Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DesertLegend

quote:

Orijinalden alıntı: dj24

quote:

Orijinalden alıntı: the turk

Arkadaşlar b40 leg 6b televizyonum var. Tv görüntü ayarlarınızı paylaşırmısınız?

Ayrıca sizin tvde çok hızlı sahnelerde titreme var mı?

Maalesef bizim tvdede titreme vardı çok hızlı sahnelerde ekran titriyordu ve 3d problemi. Bu yüzden geri iade yaptık paramızı aldık. problemin çözümü için çok hızlı sahneleri olan bi filmi veya diziyi kesin. servisi çağırıp usbden gösterin zaten Bekonun tek sevdiğim yanı servisi adamlar çok hızlı hemen ilgilenirler :))

ayni problemi yasiyrm . samsung 100 hz lcd tv ile yanyana karsilastirdm onun yaninda sanki 50 hz gibi titreme birakiyor. anlamis degilim.400 hz yazmislar hadi gercekte 100 mus bari gercekten 100 olsa.. deneyen arkadaslar varsa paylasirsa sevirirm bnm cihazdami bise var 100 hz tvnin boyle olmasi mumkun degil 50 hz resmen cihaz
    l

benim tv bir kere değişmişti. önceki tvde böyle bi problem yoktu o yüzden servisi ara çözümü bulurlar..

• ARKADASLAR 40 İNC 3D SMART 6B LED TV KULLANICISIYIM HAREKETLİ SAHNELERDE GORUNTU DAĞILMASI VE TITREMELER VAR BU NORMALMI PANEL 400 HZ DIYOR AMA ALAKASI YOK SANKI PHİLİPS VE DIGER MARKALARLA KIYASLAYINCA DIĞER MARKALARIN COK AKICI OLDUĞUNU DUSUNDUM.BU PROBLEMLE KARSILASIP YARDIMCI OLABILECEK ARKADASLARIN YAZMASINI UMUYORUM SIMDIDEN TESEKKURLER
  • Sadece 400 hz olması yetmiyor maalesef, işlemci hızı, görüntü işleme teknolojisi. Bu yüzden bu markalar Philips,Sony vs varken tavsiye edilmiyor ve tercih edilmiyor.
  • arçelik a46-leg-6b ile
    Samsung 40'' LCD ile yan yana test ettim

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız

eski tvyi değiştirmek amaclıydı fakat yan yana test tamamen fiyasko çıktı.Bn ztn tv nin akıcı gerçek gibi oynatmasına hastayım.Ama hareketli sahnelerde 50 hz gibi görüntü izi var.. birde 400 hz ppm fln yazmışlar bn gerçek 100 hz e de razıydım ama dicek pek bişe yok.Yerli malı bi cihaz ülkemiz kazansın eyvallah ama bunu yapan mühendislerin gözlerinde problem varmış sanırım.Yada ucuz bi panelle işi çözüp arkalarına yaslanmışlar.yada işlemci vs..

• arçelik 40 inç led tv var..usb den hd film izliyorum..filmin orta kisminda oynnatmaya devam ettmiyor.sorun ne anllamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizimkiler a37-lep-6b almis. Cidden kotu mu bu televizyon ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben a32-lep-6b kullanıyorum ve memnunum. digiturk hd kutu ile kullanıyorum ve görüntü çok iyi. sadece açılışı biraz uzun sürüyor, kaç saniye desem en az on saniyede açılıyor. bazen bu beni sinir ediyor. ama görüntü bakımından, ses bakımından memnunum. kredi kartım uygun olsaydı samsung ya da başka bir marka bakardım ama açıkçası bu kadar iyi bir tv beklemiyordum arçelikten. akıllı tv'si internet sitesi çeşitliliği bakımından epeyce kısır (işe yarar siteler: youtube, facebook, twitter, belki bir ya da iki site daha)ı ama ben zaten facebook twitter kullanmam. yutüp'ü çok kullanırım ve bu tv'de de onu kullanıyorum. bir de, dlna'sı var: bilgisayardaki görüntü ve ses dosyalarına ulaşabiliyorsunuz. nasıl kullanacağınızı biraz karıştırarak öğrenirseniz bence çok keyifli. bilgisayarla arası iyi olmayanlar için bu özellikler bence pek işe yaramaz. böyle bir durumunuz yoksa akıllı tv özelliği önemsiz.

şimdiki aklım olsaydı, tv'yi full hd alırdım ve akıllı tv özelliği için de bir android tv box alırdım sanırım. tam incelemedim ama interneti kullanmayı çok seviyorsanız bu ikili çok iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemyisgolvey -- 6 Ocak 2013; 0:52:25 >

• Ben 40 inç arçelik kullanıyor 3d süper arkadaşım aldı Philpsin 4000 serisinden 42 inç benim tv ile kesinlikle yarışamaz smartı hariç.. 3d görüntü netliği kötü....
  • quote:

arçelik a46-leg-6b ile

eski tvyi değiştirmek amaclıydı fakat yan yana test tamamen fiyasko çıktı.Bn ztn tv nin akıcı gerçek gibi oynatmasına hastayım.Ama hareketli sahnelerde 50 hz gibi görüntü izi var.. birde 400 hz ppm fln yazmışlar bn gerçek 100 hz e de razıydım ama dicek pek bişe yok.Yerli malı bi cihaz ülkemiz kazansın eyvallah ama bunu yapan mühendislerin gözlerinde problem varmış sanırım.Yada ucuz bi panelle işi çözüp arkalarına yaslanmışlar.yada işlemci vs..

