Şimdi Ara

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
26
Favori
124.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mesajımı edıtlıyorum 1 mayıs resmı tatıl gununde mudurumuz alıbey ızını bırakmıs

foruma gırmıs destek verıyor daha fazla soze gerek varmı ?

yanlıs yuklemeden dolayı cıhaz cokersede 10 dakıkada dogru sekılde yuklenır ve daha çökmez

http://www.turke****.com/satforum/showthread.php?t=732551#.U2K4f4F_vLg

bu forumda ve facebook sayfamızdan teknik destek verıyoruz

4gb bellek yetmemesı için yuzlerce uygulama yuklemenız lazım
    bellek yetmezse harıci hardıske kısayol atayabılırsınız uygulamayı tasıyabılırsınız

4 trebayt harddıskı sorunsuz açıyor

uydudan otomatik frekansları taratarak guncelleyebılıyoruz

menuden ınternet ıle otomatık kanal ,ip tv,biss ,yazılım guncelleyebılıyor

800 hd modelınden kat kat ıyıdır ve hızlıdır

0534 4067225 n11 bonus kampanyası baslamıs 55tl bonus verıyorlar

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-android-full-hd-uydu-alici-P16037728

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 2 Mayıs 2014; 0:15:06 >

• süleyman bey
    cihazınız hayırlı olsun yarın kargoluyacagım facebook grubumuza katılınız
  • Fatih bey birsey sormak istiyorum, bu cihazin kerneli 1080p midir yoksa android stickler gibi 720p olup da upscale mi yapiyor. Bu arada Android stickler Custom kerneller ile gercek 1080p verebiliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berrenger B kullanıcısına yanıt
    cıhazı ıthal etme surecınde bulunan ali beye sormanızı tavsıye ederım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

cıhazı ıthal etme surecınde bulunan ali beye sormanızı tavsıye ederım

Kendisi bu forumda bulunuyor mu? Varsa nicki nedir acaba? Direkt atlantanin sitedinden mi sorayim. Yardimlariniz icin teşekkürler.

• berrenger B kullanıcısına yanıt
    0212 8752570 mesai saatleri içinde esin hanım ile gorusebılırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.mehmet.eritir

arkadaşlar bir sorum olacak fatih beyle telefonla görüştük fakat yapamadık. 1.5.8 güncellemesi yayınlandıktan sonra güncelledim yazılımı fakat kanallarda sinyal yok diye uyarı verdi ve sinyal alamadım hiç. disceq ayarlarını port ayarını denedim ama olmadı bir türlü. Tekrar 1.5.4 yazılımını yükledim sorun düzeldi. aynı sorunla karşılaşan var mı acaba nasıl düzeltebilirim.

Merhaba,

4 uydulu merkezi sistem kullanıyorum. Benzer sorunu ben de yaşadım. 1.5.4 sorunsuzdu. 1.5.8 yüklenince bazı kanallar (Star, CNBC,Kanaltürk vs.) sinyal yok demeye başladı. Kanal yukarı aşağı yapınca bazen gösteriyor, ancak kanal değiştirince sinyal yine kayboluyordu. 1.5.8 kanal listesinin de hiç faydası olmadı. 1.5.4 yazılımını tekrar yükleyince hemen düzeldi. Benzer sorun yaşayan, çözüm bulan var mıdır?

• t o l g a T kullanıcısına yanıt
    selam

2numaralı sayfayı okuyup yapınız

sılme ıslemını yaptıktan sonra cihaz acılınca kanal yok yazıcak

yenı yazılımı yukleyın

guncelleme menusunden kanal lıstesını yukleyerek kullanınız

http://update.atlanta.com.tr/manuel/SMART-G4/KURTARMA/G4%20FORMATLAMA%20KILAVUZU.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 2 Mayıs 2014; 13:38:24 >
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Fatih Bey,

İlginize çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi 3.3.1 ile yeniden yükledim, yükseltme yaptım, 3. kanal listesini yükledim. Ancak daha önce eksik olan kanalların aynıları yine eksik.
    Bizim sitede Türksat Diseqc C'de, Digitürk A'da. Bir farkı olur mu? Dediğim gibi 1.5.4 ile sorun yaşamıyorum.

Saygılar.
  • Fatih bey cihazda DTS sesli filmleri oynatmıyor, nedeni sizce ne olabilir?
  • dts lisansı yok dtsyi ses sistemi ile alabilirsin
  • quote:

dts lisansı yok dtsyi ses sistemi ile alabilirsin

Fatih bey 2-3 haftadır ip tv izleyemiyorum. Sorun var demiştiniz acaba düzelmedimi hala ve izleyen varmı aranızda arkadaşlar.
  • quote:

selam

2numaralı sayfayı okuyup yapınız

sılme ıslemını yaptıktan sonra cihaz acılınca kanal yok yazıcak

yenı yazılımı yukleyın

guncelleme menusunden kanal lıstesını yukleyerek kullanınız

http://update.atlanta.com.tr/manuel/SMART-G4/KURTARMA/G4%20FORMATLAMA%20KILAVUZU.pdf
    tolga bey dediğiniz sorunu yaşadım ben önceden de yazmıştım zaten diseqc ayarlarını 1 ve 1+1 i ikisi olacak şekilde ayarlayın sonra diseqc 1 de a b c d hangisinden sinyal alırsanız onu seçin 1+1 hiçbiri olarak kalsın ben öyle çözdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hme_38 -- 5 Mayıs 2014; 10:43:20 >

• Mehmet Bey,

Bende de işe yaradı. Çok teşekkürler.
  • Bugün bu cihazı aldım.Korax Full X HD den bu cihaza geçtim .Koraxa göre İlk izlenimlerim görüntü kalitesi kötü , daha yavaş , uygulama durdurma hatası ve Android kaynaklı donmalar mevcut cccam ve IPTV aynı belki biraz daha hızlı ama server da değiştirdim belki etkisi vardır , Kanal geçişleri yavaş , klavye kumanda etkili ve güzel , uygulama ve smart özellikleri güzel ama 8000 serisi Samsung smart kullanan birisi için fark yaratmıyor , ücretsiz portalleri hızlı ve kullanışlı , DLNA başarılı , wifi zayıf.Time Shift durdurma ileri ve geri sarma PVR başarılı şimdilik ilk izlenimlerim.
    Saygılar. ..

• quote:

Fatih bey DTS lisans sorunu halledilebilirse çok daha iyi olacak ve bu sıkıntımızı yetkililere aktaracağınıza inanıyorum :
    çok basit cihazlarda bile bu sıkıntı yokken Atlanta için sorun olması şaşırtıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RECORDERX

quote:

Fatih bey DTS lisans sorunu halledilebilirse çok daha iyi olacak ve bu sıkıntımızı yetkililere aktaracağınıza inanıyorum :
    çok basit cihazlarda bile bu sıkıntı yokken Atlanta için sorun olması şaşırtıyor.

Ayarlardaki Ses kısmından passthrough yapıp; optik çıkışı kullanarak AV Receiver cihazdan DTS ses almayı başardım fakat; her dts formatı bybpass yaptığım halde sağlıklı alamadım.Birçoğunda ses kesik kesik geldi. DTS HD ve DTS HD MASTER AUDIO formatlarından ses hiç alamadım. Yazılımla düzelir mi acaba diye düşünmeye başladım.

• Arkadaşlar cihaz yeni model D-smart CI+ modüllerle çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinerfru

Arkadaşlar cihaz yeni model D-smart CI+ modüllerle çalışıyor mu?

Selam dsmart normal ci modul verir ci+modul degil

kisaca atlanta smart g4te kullanabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.