Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde Beko B46-LEG-6BS tv var. normal HD ve SD görüntüye eyvallah birşey demiyoruz çok iyi fakat 3D berbat bu işin peşine düştüm gerekirse paramı geri alıcam. ilk aldığımda 3d izlediğimde berbattı görüntüde yansımalar felan vardı 3d kanalların logosu bozuk gözüküyordu usbdekilerde yansıyordu vs.vs. sonra servisi aradım 1 ay içinde yeni tv getirdiler ve servisteki çocuk '' bu tvninde 3dsi çalışıyormu bilmiyorum '' dedi bende neden bekonun 3d tvleri bozukmu diye çıkıştım sustu kaldı neyse getirir getirmez 3d demo bir video izledik iyi problem yoktu fakat Derinlik olmadığından dolayı poblem yoktu sonra başka 3d videoları izledikce anladım bu tv de bozuk yine aradım servisi sıkıysa sonraki tvleride bozuk olsun paramı geri bile alırım tüketici hakları denen birşey var. kısacası 3D keyfi yaşamak istiyorsanız sakın almayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj24 -- 2 Aralık 2012; 13:34:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj24

Elimde Beko B46-LEG-6BS tv var. normal HD ve SD görüntüye eyvallah birşey demiyoruz çok iyi fakat 3D berbat bu işin peşine düştüm gerekirse paramı geri alıcam. ilk aldığımda 3d izlediğimde berbattı görüntüde yansımalar felan vardı 3d kanalların logosu bozuk gözüküyordu usbdekilerde yansıyordu vs.vs. sonra servisi aradım 1 ay içinde yeni tv getirdiler ve servisteki çocuk '' bu tvninde 3dsi çalışıyormu bilmiyorum '' dedi bende neden bekonun 3d tvleri bozukmu diye çıkıştım sustu kaldı neyse getirir getirmez 3d demo bir video izledik iyi problem yoktu fakat Derinlik olmadığından dolayı poblem yoktu sonra başka 3d videoları izledikce anladım bu tv de bozuk yine aradım servisi sıkıysa sonraki tvleride bozuk olsun paramı geri bile alırım tüketici hakları denen birşey var. kısacası 3D keyfi yaşamak istiyorsanız sakın almayın derim.

Cihaz bozuk olabilir mi acaba? bende aynı model ve ekran boyutu mevcut ve 3d filmlerde gayet güzel izleniyor,servis elemanının pek değil hiç bişey bildiği yok youtubede 3d demolar var yada netten bulun onları izleyince karar verin her film tamamen 3d olmaz bazı sahnelerde derinlik efekti verilir
    ayrıca yansıma diyorsunuz 0-6 yaş muamelesi(affınıza sığınarak ) olmasın ama doğru yapıyormusunuz,önce kaynaktan video seçiliyor,3d modundan side by side seçilip en son gözlükten poweri açıp izlenir , gerçektende izlediğiniz demoya göre konuşuyorsak sıkıntılı ise servis çözecektir diye düşünüyorum hakkınızı aramak en doğal tercihiniz arkasını bırakmayınız umarım en kısa zamanda çözülür

• quote:

Orijinalden alıntı: medetres

Cihaz bozuk olabilir mi acaba? bende aynı model ve ekran boyutu mevcut ve 3d filmlerde gayet güzel izleniyor,servis elemanının pek değil hiç bişey bildiği yok youtubede 3d demolar var yada netten bulun onları izleyince karar verin her film tamamen 3d olmaz bazı sahnelerde derinlik efekti verilir
    ayrıca yansıma diyorsunuz 0-6 yaş muamelesi(affınıza sığınarak ) olmasın ama doğru yapıyormusunuz,önce kaynaktan video seçiliyor,3d modundan side by side seçilip en son gözlükten poweri açıp izlenir , gerçektende izlediğiniz demoya göre konuşuyorsak sıkıntılı ise servis çözecektir diye düşünüyorum hakkınızı aramak en doğal tercihiniz arkasını bırakmayınız umarım en kısa zamanda çözülür

