Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpercanxxx

arcelik tv 3d icin farkli gözluk ile izleyebilir miyiz

Sadece Arçelik veya Beko ile izlersin bir de Universal olarak satılan bazı gözlükler var, frekans arayıp bulabilen onlarla izlersin.
  • quote:

bildiğim kadarıyla arçelik 3D gözlükleri active shutter teknolojisi ile çalışıyor, (samsungun geliştirdiği bir teknoloji) bunun içinde TV'nize baglı ufak bir cihaz vardır kamera gibi, bu cihaz da 3D gözlüklerinizi senkronize eder. Eğer bu cihazın frekanslarını biliyorsanız başka bir active shutter ozelliği olan 3D gözlükle izlersiniz. Ama benim düşüncem o cihazın gözlükleri ile izlemek daha iyi performans vericektir.

quote:

arkadaşlar trt hd gitti frekansını bılen varmı?

TRT HD Tv Frekans 2012
    TRT HD Yeni frekansları aşağıdaki gibidir.

Frekans:11043
    Polarizasyon:V - Dikey
    Kapsama:Bati
    SR:6400
    FEC:3/4
    V-PID: 101
    A-PID:256
    Uydu:Türksat 3A

• biss key giremeyen arkadaslar. geçen gün servise sordum.menuye girdiğimde en altta ürünün yazılımının oldugu bir yazı oldugunu soyledıler. bende ki sonu 2.0.0.2 idi. yeni bir yazılım cıkmıs. onu yuklerseler her kanala biss key girilebiliyormuş.ama ücretliymiş. maçların başlamasını beklıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltekbas

quote:

bildiğim kadarıyla arçelik 3D gözlükleri active shutter teknolojisi ile çalışıyor, (samsungun geliştirdiği bir teknoloji) bunun içinde TV'nize baglı ufak bir cihaz vardır kamera gibi, bu cihaz da 3D gözlüklerinizi senkronize eder. Eğer bu cihazın frekanslarını biliyorsanız başka bir active shutter ozelliği olan 3D gözlükle izlersiniz. Ama benim düşüncem o cihazın gözlükleri ile izlemek daha iyi performans vericektir.

quote:

arkadaşlar trt hd gitti frekansını bılen varmı?

TRT HD Tv Frekans 2012
    TRT HD Yeni frekansları aşağıdaki gibidir.

Frekans:11043
    Polarizasyon:V - Dikey
    Kapsama:Bati
    SR:6400
    FEC:3/4
    V-PID: 101
    A-PID:256
    Uydu:Türksat 3A

PATRON FREKANSI GİRDİM... AMA YİNE SİNYAL YOK... ÇANAKLARDAKİ SİNYAL SEVİYESİ 90 CİVARINDA

• kanal ayarindan yorulmayacakksan turksat tanitim freekansi al fabrika ayarina dön bence
  • türksat kanal arama için 11844 02222 tp girilmelidir. ağ arama açık olacak
  • beko hadı ıyıdırde ama kardesım asla arcelık almayın.. /tv. ev esyaları vb...
  • quote:

Orijinalden alıntı: daha

Arkadaşlar Geçen hafta 40 inc beyaz olandan aldım bir haftadır kullanıyorum.

SD yayınlar dahil görüntü süper (Sony KDL 40 ınc birtane daha var ona göre değerlendiriyorum tabii onun tekno.2 sene önceki)
    HD kanallar çok iyi üzerinde Hd uydu alıcısı olması süper
    Smart tv çok zevkli özellikle internetiniz hızlı ise Hd filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.Bunun için bir tane film kiralayan siteye girebiliyorsunuz.
    3D özelliği 2d yi 3 d yapsanız bile görüntüde bir derinlik azda olsa var.AMa benim şahsi tercihim 2 boyut
    Geçişler biraz yavaş ama bu paraya bundan iyisini almak şimdilik imkansız.Çok memnunum

Hadikapları

Digiturk uyumlu denildi Ama Modülü yok kartınız olsa bile modulsüz bir işe yaramıyor.Digitürkte modul satmadığından şimdilik uydu alıcısı takmadan digitürk izlenmiyor.

Biss key i arçeliğe sordum Tek sorunun yasal engel olduğu belirtildi bu nedenle biss key girimiyor.Yasa düzenlenirse mümkün olduğu belirtildi.

digitürk modülünün fiyatını sordum 130 tl dedi.

