Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Derinlik ayarı yapılabiliyor mu çeviri işleminde?
  • hiç denemedim valla hocam yalnız digital yayınlarda ekran titreme yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Derinlik ayarı yapılabiliyor mu çeviri işleminde?

Menu _goruntu ayarlari_3d ayarlarinda derinlik ayari var kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zptten

quote:

Derinlik ayarından ayarlanırsa daha iyi ama dediğiniz gibi 2D->3D çeviri işi zaten pek öyle aman aman 3D hissi vermiyor. Derinlik algısı sadece.
  • quote:

quote:

quote:

Derinlik ayarından ayarlanırsa daha iyi ama dediğiniz gibi 2D->3D çeviri işi zaten pek öyle aman aman 3D hissi vermiyor. Derinlik algısı sadece.

kusura bakmayin yanlis anlasilma olmasin 2d_3d cevirisinde denemedim ben derinlik ayarini.. Bu arada dediginiz gibi goruntu orjinal 3d degil ise 3d performansi alinmiyor. 3d performansi da beklemiyorum zaten :)

• arkadaşlar biraz resim koysanız merak ettim :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chemist985

zptten arkadaşın biss menü için önerdiği yol oluyor arkadaşlar zpttene teşekkürler

Rica ederim yardimci olabildiysem ne mutlu bana

Merhaba arkadaşlar nasıl yöntem yazarmısınız biss olayını bizde çözelim saygılar,
  • BEKO B40 LEG 6B

hd tv görüntüsü

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız
  • normal sd tv görüntüsü

• smart tv görünümü

• smart tv youtube arama menüsü yeni güncelleme ile kumanda daha rahat hareket ediyor.

• biss key

• kanal sıralama

• vay allah razı olsun kartalinho senden ya inşallah gerisi gelir bende gittim arçelik 6b sini aldım çeyizlik yengem akrabalarında görmüşte hangi model bilmiyorum görüntüsü çok kötüydü diyor endişelenmiştim şimdi endişem gitti
  • Allah cümlemizden razı olsun. Sizinki de hayırlı olsun, güle güle kullanın. Üründen genelde memnunum. Canlı yayınlarda sd kanallar bile çok güzel olabiliyor. Ama anladığım kadarıyla birazda televizyon kanallarının teknik alt yapısıda önemli. Ulusal yayın yapan kimi yerel kanallar mesela bazen çok kötü. Şuan Türksatta yayın 10 çocuk kanalında çizgi filmler özellikle animasyon filmler harika. Ama çok eski çizgi filmler yayınlayan planet çocuk diğerlerinden geri biraz.

Resimler hem makinamın gece ayarları biraz düşük olduğundan hemde yayınlabilsin diye 100de 10a küçültüldüğü için kalitesiz görünebilir. Bu arada geçen Beşiktaş maçında Star tvde kamera hareketinden olsa gerek biraz gözlerim rahatsız oldu nerdeyse midem bulandı. Ama orda çok yakın çekimler ve kameranın çok hızlı olmadığı durumlarda sd bile güzeldi.

• spor bölümünden ban yedim,
    arçelik-beko bölümüne selamlar.
  • Yaklaşık 1.5 aydır bu tvnin peşindeyim. Tokat'ta yaşıyorum ve bi arçelik bayiine gittim. Arçelik A40-LEG-6B vitrinde duruyordu. Emin olmak için dahili uydu alıcısı var mı dedim ki olduğunu biliyorum. Adam öküz gibi yüzüme baktı yok heralde dedi. Ben var olduğunu biliyorum beyefendi isterseniz bi bakalım özelliklerine dedim. Hala yok dedi. Satellite girişini gösterdim arkadaki, o uydu alıcı cihazdan gelen kablonun takıldığı yer dedi bana :D Bi arayıp sorun servise isterseniz dedim varsa alacağım dedim bi şans daha verdim adama. Aradı onlar da yok dedi :D Sattığı cihazın en önemli özelliğini bilmeyen bi arçelik bayiinden ben televizyon alamam dedim çıktım. Bu kafayla batsın o bayii zaten. Kanepe satsın, masa satsın, tabure satsın. Elektroniğe bulaşmasın. Her neyse bi başkasına gittim elimde 102lik yok gelecek gelince arayayım sizi dedi. 15 güne gelir dedi teli bıraktım çıktım. 15 gün oldu ses yok. Gittim ne oldu bizim tv işi? Abi tv geldi, biz senin telefon numarasını bulamadık sen bize vermedin heralde, biz de gelenleri sattık. :D Gel de kafayı yeme arkadaş. Sorumsuzluğun bu kadarına da pes doğrusu. Numarayı bulamadık falan hikaye emin olun eşe dosta peşkeş çekti benim tvyi. Neyse o bayii de hakkını kaybetti başkasına gittim bu hafta içi gelecek güya. 1.5 aydır da tvyi burdan takip ediyorum. Almadan bayaa fazla bilgi sahibi oldum. 117 ekranında 3Dyi de canlı test etme olanağı buldum. Gözlüğü takınca görüntü beni heyecanlandırmadı diyemem, ama öyle çok vay canınaaa diye haykıracağım birşey de olmadı, belki de filmden filme değişir öyle haykıracağımız sahneler de olabilir. 3-4 dakikalık denemeyle tvyi 3D açısından çok fazla değerlendiremem ama 3D öyle sadece içine koyalım var desinler tarzından değil bence, ki eminim tv elime geçerse daha da memnun kalacağım kanaatindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pythagorean

