Şimdi Ara

Apple iPhone 5 ve donanım parçalarına ait yeni görüntüler yayınlandı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
3
Favori
26.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni iPhone bu olacak. Çıkınca böyle iğrenç gelmeyecek gözümüze emin olun. Umarım renkleri düzgün olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ateş toprak su --tahta-- tahta mı? dıııt'ünüzden element uydurmayın.

• İnceltsin ve 3GS kasasına geri dönsün yeterli.
    Son tasarımı saklamak amacıyla eski kasanın içinde yeni donanımın test edildiği prototiplerin aylardır dolaştığını biliyoruz.Şimdi bunlardan birini gösterip aha bu olacak demenin ve bunu duyup atlamanın manası ne
  • Uzun zamandır İPhone 5 ile ilgili aynı fotograflari görüyorum. Eğer gercekten İPhone 5 bu ise ben beğendim. Ama biraz da elestirecek olursam;
    1) tam detaylar belli degil ama bana kalın geldi. En azından S3 un kalınlığında olmalı.

2) ekran boyutunun fazla büyümemesi gerektiğini düşünenledenim. Büyuk telefon kanımca hoş durmuyor ne o tablet gibi...

3) arka tasarımında alttaki ve üstteki siyah kısmı hiç hoş bulmadım. Bence tamamı aynı olmalı.

Her ne kadar beğenilse de beğenilmese de kimse merak etmesin. Apple bu yine satis rekorları kıracağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: darqshade

fake haber bu gene.. çinliler yapmıştır kesin bu tasarımı..apple bu kadar çirkin yapmaz telefonun arkasını... ayrıca iphone 5 çıkana kadar hiç bi tasarım doğru değildir... apple telefon tasarımlarını çok gizli tutar... asla tanıtım gününe kadar tasarımı sızdırmazlar...

bar mı ? restorant mı? striptiz klubu mu ? çok merak ediyorum....

• iphone 5 bu ise tüketiciyle dalga geçiyorlar yada yenisi yapamıyorlar bu anca 4GS olur netde çok daha güzel tasarımlar var bir kere bu düz tasarımdan vaz geçmeli 3gs lerin tasarımına benzer bir model çok daha hoş ve kibar duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternity

Yine hüsran,bu cihaz olsa olsa 4ss olur.

niye ne bekliyodun , uzay gemisi filan mı? Telefon dediğin nasıl olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: eXcluite

Bence Çinliler, söylentiler üzerine bir tasarım yapmış :) Arka kapağın farklı farklı renklerde olacağını sanmıyorum. Ya tam siyah olur ya da tam beyaz.

Muhtemelen yine her iki yüz de cam olacak. Fakat önceki nesillere göre daha sağlam olacaktır. Eylül-Ekim ayına kadar daha bir çok tasarım göreceğimizi düşünüyorum :)

Aynen. Sanki böyle çıkacağı kesinmiş gibi, yorumlar geliyor :-)

Bırakın cihazı, özellikleri vs. söz konusu olunca Apple, cihazın ismi bile sürpriz oluyor :-)

100'lerce resim, 10000'lerce konu, 1000000'lerce yorum-tartışma çıkar yeni iPhone'a kadar...
  • bende heycan yaratmadı bu telefon..böyle olacağını düşünmüyorum..bu steve jobsun beğenmeyip yere attğı telefondur kesin.bilerek başka başka prototypeler sızdırıyorlar.gerçeği çok etkileyici olacağına inanıyorum :)

• Gercekten tasarim buysa iyiki s3 almisim diyorum :) donanimda da muhtemelen cok abarti bisey olmayacaktir ios a bir iki goz boyayici ozellik koyup millete kakalayacaklar son 3 yildir iphone kullandim hep ayni hep ayni...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vaio -- 30 Temmuz 2012; 0:59:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

quote:

Bence Çinliler, söylentiler üzerine bir tasarım yapmış :) Arka kapağın farklı farklı renklerde olacağını sanmıyorum. Ya tam siyah olur ya da tam beyaz.

