Şimdi Ara

Apple ve Medya İlişkileri: 'Bükersen ambargoyu yersin' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
3
Favori
8.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • murdocklawless kullanıcısına yanıt
    Üst üste geldiyse dertler, ctrl+alt+del yap geçer. Hadi dergi vb artık hangi mecra ise fare dedik dağa küsmüş. Sen ne ayak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Applecılar 'iyi işte ders alsınlar o kadar para veriyoruz,sağlam malzeme yapsınlar' diyeceğine,Apple ı savunuyor.Müstehak size ne diyeyim.
  • Apple yeni tasarim icin Muhendis aradigi biliniyorken bu yaptigi ambargo daha da berbatlastirmakta...

Apple diktasi ...

Iskelet yapisi saglam yapmazsa ince olsun diye tutturursa yamulma kacilmaz . Keza eski modeller de yamuluyordu simdi ebatlari da artti ve heriki model de daha kolay yamulacak ki oyle .

• murdocklawless kullanıcısına yanıt
    En son masanın üstüne koyduğunda bir bak kafası sünnet olan çocuklar gibi yukarı bakıyordu note 3'ün hadi anladık fandroidsin, niye kör numarası yapıyorsun?

• adam gibi alaşımdan üretseydin sende, oh ne güzel iyi yanlarını söylerken ses yok eleştrince ilişkimi keserim
  • LesEnfantsTerribles kullanıcısına yanıt
    Bence sorun bu haber değil. Apple'in yaptığı kendi açısından ne kadar haklı da olsa bizim (tüketici) açımızdan terbiyesizlikten başka bir şey değil. En sert ifadeleri kullansanız da sorun değil, zira bizim için mücadele ediyorsunuz. Siz veya Computer Bild veya başkası... Sorun dünkü haberiniz. Samsung'un pazarlamadan sorumlu kıdemli yöneticisine yaptırılsaydı o haber ancak o kadar yazabilirdi. Samsung'u savunmak veya mazeret göstermek sizin işiniz değil. Sizin işiniz haber yapmak, ve bunu tarafsızca yapmak Kaan Bey.

Edit: Bu arada Samsung sempatizanı da olabilirsiniz. Bu editör olmanıza engel değil. Ancak o savunmayı haber içeriğinde değil de altta, yorumlar kısmında kullanıcı görüşü olarak yapmalıydınız bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 1 Ekim 2014; 14:20:49 >
  • Ne bükülmesi,bükülme yok,tutmasını bilmiyorsunuz,yanlış tutuyorsunuz :)

• yakında türkiyeyede ambargo gelir. "donanımhaber" sayesinde

• Fanatiklik yapanlarda sorun var.

amerikanın malı ile şova girmeyin.*ios-android*

amerika iflas mı edecek yok o zaman büyütmeyin olayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeneralHamburger

quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

apple'dan nefret etmek için bir sebep daha çıktı. nefretim katlanarak büyüyor.

/>

Bu gif senindi değil mi

• Apple susturma politikası uygulamakla ancak nefret kazanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sceline

İyi olmuş, adam sana o cihazı bükmen için göndermiyor!

Tavrı değişmeyecekmiş birde. Tavşan dağa küsmüs......

"Satın aldık" diyor Sayın ifan

• quote:

Orijinalden alıntı: De get

En son masanın üstüne koyduğunda bir bak kafası sünnet olan çocuklar gibi yukarı bakıyordu note 3'ün hadi anladık fandroidsin, niye kör numarası yapıyorsun?

ne demek istediğini anlasaydım, cevap verebilirdim bir ihtimal.
  • Rezillik. Cepte biraz zorlamayla zamanla kesinlikle bükülür bu telefon. en kötüsüde piskolojikmen o parayı veren herkes hergün kontrol eder yamuk mu diye. bu telefon alınmaz net

• quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

Rezillik. Cepte biraz zorlamayla zamanla kesinlikle bükülür bu telefon. en kötüsüde piskolojikmen o parayı veren herkes hergün kontrol eder yamuk mu diye. bu telefon alınmaz net

evet yahu. işin psikolojik yanı çok can sıkıcı. kafanda sürekli soru işareti ile telefon kullanılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

Rezillik. Cepte biraz zorlamayla zamanla kesinlikle bükülür bu telefon. en kötüsüde piskolojikmen o parayı veren herkes hergün kontrol eder yamuk mu diye. bu telefon alınmaz net

evet yahu. işin psikolojik yanı çok can sıkıcı. kafanda sürekli soru işareti ile telefon kullanılmaz.

+1
  • Yani o zorlamaya bütün telefonlar aynı şekli alır , tabi dünya genelinde iphone 6 ve plus çok satılınca diğer markalar bu tarz sitelere baya bi para yediriyor ki böyle testler yapılıyor.Burda apple savunmıyorum doğrudur insanlar okadar para veriyor belirli bir kuvvet uygulaması ile bükülmemesi gerekir.Ama aynı testler diğer markalar içinde uygunlanmalı tek taraflı olunca inandırıcı gelmiyor.

• plus alan arkadaşlara iphonelarını farklı amaçlar ile de kullanabilir, spatula vs :) Bunuda bilerek yaptık derslerse şaşırmam,

• şimdi ben o dergiye ulaşabiliyor ve zengin olsam 8-10 tane iphone 6 plus alırım, canlı yayında her tanıdığıma bir tane verir, bükme yarışı yapardım. appleye nispet olsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.