Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Engin_Karakurt

Şu an Youtube sorunu yaşayan var mı arkadaşlar?

youtube Türkçe oldu,sorun derken ne gibi bir sorundan bahsediyorsunuz ?ben her zamanki gibi izliyorum bende sıkıntı yok
  • Tv kuruldu facebook'a gırmek ıstıyorum verılen sıteye gırıyorum hata verıyor facebook'da sorun nedir ?
  • youtüp'e girerken bazen sorun oluyor. benim yaşadığım şu: youtube'u seçmek için ok tuşuna bastıktan sonra ekran kararıyor ve youtube yazısı çıkıyor. normalde, yani sorun yokken, youtube yazısının altında beyaz bir çizgi çıkıyor ve o yarısına kadar kırmızı oluyor ve yutüp'e bağlanıyor. fakat, bazen bu alttaki beyaz çizgi çıkmıyor ve sadece youtube yazısı görünüyor. başka bir şey olmuyor. bu elektrik kesilmelerinden sonra olabiliyor: internet bağlantısı da yenileniyor, belki ondan olabilir. yani, modem de kapanıp açılıyor çünkü böyle bir şey olmamışken başka bir gün yeniden yutüp'e girmek istediğimde bir sorunla karşılaşmıyorum.

fakat anladığım kadarıyla, bu noktadan sonra şöyle üç beş dakika sonra tekrar denediğimde bağlantı gerçekleşiyor. bendeki durum bu.

aysenbebe, tv niz hayırlı uğurlu olsun. güzel günlerde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemyisgolvey -- 19 Ekim 2012; 21:51:28 >

• TV'de yukarda Durduk yere bu çıkıyor bıdaha çıkmaması için ne yapmam gerek

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysenbebe

TV'de yukarda Durduk yere bu çıkıyor bıdaha çıkmaması için ne yapmam gerek

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız

televizyonunuz mağaza modunda şu an"mağazalarda özellik tanıtım amaçlıdır.Seçilmesi durumunda ekranın üst kısmında özellik logoları görüntülenir.Mağaza modundan çıkmak için kullanma kılavuzu 36.sayfayı okuyunuz

• quote:

Tv kuruldu facebook'a gırmek ıstıyorum verılen sıteye gırıyorum hata verıyor facebook'da sorun nedir ?

evet bir hata oluştu tekrar deneyin der
  • Ben bunu nasıl yapıcam 36. sayfadan hiçbişey anlamadım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: medetres

quote:

Tv kuruldu facebook'a gırmek ıstıyorum verılen sıteye gırıyorum hata verıyor facebook'da sorun nedir ?

Bu mağaza modundan çıkmak için ne yapmam gerek anlatırmısınız
  • quote:

quote:

quote:

Bu mağaza modundan çıkmak için ne yapmam gerek anlatırmısınız

36.sayfa fabrika ayarları der dostum ,kurulum yapılırken muhtemelen hiçbir şey bilmeyen servis elemanı o modu seçmiştir,ya servisi ara anlat derdini yada ben becerebilirim derseniz"Menü" ^/v düğmesiyle fabrika ayarlarına dönüş seçip OK basın uyarı ekranında ..(Yeşil)düğmeye basın dil seçeneğinden sonra MOD seçeneğinde "EKO MOD " seçin ama unutmayın bu şekilde tüm ayarlarınız sıfırlanır yeniden kanal frekanslerı girmeniz gerekecek sonra ve tüm kişisel ayarlarınız tekrar güncellemeniz gerekecektir.yapmadan evvel bir daha düşünün derim .Kullanma kılavuzunu okursanız size yol gösterecektir.

• Kanal Frekanslarını telefon ıle kaydetsem tekrar gırsem bırsey olurmu
  • quote:

quote:

youtube Türkçe oldu,sorun derken ne gibi bir sorundan bahsediyorsunuz ?ben her zamanki gibi izliyorum bende sıkıntı yok

Youtube logosu çıkıyor ve bağlanmıyor. Öylece kalıyor.

