Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: htosun54

Merhaba Arkadaşlar İnternetten 12,8 gb lık 3d avatar filmini indirdim. Harddiskten tv ye bağladım. Görüntü mükemmel ama ses yok. 3D Avatar filminin ses formatı dts olduğundan ses alamıyorum galiba. Samsung 40d6500 serisi dts formatını destekliyor. Bekoda aynı paneli kullanıyor ama desteklemiyor. Beko bir güncelleme yapacakmı? İnternette 100 tl civarı EVEREST HDM-455 FULL HD MEDIA PLAYER var. dts ses formatını destekliyormuş. Bu media playeri alsam ses sorunumu çözermi? Birde interaktif uygulamalardan mackolik e tıkladığım zaman tv kendiliğinden kapanıyor. Bu sorun daha önce yoktu. Şuan sizin tv lerde böyle bir sorun varmı? Teknik servismi çağırmam gerekli? Saygılarımla.

media player işinizi rahatlikla çözer bende forexr6a var kesinlikle çok memnunum. beko tv dts yi çözmediği desteklemediği için ses gelmemesi normal benimkindede öyleydi fakat media plaeyrdan izlerken hiç bi sıkıntı yok. eğer sürekli filmlerin ses dosyalarini değiştitmekle uğraşmak istemiyorum ben indirir izlerim derseniz 100 110 lira para verip bi media player işinizi rahatlikla çözer çokda yüksek bi mevla değil .

• quote:

Orijinalden alıntı: milcafe

Arkadaşlar 1,5 yıl önce Arçelikten lcd tv almıştım.Kronik bir sorunu vardı. 1 yıldır uğraşıyorum ve en sonunda değişim için ikna ettim . Farkını verip başka arçelik bir tv alabileceğimi öğrendim. 180 Tl fark ödeyerek A40-LEG-6B 3D tv aldım. Genelde şimdi herkesin dediğini duyar gibiyim Yerel marka 3D tv mi olur diye.Tv henüz ulaştığı için henüz deneyemedim 3D yi. Ama smart olayı ( wirelles) ve HD kendinden recaiver gibi özellikleri çok hoşuma gitti.internetten 80 adet film siparişi verdim. daha ulaşmadı. ( HDD mi yolladım dolduracaklar :) ) yorumlarımı buraya yazacağım anlayabildiğim kadarıyla. Tek kuşkum şarz lı gözlük kullanma olayı.inşallah memnun kalırım. Tv yi bilgisayarımdan hdmi kablo ile bağlayıp test edeceğim çünkü mkv formatını desteklemiyor. SORUM ise şu ben bu tv de Bütün şarzlı gözlüklerle 3D film izleyebilirmiyim? Yoksa illaki arçeliğin orjinal verilen gözlüklerinden mi almam gerekiyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim ... ve son olarak bilgisayardan hangi programla izlememi tavsiye edersiniz ? ( powerdvd , vlc media player , Gom player , Km player ?)

tv mkv formatini destekliyor bende beko var hiç bir sıkıbntı yaşamadim sizinki arçelik olabilir fakt beko ve arçelik arasinda 2 fark var 1. si dizaynlari farkli 2. si isimleri :D başka hiç bir fark yok beko ve arçelikin tüm ürünlerinde bu böyledir usb diskinizi direk bağlayip izleyebilirisiniz. fakat eğer filmin sesi dts formatinda ise ses alamazsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Evet, HDD desteği hakkında pek fazla bilgimiz yok doğrusu. Kullananlar açıklarlarsa çok iyi olur.

