Şimdi Ara

Apple ve Medya İlişkileri: 'Bükersen ambargoyu yersin' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
3
Favori
8.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pranis

şimdi ben o dergiye ulaşabiliyor ve zengin olsam 8-10 tane iphone 6 plus alırım, canlı yayında her tanıdığıma bir tane verir, bükme yarışı yapardım. appleye nispet olsun

sesli güldüm ama bükme yarışı çok güzel fikirmiş.
  • arkadaşlar, apple store'a giren iki çocuğun ip6 + ları nasıl büktüklerini sanırım hepimiz izlemişizdir. o telefon çocuk kuvveti ile bükülebiliyorsa demek ki hakikatten sağlam değil. o çocukların eline kurşun kalem versen büyük ihtimal ortadan ikiye bölemezler ama telefonu bükebiliyorlar. işin kötüsü apple yaptığı hatanın farkında ve geri vites yapamadığı gibi dünyanın en saygın teknoloji sitelerinden birisine, üstelik telefonu kendi paraları ile satın alıp test ettikleri için ambargo uyguluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prometheus #

Yani o zorlamaya bütün telefonlar aynı şekli alır , tabi dünya genelinde iphone 6 ve plus çok satılınca diğer markalar bu tarz sitelere baya bi para yediriyor ki böyle testler yapılıyor.Burda apple savunmıyorum doğrudur insanlar okadar para veriyor belirli bir kuvvet uygulaması ile bükülmemesi gerekir.Ama aynı testler diğer markalar içinde uygunlanmalı tek taraflı olunca inandırıcı gelmiyor.

sanırım videonun devamını izlemediniz. videonun devamında daha fazla güç harcayarak note 3 üzerinde de aynı işlemi yapıyorlar ve iphone 6 plus'un aldığı şekli almıyor.
  • Apple'ın bu yaptığını burda destekleyenler olmuş yuhhh. Fanatiklikte son nokta.
  • Sonuç itibari ile hemen hemen her marka bu olay yüzünden reklam yapmaya başladı,reklamın kötüsü iyisi olmaz tabi apple'da farkında ancak demek ki bazı bendgate muhabbeti rahatsız etmiş apple'ı sonuçta apple marka algısı yüksek,böyle brşey yapmasıda o açıdan mantıklı ancak biz kullanıcılar içinde pek mantıklı değil,tamam bükülüyor bu alüminyum olumsuz aynı yumuşak metal sonuçta e şimdi kasası çelik olamaz,demir de olamaz inceltme furyası yüzünden yumuşak metal ve hafif olan alüminyum darbeye yada eğmeye bükmeye karşı nekadar ince olursa ozaman mukavemetide dahada azalıyor.
    İşin garibi koca apple mühendisleri bunu nasıl hesap edemediler,milyar dolarlık şirket neticede bu zaten bükme testlerine hep bakıyorum yüzde 90'ı ses tuşu güç açma vs olduğu yerden yapıyor bunu,diğer yanından yapanıda pek görmedim,öbür tarafta çünkü tuşlar için delik yok,o kısım daha sağlam diğer kısımda tuşlar için delik vs. derken e zaten alüminyum yumuşak metal demiştik dahada düşüyor dirence karşı mukavemeti çözüm bu sene bence zor.
    Kılıf üreticileri gene kazanacak,spigeni yok bilmemnesi çıkacak şimdi bendgate testi yapacak sonra kılıf takacak birdaha test yapacak falan fistan dandik 3-4 parçalık şeyi yüzlerce dolara satacaklar vs.

• Hep ayni noktadan bukuluyor cihaz sanirim, sunu da bir izleyin
    http://youtu.be/XaQsXJ5NtnA

• quote:

Orijinalden alıntı: -Diabolik-

quote:

Orijinalden alıntı: GeneralHamburger

quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

apple'dan nefret etmek için bir sebep daha çıktı. nefretim katlanarak büyüyor.

/>

Bu gif senindi değil mi

evet bu kedi benim ..tescilli malımdır ha
    ana konusu bilem var

• quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

quote:

Rezillik. Cepte biraz zorlamayla zamanla kesinlikle bükülür bu telefon. en kötüsüde piskolojikmen o parayı veren herkes hergün kontrol eder yamuk mu diye. bu telefon alınmaz net

evet yahu. işin psikolojik yanı çok can sıkıcı. kafanda sürekli soru işareti ile telefon kullanılmaz.

