerisi istiyorum arkadaşlar?
  • Arkadaşlar benim sıkıntım bootloader yapınca gerekli olan fastboot dosyası var.Bu dosya içindeki fastboota tıkladığım zaman ekrana hızlı bir şekilde gelip hemen kayboluyor.Bu yüzden işlemimi tamamlayamıyorum.Bu konu hakkında lütfen bana acil yardım ediniz.Ne yapmam gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: King_Diamond

Stabil bir custom rom önerisi istiyorum arkadaşlar?

MROM-7-20130330-olympus.zip İNDİR =http://d-h.st/ipU

gapps-gb-20110828-signed MROM icin.zip https://hotfile.com/dl/251562947/a906636/gapps-gb-20110828-signed.zip.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Baveran
    Cm7 stambil sürümüne göre nasıldır. acaba. babam kullanıyor. şuan cm7 yüklü stablite olarak sorun yoksa reset donma filan 10.1 e geçeyim. :)

cm7 kullanmadım ama gayet düzgün çalışıyor tavsiye ederim. sonraki sürümler muhakkak daha düzgündür
  • .i. . kullanıcısına yanıt
    Tegra 2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünya'nın En İyi Ses Veren Telefon'u Motorola E398

stereo hoparlörleri sayesinde çok kaliteli ve güçlü ses çıkaran bass ve tiz seslerini birbirleri içerisinde ezmeden verebilen, nokia 6600 ile birlikte çıkmış, son çıkan telefonları bile ses kalitesi bakımından ezen, internetten flash yükleyerek video çekme, ses kaydetme gibi özellikler eklenebilen nadide bir motorola yapıtı.

Kaynak:http://www.uludagsozluk.com/k/motorola-e398/
  • quote:

Orijinalden alıntı: King_Diamond

Stabil bir custom rom önerisi istiyorum arkadaşlar?

Neutrino 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: akinov5

quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

Orijinalden alıntı: akinov5

Arkadaşlar bende sonunda Bootloaderi kırdım ve tekrardan cvm dünyasına atıldım :D Bir sorum olacak, şuan kullandığım romu backup yapınca içindeki bütün programlar, mesajlarımla birlikte yedekleniyor değil mi?. CM9 u denemek istiyorumda geri dönüşte tekrar onca programı yüklemiyim diyorum

cwm den backup yaparsaniz mesajlar da dahil hicbir uygulamanizi ve datalarinizi kaybetmezsiniz.Donmek istediginizde yine cwm den restore demeniz yeterli

MD5 mismatch hatası alıyorum ve çözümünü buldum paylaşayım bari:

Android SDK nın kurulu olduğunu varsayarak;
    - Öncelikle telefonunuzu usb hata ayıklama aktif olarak bilgisayara bağlayın
    - başlat/çalıştır menüsüne cmd yazıp enter tuşuna basın ve komut sistemini çalıştırın
    - cd C:\android-sdk-windows\platform-tools komutu ile adb dizinine geçiyoruz. (sizde farklı bir yerde kuruluysa oranın yolunu yazın)
    - sırasıyla aşağıdaki satırlarda bulunan kodları yazıp enter tuşu ile komutu çalıştırıyoruz
    Kod:

adb shell
    # cd /sdcard/clockworkmod/backup/2010-06-29.20.22.53
    # rm nandroid.md5
    # md5sum *img > nandroid.md5

Önemli Not: buradaki yol varsayılan cwm yedeklerinin bulunduğu yoldur. sizde farklı bir dizinde ise orayı göstermeniz gerekli. 2010-06-29.20.22.53 dosyası yedek dosyasıdır. sizde farklı isimde olacaktır. sizdeki dosyanın ismini yazmanız gerekli.

- komutların işlenmesi bittikten sonra telefonu cwm recovery ile açıp yedeğinizi geri yükleyebilirsiniz.

Alıntıdır.

Eğer bilgisayardan halledemediyseniz Marketten Terminal emulatoru indirip sırayla
    cd /sdcard/clockworkmod/backup/2010-06-29.20.22.53
    rm nandroid.md5
    md5sum *img > nandroid.md5

kodları yazın düzelecektir.

Alıntıları Göster
    quote:

MD5 mismatch hatası alıyorum ve çözümünü buldum paylaşayım bari:

Android SDK nın kurulu olduğunu varsayarak;
    - Öncelikle telefonunuzu usb hata ayıklama aktif olarak bilgisayara bağlayın
    - başlat/çalıştır menüsüne cmd yazıp enter tuşuna basın ve komut sistemini çalıştırın
    - cd C:\android-sdk-windows\platform-tools komutu ile adb dizinine geçiyoruz. (sizde farklı bir yerde kuruluysa oranın yolunu yazın)
    - sırasıyla aşağıdaki satırlarda bulunan kodları yazıp enter tuşu ile komutu çalıştırıyoruz
    Kod:

adb shell
    # cd /sdcard/clockworkmod/backup/2010-06-29.20.22.53
    # rm nandroid.md5
    # md5sum *img > nandroid.md5

Önemli Not: buradaki yol varsayılan cwm yedeklerinin bulunduğu yoldur. sizde farklı bir dizinde ise orayı göstermeniz gerekli. 2010-06-29.20.22.53 dosyası yedek dosyasıdır. sizde farklı isimde olacaktır. sizdeki dosyanın ismini yazmanız gerekli.

- komutların işlenmesi bittikten sonra telefonu cwm recovery ile açıp yedeğinizi geri yükleyebilirsiniz.

Alıntıdır.

Eğer bilgisayardan halledemediyseniz Marketten Terminal emulatoru indirip sırayla
    cd /sdcard/clockworkmod/backup/2010-06-29.20.22.53
    rm nandroid.md5
    md5sum *img > nandroid.md5

kodları yazın düzelecektir.

sağolasın. 2 ay önce ne olur ne olmaz diye yedek almıştım. telefon onu restore ederken hata vermiyor şu an ama 2 saat önce aldığım yedeği restore ederken md5 mismatch hatası vermişti. restore etsin, söylediğini deneyeceğim

• yeni çıkan c 10,2 romları kullanan varmı yorum lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmlmapper

telefona bu iletinin başında verilen cm7 stabil ve gapps'ları yükledim. 3 tane problem var
    1-google search çalışmıyor
    2-play store server hatası deyip kendini kapatıyor
    3-telefonu birisi aradğında devamlı meşgul diyor.(arama yapabiliyorum)
    bu romu kullanmak istiyorum (hdmi mirro ses foto ve hız mevzularından dolayı) ama yukarıdaki problemlerden (özellikle 3ncü) dolayı kullanamıyorum. ne yapmammı öneririsiniz? farklı gapps dosyaları nereden bulurum (atrix ana konuda bundan bahsetti bir arkadaş)?
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bende de aynı sorun var nasıl düzelticez yüklemeleri tekrar yaptım sorun düzelmedi
    birde kilit ekranı yok.Tuş açma kapama ya basınca direk ekran açılıyorArkadaşlar bende de aynı sorun var nasıl düzelticez yüklemeleri tekrar yaptım sorun düzelmedi
    birde kilit ekranı yok.Tuş açma kapama ya basınca direk ekran açılıyor

• cyogenen mod 10 için extradan bi video programı sorunu çözer mi ona göre yükleyeceğimde teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.