500 gb full dolu hdd mi birkaç saniye içinde okuyor hiç bi şproblem yaratmadi şu zamana dek
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasenger

LG, Samsung ve diğer markaların yanında biraz sönük kalıyor Arçelik ve Beko. Dört dörtlük bir televizyon değil, eksik yönleri var, ancak olumlu tarafları da var. Dahili uydu alıcısıyla hd yayınlar süper. Ayrıca USB'ye kayıt özelliği de var. Dahili wi-fi adaptörü sayesinde koblosuz modemlere bağlanabilme özelliği de bulunmaktadır. 3D biraz daha geliştirilebilir. Bildiğim kadarıyla Ar-ge departmanının bu konuda çalışmaları devam etmektedir. 40 inç tv için 2 adet 3d gözlükleriyle beraber 1800tl. nin çok olmadığını düşünüyorum.Umarım ileride samsung ve LG markaları ile yarışabilir duruma gelir.

lg yi de denedim samsung uda bu şekilde gerçekçi ve harika bir görüntü bulamadim kardeş hemde 3d den söz etmiyor full hd filmler ve normal sd yayinlardan söz ediyorum. ne şekilde neye dayanarak bu şekilde birşey söyleme gereği duydun bilmiyorum. ha tabikide samsung ve lg nin bekodan daha iyi götünrü veren tv si var oda şu şekilde 2 tane beko eder ona verdiğimiz para zaten milyarder biride kolay kolay beko arçelik almaz buda bi gerçek

• quote:

Orijinalden alıntı: milcafe

Arkadaşlar 1,5 yıl önce Arçelikten lcd tv almıştım.Kronik bir sorunu vardı. 1 yıldır uğraşıyorum ve en sonunda değişim için ikna ettim . Farkını verip başka arçelik bir tv alabileceğimi öğrendim. 180 Tl fark ödeyerek A40-LEG-6B 3D tv aldım. Genelde şimdi herkesin dediğini duyar gibiyim Yerel marka 3D tv mi olur diye.Tv henüz ulaştığı için henüz deneyemedim 3D yi. Ama smart olayı ( wirelles) ve HD kendinden recaiver gibi özellikleri çok hoşuma gitti.internetten 80 adet film siparişi verdim. daha ulaşmadı. ( HDD mi yolladım dolduracaklar :) ) yorumlarımı buraya yazacağım anlayabildiğim kadarıyla. Tek kuşkum şarz lı gözlük kullanma olayı.inşallah memnun kalırım. Tv yi bilgisayarımdan hdmi kablo ile bağlayıp test edeceğim çünkü mkv formatını desteklemiyor. SORUM ise şu ben bu tv de Bütün şarzlı gözlüklerle 3D film izleyebilirmiyim? Yoksa illaki arçeliğin orjinal verilen gözlüklerinden mi almam gerekiyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim ... ve son olarak bilgisayardan hangi programla izlememi tavsiye edersiniz ? ( powerdvd , vlc media player , Gom player , Km player ?)

maalesef arçelik' in orjinal gözlüğünü kullanmanız gerekiyor, çünkü arçelik 3 d gözlüklerin özelliği televizyonun sol alt köşesinde sinyal alıcısı var ordan sinyal alınca aktif oluyor, diğer gözlüklerde bu sinyal alma özelliği olmadığı için kullanılamıyor....

• Televizyon elime ulaştı ve kurulumu yapıldı. Hemen internete bağlanıp burada verilen 3d youtube linki vardı oba girdim. Videonun adı da top girl. Gerçekten muhteşem bir görüntü vardı o videoda tavsiye ederim. Dahili uydu alıcısını kullanmak daha nasip olmadı şöyle ki bende digitürk var scart girişli de decoderi var. Kart yuvası falan var işte. digiturkün verdiği şu dandik makinalardan. Bu tvde digiturkü çalıştırmak için digitürkün kartını takatacak yer olması lazım o da ancak bir modülle mümkünmüş. O modülü sipariş ettirdik gelecek. Yanda CI kart modul yuvası var, modül oraya takılıyo kartta modülün içine, böylece digiturk yayınını kullanmış olacağım. Her neyse şu an harici decoderle idare ediyorum hala iki kumanda var elimde ve görüntü çok kötü. Bunu scart girişinden görüntü aldığıma ve decoderin görüntü kalitesine bağlıyorum. Umarım öyledir. Kendi uydu alıcısını kullandığım zaman daha net görüntü alacağım diye umut ediyorum. Şu an görüntüde çubuklanmalar var ve net değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: pythagorean

