Şimdi Ara

Asus Memopad 8 K011(ME181CX) Atom işlemcili Tablet ANA KONU ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
9
Favori
36.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tableti aldim, otg destegi de gps de var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mgzgn kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz en çok saatte %1 seviyesinde düşme yapıyordu ve 70-80 tane uygulama yüklü. O nedenle batarya uygulamaları işe yaramış olabilir. Ben de resetledim ve kapatılabilecek herşeyi kapattım. Buna rağmen ben de de azalma devam ediyor. Lg gpad'de var onda cihaz kendi halinde 24 saatte %1-2 düşüyor. Bence yazılımsal bir durum var. Asus'un buna bir çare bulması lazım.. İnşaallah düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkngzr

Benim cihaz en çok saatte %1 seviyesinde düşme yapıyordu ve 70-80 tane uygulama yüklü. O nedenle batarya uygulamaları işe yaramış olabilir. Ben de resetledim ve kapatılabilecek herşeyi kapattım. Buna rağmen ben de de azalma devam ediyor. Lg gpad'de var onda cihaz kendi halinde 24 saatte %1-2 düşüyor. Bence yazılımsal bir durum var. Asus'un buna bir çare bulması lazım.. İnşaallah düzelir.

Bugün tekrar kapalı halde şarja bıraktım. Dışarı çıkmıştım geldiğimde 6 saattir şarjdaydı Dolmuştur diye açtım %90 doldu görünüyor yani 6 saatte kapalı halde şarj tam olmamış. Kesin bu tablette batarya ile ilgili sorun var.
    Şu an bekleme konumunda tekrar bıraktım bakalım sabah %90 seviyeden kaça düşmüş olacak.
    Yine devam ederse direk servise göndericem inşallah değişim olur. Eski model ile değiştirdiğime pişman oldum

• yeni cihazım dün geldi, Akşam kontrol ettim her şey tamam güzel çalışıyor.Hızlı işlemlerinden dolayı asus servisine ve hızlı gönderimden dolayı penta teknolojiye teşekkür ederim.32 gb lık bir hafıza kartı siparaiş verdim geriye kılıf olayı kaldı onuda ben yapacağım
  • bende bi kaç gündür kullanıyorum tüm gece %2 düşmüş performansı harika ve şarjıda çok uzun saatler dayanıyor, hafıza kartı doluydu yeni kart alıp uygulama kuruluyor mu denicem

• quote:

Orijinalden alıntı: ipsiz_uçurtma

bende bi kaç gündür kullanıyorum tüm gece %2 düşmüş performansı harika ve şarjıda çok uzun saatler dayanıyor, hafıza kartı doluydu yeni kart alıp uygulama kuruluyor mu denicem

oyunları sd karta taşıyormu tablet
  • modelist kullanıcısına yanıt
    Dostum merhabalar , ben 2 gün önce kampanyadan asus memo pad 8 ürününü istedim fakat süperonline'ı aradığımda dağıtıcıda ürün olmadığını stok sorunu yaşadıklarını söylediler. Şimdi şunu sormak istiyorum sana , bana gelecek ürünün modeli hangisi ve sitede yazan özellikleri ile aynı mı yoksa farklı mı olacak?

Birde bir sorun çıkması halinde bana nereye mail atacağımı p.m olarak gönderebilir misin?

Birde gelecek olan tablet bu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 17 Eylül 2014; 22:13:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Dostum merhabalar , ben 2 gün önce kampanyadan asus memo pad 8 ürününü istedim fakat süperonline'ı aradığımda dağıtıcıda ürün olmadığını stok sorunu yaşadıklarını söylediler. Şimdi şunu sormak istiyorum sana , bana gelecek ürünün modeli hangisi ve sitede yazan özellikleri ile aynı mı yoksa farklı mı olacak?

Birde bir sorun çıkması halinde bana nereye mail atacağımı p.m olarak gönderebilir misin?

