Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: traking35

quote:

Orijinalden alıntı: milcafe

Arkadaşlar 1,5 yıl önce Arçelikten lcd tv almıştım.Kronik bir sorunu vardı. 1 yıldır uğraşıyorum ve en sonunda değişim için ikna ettim . Farkını verip başka arçelik bir tv alabileceğimi öğrendim. 180 Tl fark ödeyerek A40-LEG-6B 3D tv aldım. Genelde şimdi herkesin dediğini duyar gibiyim Yerel marka 3D tv mi olur diye.Tv henüz ulaştığı için henüz deneyemedim 3D yi. Ama smart olayı ( wirelles) ve HD kendinden recaiver gibi özellikleri çok hoşuma gitti.internetten 80 adet film siparişi verdim. daha ulaşmadı. ( HDD mi yolladım dolduracaklar :) ) yorumlarımı buraya yazacağım anlayabildiğim kadarıyla. Tek kuşkum şarz lı gözlük kullanma olayı.inşallah memnun kalırım. Tv yi bilgisayarımdan hdmi kablo ile bağlayıp test edeceğim çünkü mkv formatını desteklemiyor. SORUM ise şu ben bu tv de Bütün şarzlı gözlüklerle 3D film izleyebilirmiyim? Yoksa illaki arçeliğin orjinal verilen gözlüklerinden mi almam gerekiyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim ... ve son olarak bilgisayardan hangi programla izlememi tavsiye edersiniz ? ( powerdvd , vlc media player , Gom player , Km player ?)

maalesef arçelik' in orjinal gözlüğünü kullanmanız gerekiyor, çünkü arçelik 3 d gözlüklerin özelliği televizyonun sol alt köşesinde sinyal alıcısı var ordan sinyal alınca aktif oluyor, diğer gözlüklerde bu sinyal alma özelliği olmadığı için kullanılamıyor....

öğrendimki TV'mi daha açmadan yine başka bir modelle değiştirebiliyormuşum. Bende 3d de Tv büyük olursa daha iyi görüntü olduğunu öğrendim ve A40-LEG-6B 3D tv'yi 47" olanla değiştirmeye karar verdim. Nisan ayının başında gelecekmiş.Mkv formatını ürünün özelliklerinde belirtmemişler.İnşallah destekliyordur.
    dediğim gibi Tv gelince yorumlarıı yazacağım.Yanında 2 adet aktif shutter gözlük var ve anladığım kadarıyla yedek gözlükleri yine arçelikten almam gerekiyor.

• NTVSPOR biss.

NTV spor kanalını acın.Uydu kaynağında iken Uzaktan kumandanın MENÜ tuşuna basıp ardından sırasıyla 2,0,1,1 tuşlayın.
  • harika bi tv arcelik 102 led 3d..
  • Merhaba arkadaşlar 102 ekran beko smart televizyonum için dün 199 tl ye bu linkten http://www.nextburada.com/default.asp?git=9&urun=1056#. Dsmart NDS CAM Modül + Kart ( EĞLENCE+HD 12 AY DAHİL ) satın aldım. cam modülü cı slotuna taktım d smart kanalları şifreleri çözüldü hd kanallar çok iyi ancak normal uydu kanallarındaki şifresiz kanallara göre kanal geçişleri çok yavaş. D samart kanallarını hızlandırmanın bir yolu varmı? Bilgi verecek arkadaş olursa çok sevinirim. Saygılarımla
  • Yeni evlilik aşamasında biri olarak bende Arçelikten dizdik büyün eşyaları. Sebebi ise şöyle Tamamı ile Yerli malına destek amaçlı.

TV konusunda araştırmadığım kalmadı Samsung,LG,Pana vs harika ürünleri var Arçelik tabii ki o klasmana giremez lakin onlarda kendi çaplarında bir çaba göstermişler. Tabii ki bunu beyaz eşya bazında söylemiyorum. O konuda kendileri baya iyi durumdalar.

Sözüm TV'ye paralarını vermedim lakin sipariş ettik Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, Set üstü, Mini fırın vs.