sende gayet güzel izleniyorsa senin adına sevindim. zaten eğer dediğin doğruysa bu beni mutlu eder çünkü 2 televizyon bozuk olunca bekonun tüm televizyonlarının 3d özelliğinin bozuk olduğunu düşünmeye başlamıştım.bu arada 3d bende izlenmiyor malesef ilk televizyondada 3d bozuktu servis geldi denedi hatayı görünce yeni tv geldi oda şimdi bozuk televizyon bozuk yane ben boşu boşuna servis çağırmam zaten. ayrıca youtubedan 15 e yakın demo izledim (ki hepsi real3d) televizyonun 3D özelliği %100 bozuk şuan. yarın servis geliyor zaten muhtemelen Televizyonu değiştirip yerine aynı model başka bir televizyon getireceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj24 -- 3 Aralık 2012; 19:37:23 >

• Fabrikadan 2 kişi geldi bu tvyle bu kadar diyolar paranızı geri verebiliriz teklifi verdi bende bu parayla LG 47LM640 almayı düşünüyorum.
  • s.a. arkadaşarlar bizde de beko B40-LEG-6W var. internet özelliğini kullanabilmek için kablosuz modem alacağım yalnız nasıl bişey almam gerekiyor bilmiyorum. modemin yeri ile tv arasındaki mesafe 15m 20m civarinda olacak..
    hangi özelliklere sahip modem almalıyım yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcmanyaq

s.a. arkadaşarlar bizde de beko B40-LEG-6W var. internet özelliğini kullanabilmek için kablosuz modem alacağım yalnız nasıl bişey almam gerekiyor bilmiyorum. modemin yeri ile tv arasındaki mesafe 15m 20m civarinda olacak..
    hangi özelliklere sahip modem almalıyım yardımcı olursanız sevinirim..

Cihazda dahili Wİ Fİ var ,fakat duvara montajlı kullanımda etraftaki wifi yi yan oda falansa alamıyor,ayrıca 15-20 metre biraz sıkıntı yaratır diye düşünüyorum kablolu kullanım daha verimli olacaktır kendimden biliyorum 4 gb kotalı net kullanıyorum kablosuz da donmalar daha sık olacaktır
  • Merhabalar, bende bugün b46-leb-6b modelini aldım. Daha digitürk bağlantım gelmediği için harddiskten film izlemek ile yetindim ama bir sorunum var. İnteraktif bölümünde youtube açılmıyor (Onun dışında hepsi açılıyor) Youtube logosu açılıyor ama orda kalıyor. (5dk kadar bekledim) İnternete kablosuz bağlandım ve tv'yi açıp kapadım, sonrasında bir güncelleme var dedi onuda yaptım ama sorun halen devam ediyor. Ne yapabilirim?
  • Arkadaşlar b40 leg 6b televizyonum var. Tv görüntü ayarlarınızı paylaşırmısınız?

Ayrıca sizin tvde çok hızlı sahnelerde titreme var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elrohiremre

Merhabalar, bende bugün b46-leb-6b modelini aldım. Daha digitürk bağlantım gelmediği için harddiskten film izlemek ile yetindim ama bir sorunum var. İnteraktif bölümünde youtube açılmıyor (Onun dışında hepsi açılıyor) Youtube logosu açılıyor ama orda kalıyor. (5dk kadar bekledim) İnternete kablosuz bağlandım ve tv'yi açıp kapadım, sonrasında bir güncelleme var dedi onuda yaptım ama sorun halen devam ediyor. Ne yapabilirim?

selam,

interaktif tv butonuna basınca, yukarıda bir ev ve yerküre sembolleri var. onların beyaz renkte seçilmiş gibi görünmeleri gerekiyor. bu internete bağlı olduğunuz anlamına geliyor. daha sonra, youtube'a girmeye çalıştığınızda daha önce TV'da bir "şifre" ya da "kod" içeren mesaj çıktı vewww.youtube.com/activate adresine girmemi ve oradaki kutucuğa kodu girmemi istemişti.
    yine de bazen youtube'a giremediğimiz oluyor. şahsi fikrime göre, bu durum tv'den değil, youtube'dan kaynaklanıyor.
    umarım bunlar işe yarar.
    hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemyisgolvey

quote:

Merhabalar, bende bugün b46-leb-6b modelini aldım. Daha digitürk bağlantım gelmediği için harddiskten film izlemek ile yetindim ama bir sorunum var. İnteraktif bölümünde youtube açılmıyor (Onun dışında hepsi açılıyor) Youtube logosu açılıyor ama orda kalıyor. (5dk kadar bekledim) İnternete kablosuz bağlandım ve tv'yi açıp kapadım, sonrasında bir güncelleme var dedi onuda yaptım ama sorun halen devam ediyor. Ne yapabilirim?

selam,

interaktif tv butonuna basınca, yukarıda bir ev ve yerküre sembolleri var. onların beyaz renkte seçilmiş gibi görünmeleri gerekiyor. bu internete bağlı olduğunuz anlamına geliyor. daha sonra, youtube'a girmeye çalıştığınızda daha önce TV'da bir "şifre" ya da "kod" içeren mesaj çıktı vewww.youtube.com/activate adresine girmemi ve oradaki kutucuğa kodu girmemi istemişti.
    yine de bazen youtube'a giremediğimiz oluyor. şahsi fikrime göre, bu durum tv'den değil, youtube'dan kaynaklanıyor.
    umarım bunlar işe yarar.
    hayırlı olsun.

Kablosuz bağlantı -bende öyle enazından-pek randımanlı olmuyor,öncelikle internet bağlantını kontrol edin net gelmişse youtube basın altta beyaz bar kırmızı olana kadar bekleyin sonra arama butonundan seçim yapabilirsiniz ama bazen youtube den kaynaklı sorunlar oluyor açılmıyor,aynı sorun bazen facebookta da oluyor hep facebook kodu istiyor bunu önlemek için kapatmadan çıkarsanız sonraki girişte giriş kodu sormaz ,Cihazınız hayırlı olsun keyifli seyirler

• quote:

Orijinalden alıntı: the turk

Arkadaşlar b40 leg 6b televizyonum var. Tv görüntü ayarlarınızı paylaşırmısınız?

Hayırlı olsun,kullanma kılavuzunda 28.sayfada konu ile ilgili ayarlar mevcut ,zaten ayarları yaparken ekran iki parçaya bölünüyor solda mevcut ayara sağda ise yaptığınız değişiklikleri göreceksiniz sizce en uygun seçimde "ok" leyerek kullanabilirsiniz ,keyifli seyirler
  • Youtube sorununu çözdüm, dns girmeyi unutmuşum :) Cevaplar için teşekkürler. Bu arada bugünde ilk 3D filmimi izledim TV'de :)yalnız merak ettiğim birşey var derinlik oranı ayarlada kapalı yani değiştiremiyorum?
  • quote:

Youtube sorununu çözdüm, dns girmeyi unutmuşum :) Cevaplar için teşekkürler. Bu arada bugünde ilk 3D filmimi izledim TV'de :)yalnız merak ettiğim birşey var derinlik oranı ayarlada kapalı yani değiştiremiyorum?

dns girmeyi unutmuşum derken tam olarak açıklarmısınız bu konuya biraz yabancıyım kusura bakmayın bendede youtube çok yavaş o yüzden sordum bugün 20 dakika bekledim gangam style açılmadı youtube de
  • quote:

Orijinalden alıntı: marnada54

quote:

Youtube sorununu çözdüm, dns girmeyi unutmuşum :) Cevaplar için teşekkürler. Bu arada bugünde ilk 3D filmimi izledim TV'de :)yalnız merak ettiğim birşey var derinlik oranı ayarlada kapalı yani değiştiremiyorum?