Birde gelecek olan tablet bu mu?

dostum videoda tanıtılan ürün süperonlin nın ilk dağıttığı ürünlerden bana gelen intel işlemcili daha seri çalışan bir model fakat kameraları daha kötü pil ömrü güzel kullanışlı bir ürün eğer sadece tablet almak için paket seçiyorsan da tavsiye etmem ama benim için paket önemli diyorsan o zaman başka

• Teşekkürler, verdikleri numaralar cevap vermiyor. Arıyorum açan yok ve bilgi alamıyorum. Bakalım ne olacak

• ASUS MeMO Pad 8 (WİFİ) ME181CX yada ASUS MeMO Pad 7 (3G+WİFİ)

arkadaşlar sizce hangisi işyerimi supere geçireceğim, hangi tableti istemeliyim acil yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  • İkisi de yakın cihazlar birbirine eğer wireless olmayan yerlerde kullanacaksan, 3g li olanı tercih etmelisin. Diğerine de usb olarak 3g bağlayabilirsin veya telefondan paylaştırabilirsin ama çoğunlukla wireless olmayan yerlerde kullanacaksan daha pratik olur Memopad 7...
  • Merhabalar bu tabletten bende aldım bu gün elime ulaştı ancak uygulamaları micro sdye atamıyorum tercih edilen yükleme konumunu sd sectigimde hic indirmiyor google playden yetersiz hafiza sorunu aliyor. sadece kendi hafizasina kurulabiliyor uygulamalar ve iki buyuk boyutlu oyunda vs. Hafizasi doluyor tabletin. Bu sorunu yasayan arkadaslar varmi yada bi cozumu olan?? Bu sorunun disinda gayet iyi isimi goruyor kullanisli bir tablet

• upogebia U kullanıcısına yanıt
    Dostum bende aynı hatayı alıyordum ama çözdüm , şu şekilde :
    uygulama kurulum ayarlarından "harici depolamayı tercih et" seçeneğini seçince düzeldi.
    Ve ayrıca tabletin işletim sistemi 4 gb kullanıyormuş onu söyleyeyim.(asusu arayıp öğrendim)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen dostum onceden denemistim dedgin sekilde yine ayni sorunu almistim resetledim tableti su an calisiyor dedgin gibi 4 gb kadar kendisi kullaniyor ama su anlik gayet iyi herhangi bi skntisi yok masallah :) bilgilendirmen icin tesekkurler

• Merhaba arkadaşlar cihazdan bendede var. Daha önce aynı problem bendede vardı cihaza ota dan güncelleme geldi ve güncelleme ile birlikte problem çözüldü. Saygılar.

• Tablet güzel ya bir sıkıntısı yok ve gayet de hızlı , tek sıkıntı kendi hafızasının biraz az olması onun dışında bir sorun yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum ya bn sorun cozuldu demistim ama cozulmemis yine ayni dun islerim vardi bakamadim cok ama yine ayni iki uc kere fabrika ayarlarina sifirladim ayni sorunu aliyorum yine bendeki micro sd toshibanin 8 gb olani acaba ondanmi kaynakliyor ayrica tabletin modeli ME181CX onuda belirtmemisim seninkide aynisimi?

• hazret35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba ota dedğiniz şey nedir tam olarak google playde gordum incelerken custom rom falan tarzi biseymi biraz yabanciyim bu konuya bilgilendirirseniz sevinirim saygılar.

• Merhaba ota dediğim cihazın wi-fi bağlantısını açıyoruz. Ayarlardan sistem güncellemesini kontrol et diyoruz yeni güncelleme gelmişse yükle diyoruz cihazı ellemiyoruz cihaz kendisi güncellemeyi kuruyor. Cihaz birkaç kez açılıp kapanıyor. Sisteminiz güncellendi diyor bu kadar buna ota dan güncelleme deniyor, Saygılar.

• Bilgilendirmeniz icin tesekkurler. Fabrika ayarina en son dondurdugumde guncellemede alamadim sanirim bi problem oluştu umarım duzelir. Bu islemi yaparken hafiza karti takiliydi belki ondandir manuel olarak asusun kendi sitesinde baktim belki bulabilirim diye ancak ordada goremedim guncellemeyi farkli bi alternatifiniz varmidir?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.