• Merhaba arkadaşlar; Beko samart tv de dts ses formatı desteği olmadığından dolayı internetten indirdiğim 12 küsur gb lık 3d avatar filmini sesli olarak bir türlü izleyemiyordum. mecburen dts desteği olan ucuz yollu media player almayı düşünürken aklıma bilgisayarı televizyona bağlamak geldi. hdmı kablosuyla tv nin yan tarafındaki hdmı1 slotuna pc yi bağladım. Görüntü gerçekten mükemmel ancak yine ses yok. Mecburen bilgisayara ufak speker takmak zorunda kaldım. Normalde hdmı kablo hem ses hem görüntü aktarımı yapması gerekmez mi? Ayrıca pc den tv ye ses kablosu çekmem mi gerekir? Birde televizyonu beyaz olan arkadaşlar kablosuz klavye mause arıyorsanız. Everest marka beyaz kablosuz klavye mouse seti piyasada 75 tl civarında ufak ve çok şık yaklaşık 10 metre mesafeden çekim yapıyor. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egerasim

beko hadı ıyıdırde ama kardesım asla arcelık almayın.. /tv. ev esyaları vb...

şaka mı bu usta ikiside %99 aynı ürün %1 de logodaki farktan kaynaklanıyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: htosun54

Merhaba arkadaşlar; Beko samart tv de dts ses formatı desteği olmadığından dolayı internetten indirdiğim 12 küsur gb lık 3d avatar filmini sesli olarak bir türlü izleyemiyordum. mecburen dts desteği olan ucuz yollu media player almayı düşünürken aklıma bilgisayarı televizyona bağlamak geldi. hdmı kablosuyla tv nin yan tarafındaki hdmı1 slotuna pc yi bağladım. Görüntü gerçekten mükemmel ancak yine ses yok. Mecburen bilgisayara ufak speker takmak zorunda kaldım. Normalde hdmı kablo hem ses hem görüntü aktarımı yapması gerekmez mi? Ayrıca pc den tv ye ses kablosu çekmem mi gerekir? Birde televizyonu beyaz olan arkadaşlar kablosuz klavye mause arıyorsanız. Everest marka beyaz kablosuz klavye mouse seti piyasada 75 tl civarında ufak ve çok şık yaklaşık 10 metre mesafeden çekim yapıyor. Tavsiye ederim.

Arkadaşım;
    Pc de ses çıkışın sistem hoparlorü olarak ayarlı olduğu için ses pcden çıkar. Görüntüyü nasıl pc ekranı yerine tvye yönlendirdiysen aynı şekilde denetim masası/ses ayarlarından ses çıkışını tv ye yönlendirmen gerek. Böylece ses tvden çıkacak.

• Tv sahiplerinin resim paylaşması daha iyi olur, benim gibi bu tv'den almak isteyenler için en azından bir düşünce oluşmuş olur. Saygılarımla...
  • Hay aklınla bin yaşa çok teşekkür ederim. Hiç aklıma gelmemişti doğrusu akıl akıldan üstündür derler
  • arcelik 102 led paneli samsung panellidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: uur67

Tv sahiplerinin resim paylaşması daha iyi olur, benim gibi bu tv'den almak isteyenler için en azından bir düşünce oluşmuş olur. Saygılarımla...

arçelik 46 inc tv den 3,2 Mp cep telefonu ile az önce çekilmiş görüntüler

atv hd

trt spor

ahaber hd

trt hd

yumurcak

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: dondurmaci

quote:

Orijinalden alıntı: uur67

Tv sahiplerinin resim paylaşması daha iyi olur, benim gibi bu tv'den almak isteyenler için en azından bir düşünce oluşmuş olur. Saygılarımla...

arçelik 46 inc tv den 3,2 Mp cep telefonu ile az önce çekilmiş görüntüler

atv hd
    [simage]http://img4.ressim.net/out.php/i5609196_img0192a-jpg
    [/simage]

trt spor
    [simage]http://img2.ressim.net/out.php/i5609205_img0193a-jpg
    [/simage]

ahaber hd
    [simage]http://img4.ressim.net/out.php/i5609212_img0194a-jpg
    [/simage]

trt hd
    [simage]http://img2.ressim.net/out.php/i5609214_img0196a-jpg
    [/simage]

yumurcak

emeğine sağlık, hd görüntüler güzel, sd kanaldan kanala değişiyor anlaşılan, memnun musun tv den, hd box mi yoksa televizyonun kendi alıcısını mı kullanıyorsun? Saygılarımla...

• @uur67

tv den oldukça memnunum.

hd kanallar gerçekten çok canlı.

tv nin kendi alıcısını kullanıyorum.

parasına göre çok iyi bir tv olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dondurmaci

@uur67

tv den oldukça memnunum.

hd kanallar gerçekten çok canlı.

tv nin kendi alıcısını kullanıyorum.

parasına göre çok iyi bir tv olduğunu düşünüyorum.

HAYIRLI OLSUN
  • arcelik led tv harika bir robot bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercanxxx

Hayır. En azından şimdiye kadar ben duymadım olduğunu kızılötesi ile çalıştığı icin çalışma prensibi aynı olsa dahi uyumlu olması zor sonuçta bir gözlük 150 200 tl arasında arçelik yada beko bu alternatif kazanç i elden bırakacaklarını sanmıyorum farklı modellere uyumlu olarak tasarliyarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.