Şimdi Ara

Apple iPhone 5 ve donanım parçalarına ait yeni görüntüler yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
3
Favori
26.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iphone nin özelliği sade ve şık olması gerçekten ama bir sene de sadelik ve şıklık kavramı çok değişmiyor. Artık belirli bir iphone modelinde sonra değişen tek şey donanım ve ekran olucak. Iphone 5 in tasarımını tahmin etmek zor değildi bence. Biraz farklılık fena olmaz gercekten

• Radikal bir değişim yok. Böyle çıkacağını zannetmiyorum.
  • Apple bu telefonu piyasaya sürmez bence. Hiç radikal bir degisiklige sahip değil tasarım olarak. Ayrıca Apple piyasaya sürmeden önce bir cihazını bu denli afişe ettirmez. Edilmiş olsa bile bi B planı mutlaka vardır. Ya da bu tür cihazlar bilinçli olarak spekülasyon olsun diye ortada dolaştıriliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 ün arka tasarımını beğenmiyordum,taa ki iPhone 5 in arka tasarımını görene kadar..

• Apple logosu ışıklı olsa tadından yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gene site reklamını yapmış, biz de tongaya düşmüşüz;

http://ilab.cc/news/5888.html

quote:

Orijinalden alıntı: Bilal Akgündüz

Apple'ın altıncı iPhone serisi akıllı telefonuna ait yüksek çözünürlüklü yeni görüntüler paylaşıldı. Merakla beklenen cihazın kasası Ve çok sayıda donanım parçasına ulaşmayı başaran İLab sitesi, seri üretimine hazırlanılan iPhone 5'in yeni detaylarını gün yüzüne çıkardı.

Siz haberi yaparken inandınız mı bu habere merak ediyorum doğrusu? Böyle bir model ile satacağından bile şüphe ederim, borsada bile fena düşüşe geçerler. Bu arada İLab değil iLab olacaktı sanırım.

• Yalan haber yav yalan

• Aynı kasa aynı model.Tutmaz bu telefon

• reklam kokan haberler bunlar.

• Tasarım gerçekten çok kötü.
  • istediğiniz kadar tutmaz diyin.sırf biraz degişik diye milyonlar alır özellikle bizim ülkemizde ve sırf benim elimde 5 var denilmesi için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternity

Yine hüsran,bu cihaz olsa olsa 4ss olur.

Yine hüsran derken? Kendi adınıza mı konuştunuz yoksa Apple adına mı? Zira Apple hüsran yaşaya yaşaya biriktirmedi kasadaki 120 milyar doları da o yüzden merakımı cezbetti birden bu cümleniz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 29 Temmuz 2012; 21:36:02 >
  • Siz burda istediğiniz kadar hüsran deyin sırf Apple diye ve yeni diye özellikle bizim ülkede olmak üzere kapış kapış satılır tüm dünya da. Stocklar tükenir
  • hava atmak isteyenlerin 1 numaralı tercihi.

• Ben pek bir farklılık göremedim.Beklentilerim gibi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpa07

Aynı kasa aynı model.Tutmaz bu telefon

Aynı geyik iPhone 3G den 3GS ye, iPhone 4 ten 4S e geçerken de yapılmıştı.

3G toplam 20 milyon civarında satış yaparken, 3GS 40 milyon civarında sattı/satıyor
    iPhone 4 toplam 90 milyon civarında satış yapmış ve satmaya devam ediyorken, iPhone 4S şimdiden 100 milyon rakamına yaklaşmıştır.

Varsın iPhone 5 de tutmasın. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

istediğiniz kadar tutmaz diyin.sırf biraz degişik diye milyonlar alır özellikle bizim ülkemizde ve sırf benim elimde 5 var denilmesi için.

iPhone'un dünyada en az satıldığı ülkelerden biriyiz. Herkes elimde iPhone 5 var demek için alsa bile bu rakam 300-400 bin falan eder. Bu rakam yılda satılan 150 milyon iPhone rakamının yanında biraz komik kalıyor. :D

• Ön dizayn hariç genel olarak bakarsan beğendim. sanırım 60 gün daha var ve bir şeyler olabilir. Piyasa yoklaması gibi. 2 - 3 gün S3 kullandım büyük , taşınabilir değil ve kaygan bir yapısı var. AMA KÖTÜ DEĞİL !!!. İP5 içinde bu tasarım ve dizaynı seviyorum. Ben gücünü bekliyorum.

• usta bu çakma telefonlara benziyor. nerden mi ?. apple mini usb ye hayatta geçmez. fake haber gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: denito

usta bu çakma telefonlara benziyor. nerden mi ?. apple mini usb ye hayatta geçmez. fake haber gibi...

O mini USB değil zaten.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.