Televizyon elime ulaştı ve kurulumu yapıldı. Hemen internete bağlanıp burada verilen 3d youtube linki vardı oba girdim. Videonun adı da top girl. Gerçekten muhteşem bir görüntü vardı o videoda tavsiye ederim. Dahili uydu alıcısını kullanmak daha nasip olmadı şöyle ki bende digitürk var scart girişli de decoderi var. Kart yuvası falan var işte. digiturkün verdiği şu dandik makinalardan. Bu tvde digiturkü çalıştırmak için digitürkün kartını takatacak yer olması lazım o da ancak bir modülle mümkünmüş. O modülü sipariş ettirdik gelecek. Yanda CI kart modul yuvası var, modül oraya takılıyo kartta modülün içine, böylece digiturk yayınını kullanmış olacağım. Her neyse şu an harici decoderle idare ediyorum hala iki kumanda var elimde ve görüntü çok kötü. Bunu scart girişinden görüntü aldığıma ve decoderin görüntü kalitesine bağlıyorum. Umarım öyledir. Kendi uydu alıcısını kullandığım zaman daha net görüntü alacağım diye umut ediyorum. Şu an görüntüde çubuklanmalar var ve net değil.

kardeş niye o sıkıntıyı çekiyorsun anlıyamadım,senin bir çanak antenin yokmu? mutlaka var dijitürk izliyormuşsun çünkü,o çanak antenden gelen kabloyu bağla tv,nin uydu girişine sorun yaşarsan çevir anteni türksata herşeyi net ve mükemmel izle 10dakikanı alır..enazından dijitürk modülü gelene kadar tv izledim adam gibi dersin.

• bende 10 gün önce arçelik 102 led tv aldım.samsung lg farkı yok..sony ile eşdeğer bir tv..özelikleri harika.3d tanıtım videosu izledim bence mükemmel..yerli malı yurdum malı herkes onu kullanmalı artık.çünkü seviye olarak çok iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuraybatan

beko led tv tepkime suresını bilen varmı....

arkadaşlar birdaha sorayım tepkime süresını bilen varmı... birde cihazlarında bulutlama olan varmı... gece televizyonu açın sinyal olmayan bir kanal açın ekran siyah iken ekranın sağından solundan veya ortasında bulutlanma yani beyaz ışık olan varmı
  • quote:

quote:

beko led tv tepkime suresını bilen varmı....

arkadaşlar birdaha sorayım tepkime süresını bilen varmı... birde cihazlarında bulutlama olan varmı... gece televizyonu açın sinyal olmayan bir kanal açın ekran siyah iken ekranın sağından solundan veya ortasında bulutlanma yani beyaz ışık olan varmı

yanıt süresi 8 mili saniye
  • ben beko 40" almayı planlıyordum aslında elektroworld e samsung d5000 e bakmayı gitmiştim bekoyada beyaz eşyaları sorunca tv tavsiyeleri oldu inceledim gelir gelmez eve konuda mesajlar 3d için olumlu değil zaten bu fiyata 3d performası istemekde anlamsız olur.
    benim için önemli özelliklerinden 3 taneside mevcut dahili alıcı, wireless ve en önemlisi dlna.
    qnap ts 210 cihazımla download özelliği sayesinde sınırısz download ediyorum ve dlna özelliği ilede tv ye bağlayıp indirdiğim filmleri izlemek süper birşey media player ihtiyacıda yok. fiyat olarak beko bayinden 1700 tl fiyat aldım. önümüzdeki hafta almayı planlıyorum bakalım hayırlısı ama samsung D5000 e göre daha daha mantıklı değildi. incelemelerim döneceğim inşallah...
  • bunu nereden ögrendiğinizi sorabilirmiyim... ben okadar baktım yetkili servisine sordum onlar dahi bilmiyorlardı...
  • Ya BEKO kim yahuu bizim burda bir sira satiliyordu bedava satiyorlardi .hic kimse almadi icin beko falan filan kalmadi piyasada

Bizim Firin Beko unan firin güm güm püflüyor . hepsi hurda mali Atim cöpe evi yakacak sonra donsuz kalacaz ortada .