Muhtemelen yine her iki yüz de cam olacak. Fakat önceki nesillere göre daha sağlam olacaktır. Eylül-Ekim ayına kadar daha bir çok tasarım göreceğimizi düşünüyorum :)

Bırakın cihazı, özellikleri vs. söz konusu olunca Apple, cihazın ismi bile sürpriz oluyor :-)

100'lerce resim, 10000'lerce konu, 1000000'lerce yorum-tartışma çıkar yeni iPhone'a kadar...

Cihazın adı özellikleri mi sürpriz oluyor? iPhone 4'ün tasarımının sızdığından haberiniz yok galiba? Donanım özelliklerinde de iPad'e koyuyorlar önceden zaten, tahmin etmeye gerek kalmıyor. Apple'ın 4S'deki sürprizi Siri de bilindi tanıtımdan önce.

Bana çok saçma gelmiş, inanmamıştım ama 4S'in adı bile bilindi. Daha ne olsun?

Neden hiçbir şey sızmasın? Ne sanıyorsunuz bu şirketleri, askeri şirket mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 30 Temmuz 2012; 0:57:00 >

• İlla telefon aynı kalıcak hiç beyenmedim.Makyaj yerine kasası değiştirmeliler artık SIKTI!!!!
  • Yeni iphone'dan en büyük beklentim daha iyi bir batarya. Birgün içerisinde batarya bitmesi nedir ya? Daha iyi bir kameradansa daha iyi bir bataryayi tercih ederim.

• iphone 5 i Sony nin tasarımcıları tasarlasın telefon yok satar

• quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

quote:

Cihazın adı özellikleri mi sürpriz oluyor? iPhone 4'ün tasarımının sızdığından haberiniz yok galiba? Donanım özelliklerinde de iPad'e koyuyorlar önceden zaten, tahmin etmeye gerek kalmıyor. Apple'ın 4S'deki sürprizi Siri de bilindi tanıtımdan önce.

Bana çok saçma gelmiş, inanmamıştım ama 4S'in adı bile bilindi. Daha ne olsun?

Neden hiçbir şey sızmasın? Ne sanıyorsunuz bu şirketleri, askeri şirket mi?

Çok doğru. Ayrıca belli oranda sızması üreticilerinde işine geliyor. Cihaz piyasaya çıkmadan aylar önce konuşulmaya başlanıyor milyon dolarlar versen yapamazsın böyle reklam. Adamlar işini çok iyi biliyor :-)
    Ne kadar iyi olduğun kadar nasıl anlaşıldığında önemli.

• Eğer bu tasarım, bu kasa ile çıkacaksa ohooo işler yaş.Afedersiniz ama b*kunu çıkarıyorlar bence.

Evet iPhone 4 o zaman için harika bir tasarımdı.4S çıktı aynı kasa, ben geçmedim, iPhone 5'i bekleyelim dedim ama yani böyle resimler geldikçe umutlarım her geçen gün kırılıyor.Steve Jobs öldükten sonra Apple bitti, daha düzgün bir şey çıkmaz fikrine kesinlikle katılmıyordum ama artık istemeden de olsa böyle düşünmeye başlıyorum.

Bu resimlerden önce kesinlikle iPhone 5 alacağım gözüyle bakıyordum ama her yeni resimde hevesim biraz daha kırılıyor.Eğer ki resimler gerçekse iPhone 5'i almak için çok çok uçuk bir özelliği olması gerekecek.

Hoşuma gitmedi mi Android de almam, yine IPhone 4'üm le takılırım, hayatın sonu değil ya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vendetta___ -- 30 Temmuz 2012; 1:19:02 >
  • çercevesiz tek parça ekran olsa daha güzel olurdu..

• Fake & Gay
  • apple, telefonlarına 512 kb depolama alanı koysa yine milyon tane satar..

bilinçsiz tüketici olduğu sürece apple ın sırtı yere gelmez özellikle türkiye pazarında

neyseki çoğu kullanıcı artık apple aldatmacasını anladı da gerçekten fiyatının hakkını veren diğer akıllı telefonlara doğru dönüş yapıyorlar
  • Eğer gerçekse,arka taraf olmamış.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.