Şimdi Ara

Asus Memopad 8 K011(ME181CX) Atom işlemcili Tablet ANA KONU ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
9
Favori
36.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben de superonline kampanyasından bu cihazı aldım. Chazdan şimdilik memnunum fakat sd kart taktığım zaman bildirim çubuğunda sürekli sd kart sembolü çıkıyor ve ne denediysem kaldırmayı başaramadım. Başka hiçbir android cihazda böyle bi sorun görmedim. Bunun çözümünü bilen var mı? Ayrıca hızlı ayarlar kısmına ekranı otomati döndür seçeneği koymamışlar. Ekran ayarları menüsünden ekranı otomatik dödür seçeneğini aktifleştirdiğim zaman bir süre sonra ekranı otomatik döndürme kapanıyor. Gerçekten sinir bozucu bir durum. Bu konularda bir bilginiz var mı? Gerekirse screenshot atabilirim.
  • Sd kart sıkıntısı bende de mevcut hocam ancak ekranı otomatik döndür sorunuyla hic karsılasmadım umarim sizinkisi duzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süperonline kampanyasından alıp kullanmadan satmak isteyen olursa arkadaşlar irtibata geçiniz lütfen. 181c veya 181cx için.
  • Arkadaslar turkcell superonline dan almis oldugum tablet yaklasik bir saat once marketten bir uygulama indirirken kendi kendine dondu ve ekran karardi ve ardindan ne yaptiysam ekran acilmadi ekran acma tusuna bastgimda sadece ekranin arkasindan hafif bir isik geldi ama yine acilmadi ekran acma tusuna uzun bastgimda ekran yine karardi yani anlayacaginiz cihaz acilmiyor. Garanti olayi icin sozlesme kopyasi falan demisler diger baslikta ancak yanlis hatrlamiyorsam cihazi teslim aldigim kurye bana sozlesmeyi vermedi ancak seri numarasi garanti belgesi kutusu vs. hersey mevcut elimde ilk sorum bunun garanti islemi icin nereye basvurmaliyim ? garanti belgesinde penta vs. Yerler var. Garantiye yollasam halledilebilir bir sorunmu sizce ekranla ilgili bahsettgim durum. Garantiye yollamadan kendim tamir ettirsem astari yuzunden pahali olurmu cok canımı sıktı bu durum bilen tecrubesi olan bana cozum konusunda yardimci olursa cok sevinirim.

• slm bende aldım bunların garantis nasıl oluyor fatura falan yok bilen varmi
  • Şarj olma konusunda benimde sorunlarım var. Bu cihaz çok geç şarj oluyor. 10 saati buluyor şarj dolması bu sizlerdede böyle mi acaba

• Selam, alalı bir ay oldu ilk başlarda uyku modunda şarj kendiliğinden ciddi düşüyordu ancak son güncelleme ile şarjı gayet iyi gidiyor. 400 tl satılıktır.
    Note8 tablet elimde var o yüzden satıyorum. İstanbul anadolu yakası elden teslim edilir. Son fiyattır.

• slm arkadaşlar tableti kızım kulanıyor 2 hafta oldu bir sorunla karşılaşmadık daha önce reeder 8 vardı oda iyi sayılır ama kaliteli marka heme beli oluyor ekranı gayet başarılı dokunmatik çook iyi
  • me180a ile me181cx arasındaki fark nedir

ikisi arasında 75tl fark var, kamera ve incelik benim için önemsiz
    önemli şeyler
    stabilite ve batarya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

me180a ile me181cx arasındaki fark nedir

ikisi arasında 75tl fark var, kamera ve incelik benim için önemsiz
    önemli şeyler
    stabilite ve batarya

Artı olarak, me181cx de intel atom işlemci var en güncel sürümü, dolayısı ile 181cx işlemci ve gpu olarak önde.
    me180a nın kamerası daha iyi..
  • Arkadaşlar 32gb micro sd var ancak depolama problemi yaşıyorum. Sd karta uygulamayı taşımıyor tam anlamıyla.

• Yazını daha yeni gördüm kusura bakma , valla yukarıda sana yazdığımı yaptım ve oldu demiştim ama sende neden olmadı bilmiyorum. Normalde uygulamaları sd card'a taşıması lazım.

@POWER GAMER ,

yukarıda yazmıştım tekrar yazayım bir dene istersen ( denememiş ihtimaline nazaran yazıyorum)

Dostum bende aynı hatayı alıyordum ama çözdüm , şu şekilde :
    uygulama kurulum ayarlarından "harici depolamayı tercih et" seçeneğini seçince düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Yazını daha yeni gördüm kusura bakma , valla yukarıda sana yazdığımı yaptım ve oldu demiştim ama sende neden olmadı bilmiyorum. Normalde uygulamaları sd card'a taşıması lazım.

@POWER GAMER ,

yukarıda yazmıştım tekrar yazayım bir dene istersen ( denememiş ihtimaline nazaran yazıyorum)

Dostum bende aynı hatayı alıyordum ama çözdüm , şu şekilde :
    uygulama kurulum ayarlarından "harici depolamayı tercih et" seçeneğini seçince düzeldi.

Evet onu yaptım ancak hala sd karta uygulamayı atmıyor. Aslında atıyor gözüküyor ama bir kaç mb felan atıyor. Örneğin şu dead trigger 400mb sd katta 15mb gözüküyor.

• İlginç bir durum, Peki kendiniz taşıyamiyor musunuz?
    All in one toolbox diye bir program var deneyebilirsiniz

• Beylee bu tableti hdmi convertir ile tv ye baglayabilirmiyiz. Digiturk play icin kullanacagim da?
    Baglanabbiliyorsa kampayandan wifili modelini alacagim.

• ipee kullanıcısına yanıt
    slm tablete birtek usb kablo girişi var şarz yeri yani birde kulaklık başka giriş çıkış yok tv nasıl balanır bilmemm oltg olurmu bilmem ama hdmi çıkış yok bilgine
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezai75

slm tablete birtek usb kablo girişi var şarz yeri yani birde kulaklık başka giriş çıkış yok tv nasıl balanır bilmemm oltg olurmu bilmem ama hdmi çıkış yok bilgine

İlginç, tv bağlamadığım için hiç dikkatimi çekmemişti, hdmi çıkışı yok gibi tabletin tv ye nasıl bağlıycaz gerekirse, acaba o usb çıkışından farklı bir kablo ile bağlanabilir mi?
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    slm eve gidince denerim plazmad oluyormu hiç ihtiyaç duymadım şimdiyekadar sonucu bildiririm
  • Beyler cok sevinirim. Elinizde usb to hdmi varsa onlada deneyip sonucu soylerseniz bende basvuracagim.

• Tam olarak ne yapacaksın anlayamadım ama şöyle seçenekler mevcut
    Şimdi eğer film atıp tv de izlerim diyorsanız usb ile bağlayıp tv den filmi çalıştırıp izleyebilirsiniz (denedim)
    Diğer bir seçenek ise Wifi üzerinden ağ üzerinden tv de gösterip olma ihtimali var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.