Şimdi Ara

Asus Memopad 8 K011(ME181CX) Atom işlemcili Tablet ANA KONU ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
9
Favori
36.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Armam Onurumdur

Evet aslında düşük modelleri kullanıcılarına dağıtmis. Kampanyaya katilmadan once internette arastirinca direk 16 gb model cikiyor.

Peki sd kart fln alip yukseltebilir miyiz. Kac gb a kadar destekler ?

64 gb a kadar destekliyor diye biliyorum...
  • İlginçtir, bu tabletin ME181C olan modeli yani 16gb olan ve kameraları 5mp ve ön 2mp olan piyasada yok hiç bir yerde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazret35

Merhaba arkadaşlar cihazdan bendede var. Daha önce aynı problem bendede vardı cihaza ota dan güncelleme geldi ve güncelleme ile birlikte problem çözüldü. Saygılar.

Suanki android. Sürümünüz kaç cihazdaki. Bende hala 4.4.2 var ve güncelleme hiç gelmedi daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz ayriyetten ciddi bir şekilde yavaşlama gösteriyor. Toplam hafıza 8 fakat bunun 4 kusurunu sistem kullAniyor, telefonda yüklü bir uygulama da yok nerdeyse birkaç fotoğraf harici ama kullanılabilir alan 2 gn. Menü geçişler nette sayfalar arası gezinmezler home tuşundan ana menüye geçiş çok çok yavaş neden böyle acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Cihaz ayriyetten ciddi bir şekilde yavaşlama gösteriyor. Toplam hafıza 8 fakat bunun 4 kusurunu sistem kullAniyor, telefonda yüklü bir uygulama da yok nerdeyse birkaç fotoğraf harici ama kullanılabilir alan 2 gn. Menü geçişler nette sayfalar arası gezinmezler home tuşundan ana menüye geçiş çok çok yavaş neden böyle acaba

Senin tablette bir sıkıntı var o zaman, cihaz yavaş değil işlemcisi şuanda tabletlerdeki en iyi işlemcilerden biri, gayet hızlı ve akıcı bizdeki bir sürüde oyun program yüklü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

quote:

Cihaz ayriyetten ciddi bir şekilde yavaşlama gösteriyor. Toplam hafıza 8 fakat bunun 4 kusurunu sistem kullAniyor, telefonda yüklü bir uygulama da yok nerdeyse birkaç fotoğraf harici ama kullanılabilir alan 2 gn. Menü geçişler nette sayfalar arası gezinmezler home tuşundan ana menüye geçiş çok çok yavaş neden böyle acaba

Senin tablette bir sıkıntı var o zaman, cihaz yavaş değil işlemcisi şuanda tabletlerdeki en iyi işlemcilerden biri, gayet hızlı ve akıcı bizdeki bir sürüde oyun program yüklü...

Bilmiyorum ama bendeki neden yavaş anlamadım. O kadar oyun uygulama vs nasıl yüklediniz? Zaten 4 gb hafızası var? Bir de sizden Android sürümü kaç bende 4.4.2 ilk aldığından beri bir türlü güncelleme gelmiyor. Bendeki cihanda ne gibi bir sıkıntı olabilir youtube ve DH harici hiç bir şey yapmıyorum. Tablette

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

quote:

Bilmiyorum ama bendeki neden yavaş anlamadım. O kadar oyun uygulama vs nasıl yüklediniz? Zaten 4 gb hafızası var? Bir de sizden Android sürümü kaç bende 4.4.2 ilk aldığından beri bir türlü güncelleme gelmiyor. Bendeki cihanda ne gibi bir sıkıntı olabilir youtube ve DH harici hiç bir şey yapmıyorum. Tablette

Aldıktan sonra 1 defa güncelleme geldi, bendeki de 4.4.2 olması lazım şuan yanımda değil tablet bakamıyorum.

• Micro sd tavsiyeniz var mi arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sanalpazar.com/Asus-Asus-Memo-Pad-8-Me180a-8-Ekran-Koruma-2x__isp34465212

su ekran koruyucu bizim tabletlere(181cx) uyar mı arkadaslar...
  • Armam Onurumdur kullanıcısına yanıt
    Kendi aldığımı tavsiye edebilirim ve de çok hızlı bir şekilde işlem yapıyor
    Toshiba class 10 16 gb fiyat ise 49 tl.
  • caglayan95 kullanıcısına yanıt
    uyar gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Kendi aldığımı tavsiye edebilirim ve de çok hızlı bir şekilde işlem yapıyor
    Toshiba class 10 16 gb fiyat ise 49 tl.

Haftay a101de 20 liradan satista almayi dusunen varsa...

• Otg desteği yok değil mi bunda? Bir de usb yani flash disk î tablete bağlayıp tabletten usb ye veri aktarımı yapabileceğim bir aparat bilen var mi?

• Bizim tabletlerin, kırpılmamış versiyonu piyasada görüldü...

http://www.gold.com.tr/asus-me181c-1b011a-tablet-pc_u
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    var ve aktarım yapmak için bir ucu micro usb diğer ucu girişli usb kabloları var 10,15 tl bir şey
     Asus Memopad 8 K011(ME181CX) Atom işlemcili Tablet ANA KONU !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 8 Kasım 2014; 14:36:26 >
  • quote:

var ve aktarım yapmak için bir ucu micro usb diğer ucu girişli usb kabloları var 10,15 tl bir şey
     Asus Memopad 8 K011(ME181CX) Atom işlemcili Tablet ANA KONU !

Hiç denediniz mi hocam bu şekilde tabletten usb ye müzik falan atmayı ve ya herhangi bir şey ? Ayriyetten orjinal bir aparat nerede bulabilirim giriş soketine zarar vermeyen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 8 Kasım 2014; 15:26:31 >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Denediğim olay su
    Flasha blu-ray film attım sonra flashI tablete bağlayıp filmi izledim

Aktarım yapılıyordur diye tahmin ediyorum
    Ben bu aparatı dost kitabevinden aldım

• quote:

Denediğim olay su
    Flasha blu-ray film attım sonra flashI tablete bağlayıp filmi izledim

Aktarım yapılıyordur diye tahmin ediyorum
    Ben bu aparatı dost kitabevinden aldım

Öyle yaptıysanız demekki veri aktarımı oluyordur. Gerçi siz medya oynatıcı olarak kullanmışsınız ama öyle de olur inşallah ben de alayim bir tane ise yarar bir şey gerçekten :-)

• Arkadaşlar bu kullanım normal mi sizce şarj %100 olduktan sonra wi-fi sürekli açık hiç kapatmıyorum,kullanırım ise ekran 6 saat bu 6 saatte ise sürekli nette kullanım , toplamda 18 saat dayanıyor pil gerisi bekleme modunda ?

• Elimde mevcut almak isteyen olursa
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.