Gelelim TV'ye bu konuda amatörler neden denirse. İsmini vermemek gerek tabii bizim lokasyonun en büyük firmasına gittim Arçeliğin en eski bayilerinden biri bünyesinde bulundurmadığı Arçelik markalı ürün yok hepsi var. Ve babam, annem, kız kardeşlerim hepsi oradan alış veriş yaparlar beyaz eşya tv hususunda. Ancak TV'nizi denemek isterim dendiğinde elimizde 3d film video vs yok dediler bende doğaldır dedim güldüm aldıysa artık mesajı :) Ama neyse dedik aldık :)

Açıkçası benim gönlüm hep LG ve Samsung'tan yanaydı çünkü bariz üstünlükleri var. Ben ise ilk başta dediğim sebepten ötürü Arçelik a46bleg yanlış yazmıyorsam o modeli aldım. 46 inch (117 ekran), 3 D'li, LED, 400hz, Dahili HD alıcılı bir cihaz. İlk etapta bu özellikleri saydığında bu özellikte gönlüm olan markaların cihazlarının fiyatları en aşşağı 2 katında. Parası mühim değil bir yana ciddi anlamda Yerli malı sevdasından vazgeçmedik aldık. Geldiğinde gerekli incelemeri yapıp samimi bir şekilde artılarını ve eksilerini paylaşacağım. (TV hususunda tabii ki beyaz eşyadan epk anlamam :) )

Saygılar...

• Arçelik fiyat olarak fazla fiyat çekiyor yerli olmasına rağmen uygun gelse fiyat belki düşünebilirim ama kafa kafaya lg modelleri ile....
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Arçelik fiyat olarak fazla fiyat çekiyor yerli olmasına rağmen uygun gelse fiyat belki düşünebilirim ama kafa kafaya lg modelleri ile....

Arçelik nasıl pahalı anlayamadım. örnek olarak A46 LEG B 3 D tv nin fiyatına bak . 47'' 3d smart led dahili hd recaiver..... bu özelliklerde ki lg ve samsung tv lerin fiyatları 4000 TL civarı. Yanılıyormuyum? Arçelik ise 2400 TL ben aldım ama daha gelmedi. yorumlarımı yazacağım gelince
  • quote:

quote:

Arçelik fiyat olarak fazla fiyat çekiyor yerli olmasına rağmen uygun gelse fiyat belki düşünebilirim ama kafa kafaya lg modelleri ile....

Arçelik nasıl pahalı anlayamadım. örnek olarak A46 LEG B 3 D tv nin fiyatına bak . 47'' 3d smart led dahili hd recaiver..... bu özelliklerde ki lg ve samsung tv lerin fiyatları 4000 TL civarı. Yanılıyormuyum? Arçelik ise 2400 TL ben aldım ama daha gelmedi. yorumlarımı yazacağım gelince

LG'nin 3d led orta sınıf ürünleri ile fiyat olarak söylemiştim samsung fark atıyor gerçek
    arçelik a40-leg-6w 1860 tl & LG 42LW4500 1899tl gibi
    yine tercihler önemli tabii

• quote:

quote:

quote:

LG'nin 3d led orta sınıf ürünleri ile fiyat olarak söylemiştim samsung fark atıyor gerçek
    arçelik a40-leg-6w 1860 tl & LG 42LW4500 1899tl gibi
    yine tercihler önemli tabii

Bu fiyat karşılaştırması aşağı yukarı doğru sayılır ancak SG teknolojisine sahip olup, kutu içerisinden gözlüğü çıkan bir 3D TV'ye göre Arçelik oldukça iyi fiyatlı diyebiliriz.

• benimde arcelik 102 led tv var.yorummlari okuyrum.ya eleştiri vvar yada kiyaslama..ya adamlar yapmişlar işte..sony ile ayni banttan uretiliyor..daha söze gerek var mi..bence yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercanxxx

benimde arcelik 102 led tv var.yorummlari okuyrum.ya eleştiri vvar yada kiyaslama..ya adamlar yapmişlar işte..sony ile ayni banttan uretiliyor..daha söze gerek var mi..bence yok..

size sonuna kadar katılıyorum
  • arçelik in bu tv sini çok da küçümsemeyin.