Yaklaşık 1.5 aydır bu tvnin peşindeyim. Tokat'ta yaşıyorum ve bi arçelik bayiine gittim. Arçelik A40-LEG-6B vitrinde duruyordu. Emin olmak için dahili uydu alıcısı var mı dedim ki olduğunu biliyorum. Adam öküz gibi yüzüme baktı yok heralde dedi. Ben var olduğunu biliyorum beyefendi isterseniz bi bakalım özelliklerine dedim. Hala yok dedi. Satellite girişini gösterdim arkadaki, o uydu alıcı cihazdan gelen kablonun takıldığı yer dedi bana :D Bi arayıp sorun servise isterseniz dedim varsa alacağım dedim bi şans daha verdim adama. Aradı onlar da yok dedi :D Sattığı cihazın en önemli özelliğini bilmeyen bi arçelik bayiinden ben televizyon alamam dedim çıktım. Bu kafayla batsın o bayii zaten. Kanepe satsın, masa satsın, tabure satsın. Elektroniğe bulaşmasın. Her neyse bi başkasına gittim elimde 102lik yok gelecek gelince arayayım sizi dedi. 15 güne gelir dedi teli bıraktım çıktım. 15 gün oldu ses yok. Gittim ne oldu bizim tv işi? Abi tv geldi, biz senin telefon numarasını bulamadık sen bize vermedin heralde, biz de gelenleri sattık. :D Gel de kafayı yeme arkadaş. Sorumsuzluğun bu kadarına da pes doğrusu. Numarayı bulamadık falan hikaye emin olun eşe dosta peşkeş çekti benim tvyi. Neyse o bayii de hakkını kaybetti başkasına gittim bu hafta içi gelecek güya. 1.5 aydır da tvyi burdan takip ediyorum. Almadan bayaa fazla bilgi sahibi oldum. 117 ekranında 3Dyi de canlı test etme olanağı buldum. Gözlüğü takınca görüntü beni heyecanlandırmadı diyemem, ama öyle çok vay canınaaa diye haykıracağım birşey de olmadı, belki de filmden filme değişir öyle haykıracağımız sahneler de olabilir. 3-4 dakikalık denemeyle tvyi 3D açısından çok fazla değerlendiremem ama 3D öyle sadece içine koyalım var desinler tarzından değil bence, ki eminim tv elime geçerse daha da memnun kalacağım kanaatindeyim.

kardeş yorumlarını bekliyorum çünkü kafa dan etti tv yi çeyizlik olarak alacaktım her halde iptal etirip samsung alacam gibi

• arkadaşlar usb den film izlerken altyazı olayını nasıl yapıyorsunuz.?
  • Genel olarak televizyonu yapılan yorumlar ışığında değerlendirmek gerekirse, eğer sadece amaç daha kaliteli bir şekilde televizyon seyretmekse kesinlikle alınabilir diyorum. HD ve SD yayınları gayet başarılı bir şekilde gösteriyor. Ancak 3D olayında çok çelişkili yorumlar var. Bu da bu özelliğin tam olarak oturmadığını gösteriyor. Yani 3D keyfi için alınacak bir tv değil kanaatindeyim. Dahili uydu alıcısının içinde olduğu modeller piyasada kısıtlı ve ne hikmetse bu özelliğin olduğu tvler samsung ve lg gibi markalarda çok yüksek fiyata satılıyor. Ben aslında ilk önce dahili uydu alıcısı olan bi led tv ile yola çıktım. Benim için tek problem ekstra bir uydu alıcı cihaz ve kumanda kullanmaktı. LG'ye baktım, samsunga baktım ve bu şekilde olan modelleri el yakıyodu. Sonra vestelin smart tvsine yöneldim onda da 3D yoktu. Arçelik ve Beko hepsini bi arada toplamış ve fiyat olarak uygun bi tv üretmiş. Dedim bu tvyi araştırayım. Dahili uydu alıcısı var, görüntü kalitesi iyi, bir de vasat da olsa 3D koymuşlar. Ama benim için önemli olan görüntü kalitesi ve dahili cihazdı, 3D de piyangodan çıkmış oldu öyle ahım şahım olmasa da. Sonuç olarak 3D delisi iseniz LG'ye yönelin, kasa da zerafet arıyorsanız Samsung'a yönelin, görüntü iyi olsun ama diğer özelliklerden de vasat da olsa bulunsun diyorsanız Arçelik alın.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.