Şimdi Ara

Apple ve Medya İlişkileri: 'Bükersen ambargoyu yersin' (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
3
Favori
8.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Erdi beyin koydugu fotoya göre sikintili...

Ip5s alin. Ne diye platform değiştirip 900 tl lik güncelleme destegi olmayan android telefona yoneliyorsunuz ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bükülme olayınında suyu çıktı artık. Herifler telefonu zorla büküyor sonrada büküldü oluyor. Ozaman bende 5s i 10. kattan atayım ve aaa kırıldı telefon diye hayıflanayım. Mesele telefon cepte iken ( gerçi bu boyuta telefonda denmez ) zarar görecek kadar dandik malzemeylemi üretilmiş bunu araştırmaktır. Velevki öyle olsun bu telefonu alanların sorunu. Size ne oluyor ? Apple bir ürün yapar fiyatını da koyar, ister alın ister almayın der. Bu böyledir değişmez.
  • LesEnfantsTerribles kullanıcısına yanıt
    Bükersen bükerler

• Körü körüne apple'ı savunanlar kendileri kaybeder. Apple ipad 3 faciasını imza atmış bir firmadır. O kadar para verdikten sonra cihazınız bükülürse ve buna aldırış etmiyorsanız sorumluluk size aittir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı haberler 5 çıktığında da vardı,karalama politikası ,ha bükülürse de değişim yaparlar ona şüpe yok

• quote:

Orijinalden alıntı: MaviOkyanuSs

Abi okadar zorlamayla bukulmeyen telefon varmi ? Aslinda çivide çakmalari lazim bakalim ekran kiriliyomu. Nokia samsung htc lg sony vs vs hepsini ayni şekilde bükmeye çalişin hepsin yamulur bukulur. Böyle test olmazki bu karalama kampanyasi resmen. Apple da kullanmiyorum note2 kullaniyorum ama bunu bükmeye çalişsam sanirim tuz gibi olur.:)

el gücüyle bükülen bir telefon yok dünyada

telefonlar mukavemet deneylerine tabi tutulur değil insan gücü çok daha üst kuvvetlerde deforme olmayacak şekilde üretilirler mühendisliğin amacıda budur zaten çünkü elle bükülebilecek bir telefon pek tabi bükmesen bile zamanla hafif kuvvetlere bile direnç gösteremeyip mikro ölçekte bükülür.

• Neui tartisiyordunuz siz ya metallerin esneme kabiliyeti plastiklerden daha dusuktur.iphone 6plus aluminyum oldugu icin bukulmustur esnememistir olay bu.

• ona bakarsanız htc one m8 de metal ve ayrıca 2 yıl güncelleme garantisi veriyor.
  • wwwvolkan W kullanıcısına yanıt
    Olmuyor.

• Apple yanlış yapmışta bu sitede hiç objektiflik kalmamış. Bağımsız habercilik sıfır , kaç para alıyo bu telefonların kotu yanlarini yayinlamadigi firmalardan bizim yonetim :)

• şuna bak çoğunluk apple'ın ambargosunu destekliyor. yakışmadı apple'a demesi gerekirken millet bir olmuş ambargo iyi, ben sana ürün gönderiyorsam yalakalık yap diye gönderiyorum demesini haklı buluyorlar. elbetteki bükülebilir ama bu kadar basit bir şekilde bükülmemeli ,apple samsung değil diyorlar adi değil diyorlar ama adi bir telefonmuş gibi bükülmesi normal diyorlar...
    tabii şu telefonhttp://youtu.be/NjtdS8p8Vw0 gibi bir özellik bekleyemeyiz ama en azından kağıt gibi de bükülmesin değil mi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube sitesindeki testlerin bir kısmına baktım.http://www.youtube.com/watch?v=FwM4ypi3at0 vehttp://www.youtube.com/watch?v=FwM4ypi3at0. Bu ölçümler standart olamayabilir. Testi yapan kişi benzer güçleri uygulamaya çalışmış olabilir. Fakat bunu bir cihaz ile örneğin torkmetre yardımıyla net sonuç çıkarabilecek ve telefonun değişik noktalarında güç uygulayarak yapılacak bir test sonucunda daha açıklayıcı bilgiye sahip olabiliriz. Ayrıca bu da gerekli mi bilmiyorum. Herhangi bir markayı koşulsuzca desteklemenin altında psikolojik nedenler yatmaktadır. İşin bu tarafını bir kenara bırakırsak. Apple hisse senetleri düşmüş haberini okuyunca ister istemez eleştirilerden rahatsız olabileceği akla geliyor.http://www.bigpara.com/haber-detay/gundem/apple-hisseleri-sert-dustu/956209/. Çok büyük iddialarla yola çıkarsanız haklı veya haksız yere birileri de mutlaka taş atacak yer arar, açık bulur ve bunun üzerine gider. Rekabetin yoğun yaşandığı ve dünyayı yok etme pahasına para kazanma hırsının olduğu insanoğlunda bu tür yaklaşımlar gözlenmesi doğaldır.