Diğersitelere bağlanıyor, sadece youtube bağlanmıyor.
  • quote:

Kanal Frekanslarını telefon ıle kaydetsem tekrar gırsem bırsey olurmu

oda olur yada otomatik arama yaptırırsınız o da olur internette türksat frekans listesi zaten mevcut oradan da faydalanabilirsiniz daha sonra sıralamayı kişiselleştirisiniz örneğin 1 numararaya trt1 17 numaraya atv falan gibi ses ve görüntü ayarlarını da tekrar gözden geçirisiniz
  • quote:

quote:

quote:

an itibarıyla tv.beko.com/fb/ adresinden facebook açılmıyor "hata " mesajı veriyor,youtube açılmıyor,picassabağlantı hatası veriyor,ibb ntv emek sepeti radyolar flicr ,havadurumu vb aktif

• quote:

quote:

quote:

quote:

an itibarıyla tv.beko.com/fb/ adresinden facebook açılmıyor "hata " mesajı veriyor,youtube açılmıyor,picassabağlantı hatası veriyor,ibb ntv emek sepeti radyolar flicr ,havadurumu vb aktif

tv.beko.com/fb/ adresine pc den giriş yapılıp kod alınacak hocam,

Şimdi denedim pc den sayfa açılıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Olmuyor Hata Veriyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Olmuyor Hata Veriyor.

Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene.

hata mesajı veriyor bağlanamadım yine!

• Bugün Film İndirdim Denedim Birsüre sonra film kapandı tekrar o sahne gelınce tekrar kapandı neden oluyor bu sorun tvdenmi yoksa filmdenmi ?
  • quote:

Bugün Film İndirdim Denedim Birsüre sonra film kapandı tekrar o sahne gelınce tekrar kapandı neden oluyor bu sorun tvdenmi yoksa filmdenmi ?

filmden olabilir başka filmle deneyebilirsiniz,tv nin özellik olarak bir eksikliği yok tüm codeclerde film gösteriyor,şimdilik sıkıntımız facebook ve youtube girememek! en azından benim youtube için belki internet hızımı düşünebilirimde facebook için bir sebeb bulamadım 444 1 404 müşteri hizmetlerini aradım oradaki ablanın kendine hayrı yok bana 0-6 yaş muamelesi yapıyor çok bilmiş gibi,servis yazmışta döneceklermiş benim tv bozuk değil ki sizin argenizin eksikliği yazılımsal bir sorun besbelli,vestelde bile tivibu eklenmiş daha fazla içerik mevcut
  • dilek ve şikayetlerimiz için lütfen:

http://www.beko.com.tr/mesaj/mesaj_gonder.aspx?lang=tr-TR

http://www.arcelik.com.tr/mesaj/mesaj_gonder.aspx?lang=tr-TR

ben arçelik'e, tv'yi aldıktan sonra bir mesaj atmıştım. telefon ve email'imi yazmama rağmen kimse geri dönmedi. Fakat yeniden yazmakta yarar var. Ayrıca, yazılımlarını güncellediklerini de biliyoruz. Bu bağlamda yapabilecekleri bir şeyler vardır.

ilk email'imde, tv'lerini keyifle kullandığım belirtmiştim. ama en önemli ekskilerinin, tv'nin smart tv bölümünde türkiye'deki tüketicinin kullanımına altı adet almanca site bağlantısını sunmaları olduğun söyledim.
    buna ek olarak, dlna özelliği seçildiğinde, seçmeniz gereken çok sayıda dosya olduğunda tek tek seçmek zorunda kalıyorsunuz, yani hepsini işaretle diye bir özellik/buton/düğme olması gerekiyor.

yenilerde farkettiğim, bazı tv'lerde internet tarayıcı da var. bizim tv'lerde de olsa tadından yenmezdi.

şimdilik aklıma gelenler bunlar. siz de gördüğünüz eksiklikleri ve taleplerinizi buraya yazarsanız, geliştirilmesi gereken noktalar tam olarak ortaya çıkar. emaillerimizi ona göre oluşturabiliriz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemyisgolvey -- 20 Ekim 2012; 22:42:11 >

• email'i şöyle oluşturabiliriz:

İlgiliye,

Televizyonlarınızdan smart özellikli bir ürününüzü memnuniyetle kullanmaktayım. Fakat, aşağıda belirttiğim noktalarda iyileştirilmeler yapılmasını talep ediyorum:
    1. Smart interactive bölümünde, Almanya’daki yaşamla doğrudan ilgisi olan bağlantılar bulunmaktadır. Bunlar, Türkiye’de yaşayan tüketicinin ihtiyacına göre yeniden düzenlenmelidir.
    2. Mevcut internet sitesi bağlantılarına eklemeler yapılmalı, içerik zenginleştirilmelidir.
    3. DLNA daha kullanıcı dostu olmalı, dosya seçimini kolaylaştırıcı özellikler eklenmelidir.
    4. İnternet tarayıcısı eklenmelidir.
    5. Fotoğraf slayt geçişleri süreleri ve biçimi değiştirilmelidir.
    6. Bu iyileştirmeler, mevcut televizyonlara güncelleme olarak yansıtılmalıdır.

Yapacağınız iyileştirmeleri merakla bekliyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Önerileriniz varsa ekleyebiliriz.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.