Şimdi Ara

ANTHEM MRX SERİSİ AVR RECEIVER (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
684
Cevap
10
Favori
23.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Vergi İsi bitiyor

http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-37859376

Anthem almak isteyenler dikkat

Vergi işi tr de bitmez.
    Üretim yok,ihracat yok devlet ne ile geçinecek?O farkı nereden kapatacak?
    Velevki vergi konusunda tüketiciden yana bir tavır takınıldı o takdirde de kelle vergisi tarzında uydurma yeni kalemler çıkacaktır.
    Her halukarda o para cebimizden çıkacak.
  • Yeni Anthem serisi tanıtıldı mrx 1140 740 540 avm 70 avm 90

• Hepsi birbirinden güzel, hepsi birbirinden yetenekli. 1120 olmuş 740. 1140 ise bir üst boyuta geçmiş sanki.

• Arkadaşlar konuyu hortlatmak gibi olacak ama geçmişte bu cihazı kullanmış dostlardan yardımlarını rica edeceğim.

Sistemim aşağıdaki şekildedir.

Anthem ethernet kablosu ile evdeki internet ağına bağlıdır, laptop da haliyle wifi ile ağa bağlı.

Cihazımı bilgisayar üzerindeki uygulamada görebiliyorum.

Resmi websitede software bölümünde şu an Arc Genesis isimli bir software var, mikrofonun kalibrasyon dosyasını da indirdim uygulamayı yükledim. ARC 1M mikrofon ile Arc Genesis isimli software da dün akşam 5 farklı noktadan ölçüm yaparak testi sonuçlandırdım.

Örnek olarak aşağıdaki fotoğrafı paylaşıyorum.

Upload your device dediğimde % ibareli bir bar çıkıyor %100 oluyor ve cihaza kaydedildi diyor.

Ama ARC Genesis üzerinden farklı bir ayar yapamıyorum.

Örneğin mikrofonun ölçüm yaptığı test seslerinden sonra Front Left +3db olmalı mı ya da subwoofer -4db mi olmalı ya da front left'i 3 metre uzaklıkta mı algıladı v.b. Bu tarz şeyleri eski kullandığım denon x2000 cihazda otomatik sonuçlandırıyordu tabi müdahale edebiliyordum. Anthem tarafında bu işler manual mi olacak yoksa farklı bir uygulaması daha mı var?

Ayrıca merak ediyorum. Hoparlörlerin 5 farklı noktadan yaptığım test sonuclarında referans eğrisine göre hoparlörün frekans aralıklarını nasıl okduğunu gösteren aşağıdaki sonuç eğrilerinin olduğu değerleri upload ettiğimizde tek başına yeterli midir?

@eraycelik80 @HI-DEF-MAN @atm41 @teknika @Guest-05E683A58

Herkese iyi günler dilerim, selamlar.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.