Şimdi Ara

ANTHEM CLUB...[KULLANICILAR KULÜBÜ],,[DESTEK],,[ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.576
Cevap
24
Favori
54.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone sevmeyen Ler bilmez ama biz bu iphone U insan odaklı calisiyor diye seviyorum sanki ekranda dokunacak yeri benden önce fark ediyor wifi ağını senin hic haberin yokken arka planda ayarlıyor

Bi anthem de oyle çok stabil cihaz insan odaklı cidden hayret verici örnek
    Play fi anthem kapalı iken telefon dan platfi acınca anthem hemen açılıyor başlıyor çalmaya

Sana soruyor Mac mini pc uZerinde disk var onun içinde flac lar var bunlar senin arşivin mi bunları benim çalmamı istermisiniz diyor

Çok ilginc

Tidal ve benzerleri ni anında devrete alıyor sıfır hata valla ben çok beğendim bir eksiği Bluetooth'u oda çok kolay hallettik bütçeye göre 40 lira ve 300 lira arasında aparatla çözüldü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Anthem 710 ile Spotify ve Apple Müzik iPhone ile kolay ve sorunsuz

Her ikiside üyelik istiyor bana YouTube lazım di

• Bana gerek olan telefondan YouTube sesi ni yansıtmak anthem E

Projesiyon açmadan

Egerki projeksiyon açarsak
    Htpc
    Himedia
    Nvidia
    Apple' TV 4

Hepsi zaten var

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    eray selam.

Dolby Atmos kurdunmu
  • Kurdum

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Kurdum

Hayırlı olsun
  • quote:

Kurdum

peki atmos bir filmi,atmoslu ve kapalı dinleyip,farkı anlatabilirmisin.
  • erdote kullanıcısına yanıt
    Atmos izlediğin sahnenin içine hem müzik hemde çevre sesleri ile biraz daha girmeni sağlıyor.
    Detaylar biraz daha artıyor.
    Tabi aksiyon sahnelerde daha fazla fark yaratıyor ses daha keskin ve hatları daha belirgin geliyor.
  • Birde baslar daha sıkı Atmos ve true hd kıyaslandığında.
    true hd biraz daha yumuşak ve dağınık.
  • Atmosta bana göre tek fark çevresel seslerin daha belirgin ayrışması ve algılanması onun dışında kişisel tespitim olarak şunu net söyleyebilirim asla Dts ile Dts Hd arasında ki kalite geçiş farkı gibi bir fark algılatmıyor. Herşeye rağmen imkanı ve yeri müsait olanlar için tecrübe edilmesi gerekli bir konfigürasyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Atmosta bana göre tek fark çevresel seslerin daha belirgin ayrışması ve algılanması onun dışında kişisel tespitim olarak şunu net söyleyebilirim asla Dts ile Dts Hd arasında ki kalite geçiş farkı gibi bir fark algılatmıyor. Herşeye rağmen imkanı ve yeri müsait olanlar için tecrübe edilmesi gerekli bir konfigürasyon

Bana kalırsa da tam anlamı ile oyle degil

Dts ile dts HD ma arasında ki fark bence çok atla deve değildi. Dts hd ma ile atmos arasında ki fark da aynı

Biraz kalite arttı birde 5.1 Den 7.1 E geçerken çevrenizin sarılması Nasıl arttı ise 7.1 Den 7.1.4 E geçince de gene o cevre sarma olayı arttı

Guzel mı guzel

• Bence asıl fark DTS-X Master ile ortaya çıkacak.
    Kaldıki daha doğru düzgün film bile yok ortada.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Atmosta bana göre tek fark çevresel seslerin daha belirgin ayrışması ve algılanması onun dışında kişisel tespitim olarak şunu net söyleyebilirim asla Dts ile Dts Hd arasında ki kalite geçiş farkı gibi bir fark algılatmıyor. Herşeye rağmen imkanı ve yeri müsait olanlar için tecrübe edilmesi gerekli bir konfigürasyon

Bana kalırsa da tam anlamı ile oyle degil

Dts ile dts HD ma arasında ki fark bence çok atla deve değildi. Dts hd ma ile atmos arasında ki fark da aynı

Biraz kalite arttı birde 5.1 Den 7.1 E geçerken çevrenizin sarılması Nasıl arttı ise 7.1 Den 7.1.4 E geçince de gene o cevre sarma olayı arttı

Guzel mı guzel

Atmos kullanan arkadaşlarda eminimki çok memnunlardır yalnız seneye sisteme bir Power ekleyip yola devam daha uygun enazından benim için

Anthem 1120 in power A ihtiyacı yok bence daha 30 dan yukarı çıkamıyoruz ki

• MRX 1120 varsa hakikaten power ihtiyacı yok.
    Ben zaman zaman -10 -5 lere çıkıyorum frontların bas sürücülerine göbek attırıyor.

710 varken 2 kanal müzikte mutlaka sub açmam gerekiyordu yeterli bass alamıyordum. kumanda üzerinden bass açınca da ses bozuluyordu.

1120 2 kanalda sub bass kullanmadan evi sallıyor üstelik sesi hiç bozmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanomete

MRX 1120 varsa hakikaten power ihtiyacı yok.
    Ben zaman zaman -10 -5 lere çıkıyorum frontların bas sürücülerine göbek attırıyor.

710 varken 2 kanal müzikte mutlaka sub açmam gerekiyordu yeterli bass alamıyordum. kumanda üzerinden bass açınca da ses bozuluyordu.

1120 2 kanalda sub bass kullanmadan evi sallıyor üstelik sesi hiç bozmadan.

Birde senin Hoparlor Ler Guc canavari ona rağmen

Ya Fatih bile açamıyor sesi o dev klipsler le

• quote:

1120 5 hoparlör ve her hoparlör için140watt hiç fena sayılmaz 710 için 90 Watt power alırsam Center ve kuleler için olur sorroundları 710 ile beslerim
    mca525 Center ve kuleler için 210 Watt baya baya bir güç

Üstat zamanı gelince 710 bana satarsınız,sizde 1120 ye
    Geçiş yaparsınız gibi geliyor:))))
    En azından benim temennim o yönde

Edit :kelime hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htokyay -- 20 Ağustos 2016; 0:06:57 >
  • 9 kisi var su an 710 niyetli hacı hadi bakalım Er meydanına :))

• ben avm60 ile power 525+225 mi yapsam...
  • Sevgili arkadaslar egerki sizin de basınızda küçük tatlı belalardan varsa projeksiyon ve TV açmadan sadece anthem uZerinden İpad Yada tablet iphone Yada telefon uzerinden Bluetooth' la bağlanıp YouTube dan muzik açmak gibi bir niyetiniz var ise Teknosa çok guZel fırsat yapmış biraz önce aldım gelince sonucu yazarım kayıpsız aktarımda mümkün gözüküyor cihaz sa optik ve coax da var analog dışında deneyip yazarım sonucu

http://www.teknosa.com/urunler/125430407/philips-aea270012-bluetooth-adaptor

• quote:

9 kisi var su an 710 niyetli hacı hadi bakalım Er meydanına :))

Kısmet diyelim Tuğrul um.
    Bekleriz sıramızı:)))

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.