Şimdi Ara

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
26
Favori
124.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba
    xxx foruma cıhazı kotuluyen dıger fırma elemanları ıle tartısmamak ıcın gırmıyorum

sunu eklıyeyım atlanta smart g4 cıhazı pıyasaya surulmeden once 6 ay boyunca test edılmıstır

sadece bu sayfada 3 musterım cıhaz hakkındakı fıkırlerını belırtmıstır

cıhazı kullanıyormusunuz ? cıhazı kullanmadan fıkır beyan etmıssınız , bize nasıl stabıl degılmıs anlatırmısınız ! veya arayın yardımcı olayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 15 Nisan 2014; 11:10:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

merhaba
    xxx foruma cıhazı kotuluyen dıger fırma elemanları ıle tartısmamak ıcın gırmıyorum

sunu eklıyeyım atlanta smart g4 cıhazı pıyasaya surulmeden once 6 ay boyunca test edılmıstır

sadece bu sayfada 3 musterım cıhaz hakkındakı fıkırlerını belırtmıstır

cıhazı kullanıyormusunuz ? cıhazı kullanmadan fıkır beyan etmıssınız , bize nasıl stabıl degılmıs anlatırmısınız ! veya arayın yardımcı olayım

birincisi cihazı kullanmıyorum. internetin sunduğu en büyük olanaklardan birisi de almayı düşündüğünüz aleti en iyi şekilde araştırarak fikir sahibi olmaktır.benim aklımda iki cihaz var. next machina 3d diğer cihaz. daha önce alanlar yorumlarıyla konu hakkında bize yol gösterebiliyor. bu da cihazı kullanmadan fikir verebiliyor. diğer forumda sizinde dediğiniz gibi başka firma çalışanı değilse çoğunlukla çökmeden yakınanlar çoğunluktadır. ara sıra başka arızalardan da bahsediliyor. stabillikten kastım budur. açık söyleyeyim bu benim kararımı etkiliyor. cihazı kötülemek gibi maksadım yok. yine de benim almak istediğim cihaz g4 tür.

• ayhan1966 A kullanıcısına yanıt
    evet bız ve benım sattıgım musterılerım buraya yazdılar ama

yukarıda yazan washere nıklı arkadasımızın arkadası next pandora almıs ve washerede benım dukkanıma pandora var dıye gelmiştı ama

smart g4 gorunce vaz gecıp atlantayı aldı kendısı bılgısayar muhendısı bır arkadasımız

daha fazla bir şey yazıp aklını karıstırmayada gerek yok cıhaz 6 ayda bınlerce satıp kendını kanıtladı ama kafana takılan bırseyler varsa facebook grubumuzda sorabılırsınız
    telefon acabılırsın 0534 4067225

he cıhazı kullansaydınız zaten gulup gecersiniz atlanta smart g4 cıhazı pıyasaya surulmeden once 6 ay boyunca test edılmıstır

gercek musterılere sormak ıstıyorsanız grubtan sorun kullanıcılar cevaplasınlar

https://www.facebook.com/groups/1388041691431551/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 15 Nisan 2014; 19:04:54 >

• quote:

evet bız ve benım sattıgım musterılerım buraya yazdılar ama

yukarıda yazan washere nıklı arkadasımızın arkadası next pandora almıs ve washerede benım dukkanıma pandora var dıye gelmiştı ama

smart g4 gorunce vaz gecıp atlantayı aldı kendısı bılgısayar muhendısı bır arkadasımız

daha fazla bir şey yazıp aklını karıstırmayada gerek yok cıhaz 6 ayda bınlerce satıp kendını kanıtladı ama kafana takılan bırseyler varsa facebook grubumuzda sorabılırsınız
    telefon acabılırsın 0534 4067225

he cıhazı kullansaydınız zaten gulup gecersiniz atlanta smart g4 cıhazı pıyasaya surulmeden once 6 ay boyunca test edılmıstır

gercek musterılere sormak ıstıyorsanız grubtan sorun kullanıcılar cevaplasınlar

https://www.facebook.com/groups/1388041691431551/

sizin facebook grubunuza zaten üyeyim. dedim almadan önce karşılaştırma yapmak maksadıyla üye oldum. benim için önemli olan aldıktan sonra sıkıntı çekmemek. ankara bu cihazı görerek inceleyebileceğim bir yer bulamadım.