Dostum sen tvnın ayarlarını sanırım yapamamışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkanerustun

quote:

arçelik a46-leg-6b ile

Hangi ayardan bahsediyorsun kardeş? renklere takılma sağdaki geriye doğru eğimli.Görüntü kalitesi güzel problem görüntülerin akıcı olmaması

• 5 no'lu güncelleme geldi. Gördüğüm tek değişiklik youtube'deki türkçe karakterlerin görünür hale gelmesi.
  • V5 geldi güncelledim ve tüm tv fabrika ayarlarına döndürdü. belki google uygulaması gelmiştir diye bir haşimle smarta baktım hüsrana uğradım...
  • quote:

quote:

quote:

arçelik a46-leg-6b ile

Hangi ayardan bahsediyorsun kardeş? renklere takılma sağdaki geriye doğru eğimli.Görüntü kalitesi güzel problem görüntülerin akıcı olmaması

1080 yayınlarda bende problem yok. diğer yayınlar zaten 576 olduğundan bence gayet normal....

• quote:

quote:

quote:

quote:

arçelik a46-leg-6b ile

1080 yayınlarda bende problem yok. diğer yayınlar zaten 576 olduğundan bence gayet normal....

Görüntüde bakınc ztn problem yok.1080i videoları aç misal gangnam styleın full hd videosunu aç tvde.klibin sonundaki sarı ceketli adam omuzlarını oynatırken iz kalıyor geride buğulu,akıcı değil...aynı videoyu aynı anda 100 hz samsungdada actım gram buğulanma,titreşim yok olması gerekende o 100 hertz cihazda.bunlar 400 yazarken iyi.hadi ona eyw gerçek 100 hz olsa onada şükredecem ama düpedüz 50 hz

• son güncellemede sorun yaşayan var mı. bende güncelleme başarısız oldu yazdı.
  • arkadaşlar hiç tv nize pc bağlayıp 3d oyun oynadınız mı ?
  • Arçelik bir model aldık wireless internette gayet başarılı sorun çıkarmadı ama application olarak daha çok yol var alınması gereken
  • Dün bi güncelleme geldi tv ye indirdim kuruldu uydu kurulumu falan yaptım sanki fabrika ayarlarına döndürmüşüm gibi oldu ama ben bi değişiklik göremedim birde önceden uyduda ATVHD ve AHABERHD vardı onlarda gitti anlamadım varmı bir bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa_kaya

Dün bi güncelleme geldi tv ye indirdim kuruldu uydu kurulumu falan yaptım sanki fabrika ayarlarına döndürmüşüm gibi oldu ama ben bi değişiklik göremedim birde önceden uyduda ATVHD ve AHABERHD vardı onlarda gitti anlamadım varmı bir bilgisi olan ?

nasıl bir güncellemeyse her şeyi silip fabrika ayarlarına döndü ve sonuçta da hiç bir farklılık göremedim ,version 5 yükleyeyim mi diye sorarsa ertele yapın hiç bir işe yaramayan güncelleme ,güncellemede her şey silinir mi ya ne saçma bir uygulamadır,şimdi tekrardan tüm kanalları ayarla bul yeniden uğraş ,benim bildiğim güncelleme eksik gedik olan şeylerin düzeltilmesi bunlar her şeyi silmişler ne diyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: medetres

quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Orijinalden alıntı: nodar

quote:

Orijinalden alıntı: cyberkuvvet

evet arkadaşlar beko 3D led tvlerde biss key girmeyi anlatacağım.

1-menü tuşuna basıp , kaynak ayarı bölümüne geliyoruz.Ve 2011 tuşluyoruz.Bu işlemi hangi kanalı açıcaksanız yapmanız lazım. (NTVSpor , Idman Azerbaycan v.s.)
    2-biss penceresi açılıcaktır.Sonrasında ekle bölümünden 16 haneli biss keyleri giriyoruz.
    3-Yanlız şuna dikkat edin.Tv versiyon v04.004.00 olması lazım şuanki son firmware'dür.

BİSS KEYLER

Idman Azerbaycan (1234560065432100) - UEFA - ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARI
    Ntvspor (A021230035461400) - İSPANYA LİGİ

Bir eklemede ben yapayım!

AzTv Azerbaycan Kanalı İtalya ligini veriyor biss keyi idman ile aynı ama keyi maç esnasında her kanala ayrı ayrı girilmesi gerek.

idman keyleri değişti bu ayın basında sıkıntı yaşayan oldumu?

Frekansı 10964 olarak değil 10965 frekansı ile ekleyin yeni şifreler;
    Az tv
    001fff 01 123456c96543219c
    İdman
    001fff 05 3453450034534500

Bu şifrelerle açılıyor hocam sıkıntı yok tekrar deneyin.

arkadaşlar arçelik a37-lep-6b tv de biss olayını yapamıyorum..kaynak ayarına girip 2011 yapıyorum fakat menü açılmıyor..yardımlarınızı bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.