hd kanallarda, gerçek görüntü keyfi var.
  • arkadaşlar beko b40-leg-6b tvim var. beko yazan yerde plastik kısmında biraz açılma oldu servis i aradım. servis gelip baktı bi kaç yerde daha açılma buldu. panel isteyip gelince değiştireceklerini söyledi. bekonun bu led tv konusunda gidecek daha çok yolu var....
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgesoul

arkadaşlar beko b40-leg-6b tvim var. beko yazan yerde plastik kısmında biraz açılma oldu servis i aradım. servis gelip baktı bi kaç yerde daha açılma buldu. panel isteyip gelince değiştireceklerini söyledi. bekonun bu led tv konusunda gidecek daha çok yolu var....

valla patron birde lg samsung gibi firmalara bakın adamlar neleri unutup nasıl televizyonlar satmışlar... en azından beko en kısa zamanda panelinizi değiştiricektir... haftalaraca bekletmezler.....
  • arçelik-beko led 3d tv si olan arkadaşlar eğer biss key girmek istiyorsanız menü tuşuna basıp 2011 tuşlamanız gerekıyor. ancak eğer menüye girdiğinizde en altta yazan yazılıp 2.0.0.2 ise 3.0.0.9 olan yazılımı servisi arayıp yükletmeniz gerekiyor. yoksa biss key giremezsınız
  • ayrıca yakında bu tv lere smart özelliğine google sayfası da gelecek ve bilgisayar gibi kullanabıleceksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Süpermen121

Ya BEKO kim yahuu bizim burda bir sira satiliyordu bedava satiyorlardi .hic kimse almadi icin beko falan filan kalmadi piyasada

Bizim Firin Beko unan firin güm güm püflüyor . hepsi hurda mali Atim cöpe evi yakacak sonra donsuz kalacaz ortada .

TV alacaksaniz Japon Malindan kacmayin

adamlar 16 satt calisiyor günde .

Teknologie Japonya 1 Numara

Arkadaş sen daha teknoloji yazmayı bilmiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasenger

quote:

Orijinalden alıntı: dondurmaci

quote:

Orijinalden alıntı: onuraybatan

arkadaşlar birdaha sorayım tepkime süresını bilen varmı... birde cihazlarında bulutlama olan varmı... gece televizyonu açın sinyal olmayan bir kanal açın ekran siyah iken ekranın sağından solundan veya ortasında bulutlanma yani beyaz ışık olan varmı

tepkime süresi yavaş, ama delirtecek kadar da değil.
    bulutlanma dediğiniz benim tv de de mevcut.
    siyah ekranda 4 bir köşeden ışık tutulmuş gibi, ama tv açıkken rahatsız edecek bir durum yok.

Arkadaşa katılıyorum. ekran siyah olduğu zaman kenarlarıdan çok az beyaz ışık oluyor ama rahatsız etmiyor.

Benim kindede var arkadan ışıklandırmali çalıştığı için normal bir durum sorun etmeyin bence de :) led lerin çalışma prensibi bu lcd gibi likit değil yada plazma gibi gaz li değil :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

quote:

Orijinalden alıntı: pasenger

quote:

Orijinalden alıntı: dondurmaci

quote:

Orijinalden alıntı: onuraybatan

arkadaşlar birdaha sorayım tepkime süresını bilen varmı... birde cihazlarında bulutlama olan varmı... gece televizyonu açın sinyal olmayan bir kanal açın ekran siyah iken ekranın sağından solundan veya ortasında bulutlanma yani beyaz ışık olan varmı

tepkime süresi yavaş, ama delirtecek kadar da değil.
    bulutlanma dediğiniz benim tv de de mevcut.
    siyah ekranda 4 bir köşeden ışık tutulmuş gibi, ama tv açıkken rahatsız edecek bir durum yok.

Arkadaşa katılıyorum. ekran siyah olduğu zaman kenarlarıdan çok az beyaz ışık oluyor ama rahatsız etmiyor.

Benim kindede var arkadan ışıklandırmali çalıştığı için normal bir durum sorun etmeyin bence de :) led lerin çalışma prensibi bu lcd gibi likit değil yada plazma gibi gaz li değil :)

PATRON BU PROBLEM PANEL FAZLA SIKI OLDUĞUNDAN OLUYOR EKRANA BASKI YAPIYOR VE BEYALIK OLUYOR... DENEMEK İSTERSENIZ EKRANA KÖŞELERDEN BASIN ; BASTIĞINIZ YERDE BEYAZLAMA OLACAKTIR....

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.