Şimdi Ara

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
26
Favori
124.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 051907.fener

tamamdir youtube giriyorum oley

Nasıl yaptın anlatırmısınız.
  • ARKADAŞLAR
    ATLANTA HDBOX SMART G4 CİHAZIMIZDA DNS ÇÖZÜMLEMESİ

RESİMLİ ANLATIMLARI

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1457050457864007&type=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 4 Nisan 2014; 20:00:24 >
  • Fatih Beyden Atlanta g4 ve server satın aldım.

Server konusunda hiç bir soruma cevap vermedi. Kanallar çalışmıyor dememe, onca mesaj yazmama rağmen hiç bir cevap yazmadı. Arkadaş ürününü satar, parasını alır sonrasında hiç bir karışmaz.
    Sizde düşünün taşının karşınızdaki arkadaşın nasıl biri olduğunu bilip ona göre alışveriş yaoın derim.
  • boyle bir seyin olmasi imkansiz ne gece ne gunduz musait oldugu her zaman mutlaka yardici olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • QSerdar_TR kullanıcısına yanıt
    fatih beyin anlattigi gibi giris yaptim youtube

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 051907.fener -- 5 Nisan 2014; 9:14:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 051907.fener

boyle bir seyin olmasi imkansiz ne gece ne gunduz musait oldugu her zaman mutlaka yardici olur

Niye yalan söyliyim dostum?

Yazışmaları mı koyayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodymoon1907

Fatih Beyden Atlanta g4 ve server satın aldım.

Server konusunda hiç bir soruma cevap vermedi. Kanallar çalışmıyor dememe, onca mesaj yazmama rağmen hiç bir cevap yazmadı. Arkadaş ürününü satar, parasını alır sonrasında hiç bir karışmaz.
    Sizde düşünün taşının karşınızdaki arkadaşın nasıl biri olduğunu bilip ona göre alışveriş yaoın derim.

fatih bey 3 senedır bu forumda yuzlerce ınsana satıs yapan bırısıdır ıstedıgım her an ulasabılecegım bırısıdır telefon acsan ulasırsın zaten ınsanları hatta esnafı tanımadıgın kısıyı karalama yapma
  • bloodymoon1907 kullanıcısına yanıt
    hocam sen hesap numaranı pm olarak gonder pazartesı 50 tl iadenı yapalım
    bu sekılde paraya gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 6 Nisan 2014; 19:27:35 >
  • arkadaslar tvmim toshiba 40tl968 dahili uydu alicisini kullaniyodum.bugün bu cihazdan aldim.ama sd yayinlar dahilideki gibi iyi degil ekran ayarlari nasil olmali sizce.ekran biraz soluk ve sarimsi gibi

• bu forumdaki yazı ve paylaşımlardan dolayı çokta ihtiyacım olmadığı halde atlanta smart g4 sahibi oldum...ilk izleninmlerim gerçekten genellikle olumlu ve ufak tefek sorunlarında yeni yazılımlarla düzeleceğine inanıyorum...küçücük cihazın bu kadar yetenekli olması şaşırtıcı gerçekten...herkese iyi paylaşımlar ve iyi forumlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamhat

bu forumdaki yazı ve paylaşımlardan dolayı çokta ihtiyacım olmadığı halde atlanta smart g4 sahibi oldum...ilk izleninmlerim gerçekten genellikle olumlu ve ufak tefek sorunlarında yeni yazılımlarla düzeleceğine inanıyorum...küçücük cihazın bu kadar yetenekli olması şaşırtıcı gerçekten...herkese iyi paylaşımlar ve iyi forumlar....

Gule gule kullanin

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: zamhat

bu forumdaki yazı ve paylaşımlardan dolayı çokta ihtiyacım olmadığı halde atlanta smart g4 sahibi oldum...ilk izleninmlerim gerçekten genellikle olumlu ve ufak tefek sorunlarında yeni yazılımlarla düzeleceğine inanıyorum...küçücük cihazın bu kadar yetenekli olması şaşırtıcı gerçekten...herkese iyi paylaşımlar ve iyi forumlar....

Gule gule kullanin

teşekkür ederim fatih bey....
  • eksen uydudan Atlanta smart G4 aldım yarın elime geçecek şu anda korax full x HD var yazılanlara bakıyorumda arada sanki 1 asır var gibi heycanlımıyım. EVET..
  • Ben bu işlerde yeniyüm hocam da bu alet neyin nesidir şimdi ?

Yani sadece bu cihazı alıp d smart digitürk vb herşeyi izleyebiliyormuyuz

• Atlanta smart g4 kullanicilari

ttnet muzik uygulamasi ile gunde 30 sarki beleş

google play marketten ındırebılırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Ben bu işlerde yeniyüm hocam da bu alet neyin nesidir şimdi ?

Hocam ?? @fatihmc

• quote:

quote:

Ben bu işlerde yeniyüm hocam da bu alet neyin nesidir şimdi ?

Hocam ?? @fatihmc

başka konuda dsmart aldıgınızı yazmışsınız bende yazmadım

yasal dsmart modul takabılırsınız , yasal dıgıturk play alıp ızlıyebılırsınız

ccam yuklenerek avrupadakı 10 uydu canagınız varsa seyredılebılır ıptv ıle bınlerce kanal ızlenebılır

0534 4067225 arayınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

hocam sen hesap numaranı pm olarak gonder pazartesı 50 tl iadenı yapalım
    bu sekılde paraya gerek yok

Hocam gönderdim hesap numaramı pazar günü... Bekliyorum...
  • selam

1- butun ıp tv versıyonunlarında sılme ozellıgı vardır

2--smart marketten v5.00 versıyonunu yukleyın mavı ekrandayken menu tusuna basın sılmek ıstedıklerınızı ok tusuyla secın yesıl tusa basın duzenle yazar cıkan pencerede ılk sıradakı cop tenekesını secın

gerı tusuna basın ısaretledıklerınız sılınır

3-- androıd ıle ılgısı yok cıhaz ntfs fat32 dısklerı sorunsuz açar
  • Bende bu ürünü alınca bilmediğim baya şeyler vardı. Fatih beyi arayıp halletmediği hiç bir problem kalmadı. Hatta benim pc me kendi pc sinden müdahale ederek ayarlarımı gerçekleştirdi. İnanın ben bile bukadar uğraşacağını beklemezdim. İlk defa bir elektironik cihazdan bukadar memnun kaldım. Fatih bey tekrar size teşekkür ederim ilgilerinizden dolayı.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.