TV alacaksaniz Japon Malindan kacmayin

adamlar 16 satt calisiyor günde .

Teknologie Japonya 1 Numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Süpermen121

Ya BEKO kim yahuu bizim burda bir sira satiliyordu bedava satiyorlardi .hic kimse almadi icin beko falan filan kalmadi piyasada

Bizim Firin Beko unan firin güm güm püflüyor . hepsi hurda mali Atim cöpe evi yakacak sonra donsuz kalacaz ortada .

tamam patron sen git o zaman japon malı al... burada arçelık ve bekodan bahsediliyor.... lütfen başka yere yazın o zaman
  • quote:

tepkime süresi yavaş, ama delirtecek kadar da değil.
    bulutlanma dediğiniz benim tv de de mevcut.
    siyah ekranda 4 bir köşeden ışık tutulmuş gibi, ama tv açıkken rahatsız edecek bir durum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Süpermen121

Ya BEKO kim yahuu bizim burda bir sira satiliyordu bedava satiyorlardi .hic kimse almadi icin beko falan filan kalmadi piyasada

Çinlilerde 18 saat çalışıyor. Uyumak için ara veriyorlar sadece.

Senin mantığınla bakarsan çin malı alalım o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: dondurmaci

quote:

tepkime süresi yavaş, ama delirtecek kadar da değil.
    bulutlanma dediğiniz benim tv de de mevcut.
    siyah ekranda 4 bir köşeden ışık tutulmuş gibi, ama tv açıkken rahatsız edecek bir durum yok.

Arkadaşa katılıyorum. ekran siyah olduğu zaman kenarlarıdan çok az beyaz ışık oluyor ama rahatsız etmiyor.
  • Beko B46-LEG-6B tv hakkında bende bir iki şey söyleyeyim. 1 aydır kullanıyorum hd kanallar gerçekten çok net. Dahili HD uydu alıcısı forumda bir arkadaşımızın yazdığı gibi biss key ayarı yapmak için denedim ntv sporu açtı .Bu gün f1 seyretmek için( malesef) azeri kanalına biss key girdim onuda açtı.SD yayınlar gayet güzel.3d film izliyorum hiç bir sorun yok.Harici hd sorunsuz çalışıyor .Sadece mkv uzanatılı filmlerde ses dts ise ses gelmiyor.Bu tv almamda en büyük etken dahili hd uydusu olması gözlüklere extra para vermek istememem ve led olmasıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeS_Tr

Beko B46-LEG-6B tv hakkında bende bir iki şey söyleyeyim. 1 aydır kullanıyorum hd kanallar gerçekten çok net. Dahili HD uydu alıcısı forumda bir arkadaşımızın yazdığı gibi biss key ayarı yapmak için denedim ntv sporu açtı .Bu gün f1 seyretmek için( malesef) azeri kanalına biss key girdim onuda açtı.SD yayınlar gayet güzel.3d film izliyorum hiç bir sorun yok.Harici hd sorunsuz çalışıyor .Sadece mkv uzanatılı filmlerde ses dts ise ses gelmiyor.Bu tv almamda en büyük etken dahili hd uydusu olması gözlüklere extra para vermek istememem ve led olmasıydı.

arkadaşım biss key nasıl giriyorsunuz ayrıntılı yazabilirseniz memnun olurum,varsa bir sitesi ordan bakayım..
  • Işık sızması rahatsız etmiyorsa (örneğin bu linkteki ilk sıra gibi) sorun etmeyin.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.