dns girmeyi unutmuşum derken tam olarak açıklarmısınız bu konuya biraz yabancıyım kusura bakmayın bendede youtube çok yavaş o yüzden sordum bugün 20 dakika bekledim gangam style açılmadı youtube de

benim televizyonda wifi, dns vesaire ayarı otomatik algılıyor. dns falan yazmak zorunda kalmadım. manuel ayar da var elbette.
  • Menü'den interaktif ayarlarına girdiğinizde kablosuz ağı seçtiğiniz kutucuğun altında bir seçenek var onu Otomatikten manüel yapmalısınız sonra alt tarafta ki DNS kısmını 008.008.008.008 olarak değiştirmelisiniz.
    Bu arada TV'nin DTS oynatmadığını fark ettim, sorun birtek bende mi yoksa TV gerçekten DTS oynatmıyor mu :(
    İyi günler.
  • daha önce bir mesajımda, dlna modundayken dosyaların tamamını seç, seçimleri iptal et, belli bir süreden itibaren oynat gibi seçeneklerin olmadığını yazmıştım. tam aksine, bu özellikler varmış. :)
    dosyaların tamamını seç, seçimleri iptal et, klasörün son sayfasına git seçenekleri, dlna ortamında, uzaktan kumandanın TOOLS butonuna bastığınızda çıkıyor.
    belli bir saniyeden itibaren çal/oynat da, bir video çalarken ya da müzik dinlerken, OK tuşuna bastığınızda ortaya çıkıyor. bir saat simgesi var. o simgeyi seçtiğinizde saniye dakika girebiliyorsunuz.

karışık çal modu da, OK tuşuna bastığınızda çıkıyor. daire çizen bir ok, orada KARMA'yı seçtiğinizde karışık çalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemyisgolvey -- 16 Aralık 2012; 12:54:22 >
  • A-46 kullanicisiyim. ayni cihazi kullanan arkadaslara bir soru sormak istiyrm.. ekranda komple siyah sahnelerse beyaz tonlarda perde gibi isik izleri var bu sizledede bulunuyormu?
    daha once LG ve SAMSUNG LCD kullandm onlarda yoktu bu yuzden yardimci olanlara simdiden tsk ediyrm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar Bu hafta içinde A55-LEP-6B model tv almayı düşünüyorum(resmi bir bağlantı yapmadım).Konu biraz kapsamlı olduğu için kısaca kafamda olan soruları yazıyorum.Lütfen bu konuları yanıtlarsanız sevinirim.

1.Bu Modelin 2d'den 3D'ye çevirme özelliği var mıdır
    2.Digiturk üyesiyim.İçindeki hd uydu alıcısını digiturk aboneliğimde kullanabilir miyim ?
    3.140 ekran boyutu bu segment için avantaj mı dezavantaj mı (yani 119 v.b. deki performans bu boyut için de avantajlı mıdır)
    4. Servis ve yedek parça için bu tvyi tercih etmekteyim.Anladığım kadarıyla aynı modelde bile ürün performansında farklılık oluyor.Samimice bu ürünü tavsiye edermisiniz
    5. 3d performansı ve usben hangi dosya formatlarını oynatması konusunda çok çok bilgi sahibi değilim.

İlginiz için teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gungun -- 17 Aralık 2012; 22:13:43 >
  • quote:

Arkadaşlar b40 leg 6b televizyonum var. Tv görüntü ayarlarınızı paylaşırmısınız?

Maalesef bizim tvdede titreme vardı çok hızlı sahnelerde ekran titriyordu ve 3d problemi. Bu yüzden geri iade yaptık paramızı aldık. problemin çözümü için çok hızlı sahneleri olan bi filmi veya diziyi kesin. servisi çağırıp usbden gösterin zaten Bekonun tek sevdiğim yanı servisi adamlar çok hızlı hemen ilgilenirler :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj24

quote:

Maalesef bizim tvdede titreme vardı çok hızlı sahnelerde ekran titriyordu ve 3d problemi. Bu yüzden geri iade yaptık paramızı aldık. problemin çözümü için çok hızlı sahneleri olan bi filmi veya diziyi kesin. servisi çağırıp usbden gösterin zaten Bekonun tek sevdiğim yanı servisi adamlar çok hızlı hemen ilgilenirler :))

ayni problemi yasiyrm . samsung 100 hz lcd tv ile yanyana karsilastirdm onun yaninda sanki 50 hz gibi titreme birakiyor. anlamis degilim.400 hz yazmislar hadi gercekte 100 mus bari gercekten 100 olsa.. deneyen arkadaslar varsa paylasirsa sevirirm bnm cihazdami bise var 100 hz tvnin boyle olmasi mumkun degil 50 hz resmen cihaz
    l

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.