• Bayram sabahi tartismaya girmek istemem de arkadaş bi telefonun kusuru varsa ve bu söyleniyor sa yada bir firmanin bu neden para almaya baglanir
    Sana bilgi vermeye çalışıyorlar bu testi yapan avrupanin en önemli teknoloji dergilerinden birisi ambargo yemis dh eleştiriliyor bu paylaşıldı diye. Komik.

• quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

quote:

Orijinalden alıntı: ErTuFx

teknoloji hakkinda bilgi vermesi gereken sitenin cocuk gibi telefon bükme denemelerine göz yummamasi iyi olmus apple 6 plus elle bükülürse bükülür eger cebimde bükülürse garantiye yollarim olur biter

Amerika'da cebinde büküldüğü için yollayanlar var. Yeni gelen cihaza da yenisi olursa ne olacak? Böyle hataları görmezden gelip kendinizi kandırmayın bence.

hata yok diyen yok zaten dün apple store da i6 siparis verdim ve bu durumu sordum bükülme olayini adamin demesi cok basimiz agriyor bu konudan gelen müsterilerin iphone u bükmeye calistiklarini öyle bir durumun olmadigini söyledi ne yalan söylim bende iphone 6 ürününü bükmeye calistim :D kimse görmedi, ama öyle cebime koyunca bükülcek gibi bir durum olacagini sanmiyorum i6 plus belki daha hassastir bu konuda genelde hatali cihazlar üzerinden tüm iphone 6 ürünlerini öyle saniyor insanlar ve bu isin raiting yanida cok internet siteleri iphone alip insanlara büküyorlar ve bu kadar ince ve hafif bir telefona elle temas oldugunda bükülmesi cok normal.

• Steve Jobs gitti Apple bitti.

Bu soz tarih yazicak.

Buyuk rezillik.

• quote:

quote:

quote:

teknoloji hakkinda bilgi vermesi gereken sitenin cocuk gibi telefon bükme denemelerine göz yummamasi iyi olmus apple 6 plus elle bükülürse bükülür eger cebimde bükülürse garantiye yollarim olur biter

Amerika'da cebinde büküldüğü için yollayanlar var. Yeni gelen cihaza da yenisi olursa ne olacak? Böyle hataları görmezden gelip kendinizi kandırmayın bence.

hata yok diyen yok zaten dün apple store da i6 siparis verdim ve bu durumu sordum bükülme olayini adamin demesi cok basimiz agriyor bu konudan gelen müsterilerin iphone u bükmeye calistiklarini öyle bir durumun olmadigini söyledi ne yalan söylim bende iphone 6 ürününü bükmeye calistim :D kimse görmedi, ama öyle cebime koyunca bükülcek gibi bir durum olacagini sanmiyorum i6 plus belki daha hassastir bu konuda genelde hatali cihazlar üzerinden tüm iphone 6 ürünlerini öyle saniyor insanlar ve bu isin raiting yanida cok internet siteleri iphone alip insanlara büküyorlar ve bu kadar ince ve hafif bir telefona elle temas oldugunda bükülmesi cok normal.

Hocam zaten iphone 6 değil de Plus modelinde böyle şikayetler mevcut. Bence 6 pili dışında çok güzel telefon olmuş.
    Bu arada hayırlı günlerde kullanın hocam :-)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam zaten iphone 6 değil de Plus modelinde böyle şikayetler mevcut. Bence 6 pili dışında çok güzel telefon olmuş.
    Bu arada hayırlı günlerde kullanın hocam :-)

Tesekkür Emderin :) i5 kullanicisiyken 6 ya geciyorum Sebebi ise Benin cihaz 16 Gb kapasiteye sahipti ve ihtiyacim olan navi Programi sadece avrupa haritasi 3gb yer kapliyor buna türkiyeyide eklersem 5 gb gibi bir alan ihtiyaci cikiyordu ortaya ve artik telefonu kapasite dolacak korkusuyla kisitli kullanmak istemiyordum, ya iphone 5 32 gb yada 5s 32 gb düsündüm önce ve sonra i5 den i6 ya gecmenin daha mantikli oldugunu düsündüm hem 64 gb gibi bir kapasiteye hem iphone da büyük ekran deneyimine ihtiyacim vardi hizi ve oyunlardaki grafik basarisida artik iyiden iyiye telefon güncellemesi zamaninin geldigini anlatti bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Akp zihniyeti :D

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.