Şimdi Ara

ANTHEM MRX SERİSİ AVR RECEIVER (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
684
Cevap
10
Favori
23.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üstad kendimi ne kadar da zorlasam max 9000 ödemek varken 20.000 ödemek çok ama çok zor. Hani birkaç sene bekleyelim desem ne bende o kadar tahammül var(Olsa zaten elde parayı tutmaktan şimdi milyonluk olmuştum) ne de yurtiçi o fiyatları görür. Yurt dışına çıkan arkadaş çok oluyor aslında, biriyle hallederim. Ancak şunu da söylemek isterim ki anthem tercihi ve alım kararımın netliği hususunda hiçbir tereddüt kalmadı(Tek sevindirici nokta bu). Sevgi ve hürmetlerimle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgrozt

Üstad kendimi ne kadar da zorlasam max 9000 ödemek varken 20.000 ödemek çok ama çok zor. Hani birkaç sene bekleyelim desem ne bende o kadar tahammül var(Olsa zaten elde parayı tutmaktan şimdi milyonluk olmuştum) ne de yurtiçi o fiyatları görür. Yurt dışına çıkan arkadaş çok oluyor aslında, biriyle hallederim. Ancak şunu da söylemek isterim ki anthem tercihi ve alım kararımın netliği hususunda hiçbir tereddüt kalmadı(Tek sevindirici nokta bu). Sevgi ve hürmetlerimle.

Ustat sende Fatih gibi anthem alıp gidip thx li devasa Hoparlor alacaksan anthem pre al ve ayrı power al

Oyle 11 tane dev Hoparlor E devasa power lar lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla etay hocamın dediği gibi de yapılabilir. Ama kesinlikle öncelikle dinleyin. Zira anthem 1120 nin tek başına 11 hoparlöre verdiği gücü dinlemek lazım. Bana haydi haydi yetti😉
    Bu arada tek sıkıntım, pc nin görüntü kablosunu antheme giriyorum. Ama sadece 1080 p görüntü veriyor. Bir türlü 4k pc görüntüsü alamadım.

• Nerde alamadın TV mi

• Tv m 4k. Ayrıca ekran kartımda 4k destekli. Pc yi doğrudan tv ye bağlayınca 4 k görüntü alabilşyorum ama pc den kabloyu antheme, ordan da tv ye çıkış yaptığımda ne yazıkki 1080p yukarısı görüntü yok. Bu arada kabloların hepsi 4k destekli

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazfatih

Tv m 4k. Ayrıca ekran kartımda 4k destekli. Pc yi doğrudan tv ye bağlayınca 4 k görüntü alabilşyorum ama pc den kabloyu antheme, ordan da tv ye çıkış yaptığımda ne yazıkki 1080p yukarısı görüntü yok. Bu arada kabloların hepsi 4k destekli

Anthem 4K isine karışmaz ki

Kesinlik Le kablolarda sorun

• Anthem de monitor output 1080p seçili kalmışsa olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Anthem de monitor output 1080p seçili kalmışsa olur

1120 de seçme isi var mı ki bende ne taksam kendi geciyor ona

4K
    1080
    720
    480

• Yok mu ne banal

• Src bir gecede kampanyada dediği 710 a 500 tl zam yapmış. Daha dün 8 bin idi fiyat. 1120 de 20 den 21 olmuş
  • SRC sever oyle fiyatla oynamayı. :) Dolar artarsa dolar arttı der euro artarsa euro arttı der. hcbir sey artmazsa vergi arttı der. satabildiğine satar. Sonra 3 liraya sattığı mala 5 lira yazıp 4 liraya indirdim kacırmayın kampanya der :) yersen. Uluslararası borsalar bile src kadar harekejtli değildir.
  • Satmak isteyen varsa anthem mrx 710 alabilirim.
  • Donanımhaber de anthem yazıları çoğalınca fiyat artıyor, mantıklı aslında, satıcı için.

• Sterlin fiyatları düşünce fiyatlara yansıdı mı ? İngiliz hoparlör firmaları sterlin ile satış yapıyorsa fiyatlarda indirim olması gerekli bence?
  • Arkadaşlar MRX510 cihaza kalibrasyon yapmak istediğimizde ne yapmamamız gerekiyor? Cihazdan çıkan mikrofonu mini usb to usb aracılığıyla pc'ye bağladım, akabinde cat6 ile de avr'yi apc'ye bağladım. AVR'nin ip'sini de 192.168.1.155 şeklinde ayarladım(Auto değil). Ancak ilgili kalibrasyon programını çalıştırdığımda program avr'yi görmüyor. Laptop ve avr'nin ip'sini bu sefer aynı yapınca AVR'yi gördüm ancak bu sefer de hata verip kapanıyor program(Zaten bu yaptığım bana da mantıksız geliyor ancak sertaç'ın bu şekilde hatırında kaldığından denedim-suçu da sertaç'a attım bu arada).
  • Artık hiç bir şey gerekmi yor
    Pc de anthem de ayni modem e bagla programi ac direk çalışacak

• Teşekkür ederim üstad, hallettim. Gereksiz şeylerle meşgul etmişim kendimi, tam da sizin dediğiniz gibi herşey aslnda otomatikman halloluyormuş. Engin kardeşim sağolsun adım adım tarif etti, yaptık.
  • Siz Sertaç bey dinlemeyin Sertaç bey cihazların eski sürümlerini biliyor eski sürümlerde modeme gerek yoktu cihazı ve bilgisayarı birbirine network kablo suyla bağlayıp ikisinide statik ip yapıp İkisi tek agda gibi gösterip bilgisayar üzerinden yazılımı amfiye atıyorduk ama yeni sürüm de böyle değil artık anfi ye de bilgisayarı da normal cep telefonunu nasıl modeme bağlıyorsak aynı şekilde bağlıyoruz hepsi bu cihazlar birbirini otomatikmen görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 3 Kasım 2016; 21:03:23 >
  • Anthem mrx 510 yada 710 satan var mi :)

• Vergi İsi bitiyor

http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-37859376

Anthem almak isteyenler dikkat

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.