Şimdi Ara

Apple iPhone 5 ve donanım parçalarına ait yeni görüntüler yayınlandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
3
Favori
26.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *GameOver*

s3e ios atsalardı emin olun dünya rekoru kırardı

Bu haliyle de kırıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eternity

Yine hüsran,bu cihaz olsa olsa 4ss olur.

Kesinlikle katiliyorum. Boyle cikaracaklarsa aynen dedigin gibi adi 4ss olmali. berbat tasarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bunun gerçekten de OFFICIAL bir tasarım olduğu kanaatinde değilim neden? Çünkü apple böyle bir aptallık yapma ki eğer yaparsa. Bunu yeni seri ma book prolarda gördük macbook pro dan çıkıp tablet olma yoılunda ve 17 likleri kaldırdı. Steve Jobs'un hayatının EN BUYUK HATASINI TIM'i CEO olarak yapmasında buluyorum çünkü apple asla kendini tekrar etmeyen bir şirket eğer ki böyle bir telefon olursa ip4 de kalırım çok daha iyi yani! Nokta.
  • Mavalhaber

• Bence Çinliler, söylentiler üzerine bir tasarım yapmış :) Arka kapağın farklı farklı renklerde olacağını sanmıyorum. Ya tam siyah olur ya da tam beyaz.

Muhtemelen yine her iki yüz de cam olacak. Fakat önceki nesillere göre daha sağlam olacaktır. Eylül-Ekim ayına kadar daha bir çok tasarım göreceğimizi düşünüyorum :)
  • Hocam siz bilirsiniz kesin iphone5 in donanımı hakkında kesin bilgi var mı elimizde yoksa yine yeni tabletteki işlemciden mi koyacak?

• Bildiği S2 bu... Bence en ideal kasa da bu... Şahsen 4.5" den aşağı ekranları çok kullanışsız buluyorum...

• 4 ve 4s in %90 oranda aynısı. 1980 li yıllarda tofaş'ın şahin'in bagaj kapağına logo koyup yeni diye satmasına benzer bu iş.

bu gidişle cep telefonu dünyasının şahin'i olur apple.

• benim için donanım özellikleri önemli kardeşş
  • Yahu bunlar feyykkk

• fake haber bu gene.. çinliler yapmıştır kesin bu tasarımı..
    apple bu kadar çirkin yapmaz telefonun arkasını...
    ayrıca iphone 5 çıkana kadar hiç bi tasarım doğru değildir...
    apple telefon tasarımlarını çok gizli tutar... asla tanıtım gününe kadar tasarımı sızdırmazlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: mnc07

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

s3e ios atsalardı emin olun dünya rekoru kırardı

Bu haliyle de kırıyor :)

Hocam demek istediğim mevcut durumun 3 4 katından bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 29 Temmuz 2012; 23:41:22 >
  • Aynı tas aynı hamam.

• arka kısım yine parlak siyah olsa arkadaki apple logosu da ışıklı olsa ekran açılınca o da yansa on numara olur bir de ios ikonlarını biraz makyajlasalar iyi olacak kaç yıldır aynı arayüz

• inandınız mı bunun çıkacağına ? hem çıkacak olsa bile görüntüleri 2-3 ay önceden yayınlanmaz...
  • o ne be çin malı gibi. sahtedir o
  • Dokunmatik home tuşu koyup, ekranın alt ve üst kısmındaki gereksiz alanları biraz daha daraltmalarını bekliyordum. Aşağıdaki cihazın ekranı gibi bir cihaz çıkartmak çok zor olmasa gerek. Şayet iphone 5 bu kasa yapısıyla çıkar ve ciddi bir donanımsal iyileştirme olmazsa, iphone 4s fiyatlarının düşmesini bekleyip 4s satın almak daha mantıklı olabilir...

Apple iPhone 5 ve donanım parçalarına ait yeni görüntüler yayınlandı

• 4 kasa çıkınca da herkes laf etmişti berbat alınmaz diye.
    piyasaya cıksın sabun şeklinde çıksa bile çok tutulacak çünkü trend oldu, başka nedeni yok
  • 6. nesil iPhone'a neden iPhone 5 diyorsunuz hâlâ anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: num&

4 kasa çıkınca da herkes laf etmişti berbat alınmaz diye.
    piyasaya cıksın sabun şeklinde çıksa bile çok tutulacak çünkü trend oldu, başka nedeni yok

Katılıyorum. Ben fake olduğuna inanıyorum ama böyle çıksa bile yine satar. Donanım farkı filan derken peynir ekmek gibi gider.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.