• ayhan1966 A kullanıcısına yanıt
    gruba uyesınız ama cıhazı almaya karar veremedınız ! kendımden utandım pekı neden arayıp sormuyorsunuz ?

grubtakılere soralım bakalım cıhazı çöken varmı ?https://www.facebook.com/groups/1388041691431551/

grubtakı kullanan arkadaşlarımız yazıyorlar bakabılırsınız ısten gelenler oldukca gorup cevap yazanlar cogalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 15 Nisan 2014; 21:35:45 >
  • Fatih yarın ararım seni bizim foruma da beklerim ayrıca. Bu cihazı alan arkadşlar bana fikir verin alayım mı bende ?
  • valla bu cihazi alali 1 hafta oldu.herşeyi cok iyide görüntü kalitesi beni hayal kırikligina ugratti.dahili uydu alicisi hem hd de hemde sd yayinda daha iyi.cccam çok stabil çalişiyor internet hizida cccamda fark etmiyo.ben telefonun internetini bağliyorum cihaza hiç bir sikinti cikmadi.bence bir dükkana git görüntü kalitesine bak tatmin ederse al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sen tvnın ayarlarına kontrol et ok görüntü kalitesi ?

alper hocam 55 ıncte bır resim eklermisin

• buyur hocam benim yayın kalitesinde herhangi bir sıkıntı yok 55 '' tv var
  • gencoziksk G kullanıcısına yanıt
    kardes bızdede hıc sorun yok ve goruntu gercekten on numara
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 19 Nisan 2014; 15:29:40 >
  • Evet arkadaslar

facebook anketimiz 4.gununde neler yazildi yarin gorecegiz ...
  • bende de bir sikinti yok hemde tuplu tv de izliyorum

• Azboxumu takas ederek bir Atlanta Smart G4 sahibi oldum. Özellikle iptv olayı çok kullanışlı. Youtube da oldukça stabil çalışıyor. Harici HDD ile mkv filmleri (3d dahil) sorunsuz açıyor. Görüntü kalitesi azbox ve evimdeki dsmart cihazına göre biraz geride ama; yazılımla düzeltilebilecek bir husus gibi geldi bana. Kanal geçişleri çok hızlı. Tuner kalitesi kesinlikle kullandığım bütün cihazlardan tartışmasız daha iyi. 4'lü diseq ile 4 uydu birden kullanıyorum her bir uyduda diğer cihazlarıma göre daha çok kanal buluyor ve yüksek sinyal seviyelerinde çekiyor. Menü geçişleri ve program açılma süreleri biraz yavaş gibi geldi bana. Güçlü bir cihaz ve yazılımla çok daha iyi olacağı belli. Ses ayarlarından bypass mode'a alıp optik çıkıştan Ses Sistemime bağladım Dolby Digital aktarımında sıkıntı yok fakat DTS'lerde biraz sorun yaşadım. Ses çözdürme işini AVR cihazıma yaptırmama rağmen. Bu saydığım konular üzerinde yazılımsal iyileştirmeler yapılırsa 10/10 luk bir cihaz olmaya aday. Bana MX player dışında bu cihaz için kaliteli özellikle sesi bypass edebileceğim bir media player ve online hd film izlemek için de bir program tavsiye edebilir misiniz?

• .
  • quote:

.

Özel mesajıma cevap vermedin miirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mufit

quote:

.

Özel mesajıma cevap vermedin miirim?

mufit abi akşam 9 gb telefonlaşalım
  • Cihaz son guncellemeden sonra yaklasik 1'5 dakika gibi zamanda aciliyor bunu düzeltmenin bir yolu varmi acilis suresi çok yavaş 24 saat acik bırakmak zorunda kalicam cihazi

• quote:

Orijinalden alıntı: baron1111

Cihaz son guncellemeden sonra yaklasik 1'5 dakika gibi zamanda aciliyor bunu düzeltmenin bir yolu varmi acilis suresi çok yavaş 24 saat acik bırakmak zorunda kalicam cihazi

1.5 dakıkamı 15 dakıkamı demek ıstedınız
    ust uste yazılım yuklendıyse sorun olmus olabılır
    yoksa cok yazılım yukseltme yaptım 1.58 yazılımı yuklenınce sılme veya sorun yapmıyor

çözumu yedeklerınızı alıp flash hafızayı formatlamaktır

1- kumandadan kırmızıya basılı tutun
    2- fişi takın
    3- recovery ekranı gelicek

3-1-1 tuslayacaksınız

cihaz açılınca 1.58 yazılımı yukleyıp
    kanal lıstenızı yukleyerek kullanmaya devam edebılırsınız ..
  • Herkese merhaba

Ben 4-5 ay kadar önce Türkiyeden Atlanta hd smart G4 cihaz getirtirdim.

Ama simdi kapatip actiktan sonra cihazi bütün canaktan gelen kanallar siliniyor.her kapatip acmamda bu sorun oluyor.Bugün hanim kapatip acmis ve "Data backup" Sistemde hata yedekleme aliniyor,Lütfen sistemin kurtarilmasi icin bekleyiniz" mesaji geliyor.Saatlerce bu mesaj gelip gidiyor.

Bana yardimci olursaniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.