+1

+note4
  • quote:

Apple ın da çok umrundaydı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: starnebula01

quote:

zaten bu yüzden çürük çarık ürünleri müşterilerine layık görüyor. çünkü umrunda değil.
  • türkiye için bu tarz bir davranış şoke etmemeli nede olsa bu tarzda bir zihniyetle yönetiliyoruz :) alışıldık bir hareket apple ı severim kullanıyorum halada kullanıcam ama bu tarzda ceza ile hizaya getirme şekli çok terbiyesizce olmuş ne bu ülkenin yönetim şeklini nede apple'ı hiç tasvip etmiyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: starnebula01

quote:

zaten bu yüzden çürük çarık ürünleri müşterilerine layık görüyor. çünkü umrunda değil.

Kime göre çürük ? Sana göre çürük bana göre değil nasıl bi zihniyet var anlamıyorum ki apple kötüledin ne oldu ? Eline ne geçti anlamıyorum ben samsung veya başka markalara çürük diyomuyum sizde biraz saygılı olun sana göre kötü olan birşey başkasına göre çok kaliteli olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

En iyisini yapmış. Hem benim malımı kötüle hem benim sana tanıdığım haklarla haberlerimi yapıp para kazan.

Ambargolu donanimhaber.com artık yalnız değil.

apple açık seçik benim müşterilerimi kazıklamama engel olmayın diyor.

Bakış açısı. Note 2 kullanıyordum büyük ekran iPhone çıkınca iphone 6 plus aldım. Şimdi Android telefonlara verdiğim paraya acıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Parallel Killer

quote:

quote:

quote:

Rezillik. Cepte biraz zorlamayla zamanla kesinlikle bükülür bu telefon. en kötüsüde piskolojikmen o parayı veren herkes hergün kontrol eder yamuk mu diye. bu telefon alınmaz net

evet yahu. işin psikolojik yanı çok can sıkıcı. kafanda sürekli soru işareti ile telefon kullanılmaz.

+1

+note4

Bencede note4... Cuzdana c"sigmayan kartviİt ve kredi kartlarini ekranin arasina sikistirirsiniz..

• Para verilerek alınan ürünü sonuna kadar kollama anlayışını anlamıyorum. Bazı fanatiklerin lafı var biz x markalara saygı duyuyoruz sizde bize saygı duyun bu nedir ya, arkadaş tamam saygı duyun fakat eleştiri eksik etmeyin...

Bu adamlar eleştirmediğiniz için bu kadar rahatlar, asıl kullandığınız markayı eleştirin ki daha iyisini önünüze koymak için çaba harcasınlar...

Fanatik insanlar yüzünden teknoloji farklı bir yolda ilerliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hece_he

quote:

Yani o zorlamaya bütün telefonlar aynı şekli alır , tabi dünya genelinde iphone 6 ve plus çok satılınca diğer markalar bu tarz sitelere baya bi para yediriyor ki böyle testler yapılıyor.Burda apple savunmıyorum doğrudur insanlar okadar para veriyor belirli bir kuvvet uygulaması ile bükülmemesi gerekir.Ama aynı testler diğer markalar içinde uygunlanmalı tek taraflı olunca inandırıcı gelmiyor.

sanırım videonun devamını izlemediniz. videonun devamında daha fazla güç harcayarak note 3 üzerinde de aynı işlemi yapıyorlar ve iphone 6 plus'un aldığı şekli almıyor.

Ayni baski ile htc m8 de yamuluyor... Ama boyle bir haber hic duydunuzmu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiprens -- 1 Ekim 2014; 15:40:51 >

• o kadar para ver sonra yamulsun. tam rezillik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rza1911

yakında türkiyeyede ambargo gelir. "donanımhaber" sayesinde

Amin

• quote:

Orijinalden alıntı: axiprens

quote:

Orijinalden alıntı: Parallel Killer

quote:

quote:

quote:

+1

+note4

Bencede note4... Cuzdana c"sigmayan kartviİt ve kredi kartlarini ekranin arasina sikistirirsiniz..

çalışmasına engel olmadıktan sonra sıkıntı değil. önemli olan ayfon gibi deforme olmasın. gerisi hikaye.

• quote:

Orijinalden alıntı: hece_he

quote:

Videonun tamamını izledim , evet aynı güç uygulamasını note 3 'dede denediler.Anlatmak istediğim note 3 ekran açıklığı z2 de lens sorunlarını hepimiz biliyoruz.Bunları neden dillendirmiyorlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.