Şimdi Ara

ASUS HD5770 CuCore GDDR5 1GB 128Bit ATI DX11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ASUS HD5770 CuCore GDDR5 1GB 128Bit'in en verimli çalışacağı anakart hangisidir? Teşekkür ederim.

• Hocam anakartla alakası yok diğer bileşenlerini yazınız işlemci psunuz vs.Ayrıca o modelde çok ses cıkıyormuş Almadan evvel bir kez daha düşünün.
  • ama ses benim için sıkıntı değil diyorsan hiç düşünmeden alabileceğin bir ekran kartı
  • Sesion ilgin için çok teşekkür ederim. Donanım konusunda bilgisizliğim ortada. Sıfır toplama deskop istiyorum o yüzden işlemci, ram özellikleri yazamam.

Peki bu kart sizce starcraft 2'yi en yüksek ayarda kaldırabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.a.F.i.y.E

Sesion ilgin için çok teşekkür ederim. Donanım konusunda bilgisizliğim ortada. Sıfır toplama deskop istiyorum o yüzden işlemci, ram özellikleri yazamam.

Hocam diğer konularda bilgi veririm ama oyunlarla içiçe değilim maalesef nedesem yanlş Olur o nedenle başka bir arkdş yorum yapar
  • 2 tane starcraft II'yi aynı anda full ayarda bile kaldırır :) tabi bunu darbogaz etmeyecek bi sistem kurarsan..
  • vayy be bende bu kartı alacağım ama sesli diyorlar çok aşırı bir sesi mi var yok diğer kartlara göre biraz fazla mı zaten kartın performansına diyecek yok.ses konusunda düşüncelerinizi bende bekliyorum
  • Ben de 5770 düşünüyordum 2-3 gün öncesine kadar. Ama hiçbir zaman ASUS modeline bakmadım bile. Alacaksan Saphirre iyidir. En iyisi HIS'tir bence.
    Hem sogutma hem de saat hızları açısından.

Ben vazgeçtim Saphirre 6850 alacam.
  • sesi çok aşırı değilse bu kart (asus hd 5770) ama aşırı de kamyon sesi gibiyse çekilmez yani :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.a.F.i.y.E

Sesion ilgin için çok teşekkür ederim. Donanım konusunda bilgisizliğim ortada. Sıfır toplama deskop istiyorum o yüzden işlemci, ram özellikleri yazamam.

star kraft II ekran kartını fazla sıkmıyor en yüksek ayarda açar rahat 5770. star craft II daha çok işlemciye abanan bi oyun çok fazla hareketli nesne olan, yapay zekaya sahip ıvır zıvırın fazla olduğu oyunlarda işlemci çok önemli ve star craft ta tam böyle bi oyun.
  • Kendim Kullanıyorum 3 senedir.Taş gibi ekran kartidir.İlk bilgisayar açıldığında fan &100 çalışıyor oda windows xp veya masaüstü gelene kadar sonra duymuyorsun sesini bile.shader model 5.0 direct x 11 vs çok güzel özellikleri var.İşlemcide amd phenom x4 955 veya fx işlemci atarsan yanina tadından yenmiyor.

Ben pentium 4 makinaya taktım onda bile crysis 2 yüksek ayarlarda gayet akıcı bir şekilde oynadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

Hocam anakartla alakası yok diğer bileşenlerini yazınız işlemci psunuz vs.Ayrıca o modelde çok ses cıkıyormuş Almadan evvel bir kez daha düşünün.

Dostum kart oldukça sessiz. Nereden duydun bilmiyorum ama üst komşum 2 ay önce aldı, çok sessiz bir kart bilgine..
  • sağolasın hocam artık kartla ilgili hiçbir soru işareti kalmadı aklımda çok kişi çok sesli çalışıyor diye yakınıyordu ama ben ihtimal vermiyorum.Eski kötü ekran kartlarını çıkartıp bunu takınca öyle geldi galiba.
  • 6850 almanı tavsiye ederim eğer monitörün 1920x1080 çözünürlük destekliyorsa bu karttan uzak durmalısın
    128 bit yüksek çözünürlükte darboğaz yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spooky___ -- 17 Ocak 2012; 9:05:07 >
  • Şimdi bu modeli 200 liraya almak mümkün,fiyatı ve performansı mükemmel.
    Fakat biraz ses yapıyormuş, 280 liraya 6850 almak mümkün, bunu da değerlendirin.

Son olarak "Sistem Tavsiyeleri" kısmına girip bir fiyat belirtip yeni sistem önerisi isteyebilirsiniz
  • sapphire 5770 v2 ve vapor-x kullanmış biri olarak fullhd monitörde bu kartı kullanmanızı tavsiye etmiyorum.
    CF olarak kullanacaksanız ayrı 6850 yada 5850 almanızı öneririm
    ben 5850 kullanıyorum ve bu kart bile bazı oyunlarda sıkıntı çıkarmaya başladı daha üst modellere yönelin eğer amacınız oyunsa tabi,
    Lg cinema 3d teknolojisi çıktı ve amd kartlar bu tv lerle çalışıyor 68xx serisi bir kart alırsanız sizde bluray 3d filmler izleyip 3d oyun keyfini yaşayabilirisinz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spooky___ -- 17 Ocak 2012; 10:51:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.