Şimdi Ara

ANTHEM CLUB...[KULLANICILAR KULÜBÜ],,[DESTEK],,[ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.576
Cevap
23
Favori
54.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada tabiki o kadar çok konuşulacak şey var ki gereksiz polemiklere girmemek adına biz susma hakkımızı kullanıyor bu konu ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenlerde çekinmeden bizimle temasa geçebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay arkadaş ne anthemmiş bu böyle ya.şaşkınlıkla izliyorum her yazılanı.
  • ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Aslında ben sadece anthem ile ilgili yazmadım firmanın tüm markaları ile olan durum tespitiydi. Aynen dediğiniz gibi ne anthem miş be :D

• joven kullanıcısına yanıt
    Aslında aklı selim düşünürsek benim yazdığım hor görmek değil. Bir ürünün dist olmuşsun ve malı satacağın kişilerle finanse etmeye çalışıyorsun. Toptan almak zaten dist in işi değil mi? Neden bana dayatıyorsun birleşme işi falan. Getirt 10 tane 20 tane neyse ne. Dediğim gibi böyle dist lik olmaz olamaz. Canada ya manadaya ürünün menşei nere ise anlatın durumu, böyle bir satış politikam olacak verin bana dist liği diyin bakalım ne diyecekler :D Amaç kimseyi hor görmek değil işin hakkını verebilmek.

• Dogus grubundan dan
    Ww
    Porshe
    Ve tüm gruplar dan hic arac satin alan arkadas varmi

Prosedür Nasıl bilen varmi arkadaslar

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Ne prosedürü ? son atmosfer bükücü için prosedür de mi gerekiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Ne prosedürü ? son atmosfer bükücü için prosedür de mi gerekiyor

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Tuğrul oradanda birleşip alıyorsun.Bana bir tane Cayenne yaz

• orada da Anthem taktiği. Yazılıyorsun 2-3 ay bekliyorsun araban öyle geliyor.
    Gelenlerde standart arabalar. Öyle az giden renk ve donanım seçeneklerinden istersen daha çok bekliyorsun.
    Beklemeden alayım diyorsan galerilerin elinde oluyor donanımlı araçlar 2-3 bin fazla verip galeriden hemen alıyorsun aracı.
    VW yok satıyor.
  • aticus3 kullanıcısına yanıt
    Skoda al aynısı bolca da stok vardır hem de daha ucuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizden daha önce alışveriş yapmış pek çok kişi stokta olmayan ürünleri aynı şekilde almışlardır.Ön sipariş prosedürümüzüde bilirler.Onlarda görüşlerini dile getirebilirler.Bu bizim satış politikamızdır seçim hakkı tamamen müşteridedir. Sonuçta avantaj sunmaya çalışıyoruz.Sektör itibarıyle aksine stoklu çalışmak yerine ön siparişli çalışmak daha mantıklı.Daha detaylara girmiyoruz .Saygılar sevgiler

• Sertaç beye Zaman Zaman çok sitem ettim haklı olarak surekli fiyat değişiyor surekli yüksek fiyatlar ilanlara yazıyordu Mustafa bey sayesinde konuştuk ettik aracı oldu
    Havaleyi yaptım 17 gun sonra urunu teslim aldım. Hic bir sorun yasamadım bu yöntemle çalışmak güven sağlamış src icin benim icin zararsız bir yöntem elinde gelen indirimi de yaptı peşin ödeme de sagolsun .

• Bu marka pio,marantz,onkyo,denon v.b markalar gibi seri üretimli çalışan Dünyada da 1500 yerde satılan bir ürün değil arkadaşlar..

..Ki bırakın Türkiyeyi Avrupada bile yetkili satıcı sayısı 5-6 yı u gecmez..
    Bakın internete her ükede 1 satıcı zor bulursunuz..Ürün Kanada ve Usa pazarında daha cok var.

Ürünü bize Türkiyede bize sunan SRC ye öncelikle teşekkür etmek lazım.

Garanti,ithalat,v.s işlerle bu dönemde, bu tür Hobi oyuncaklarını bize sunmak kolay değil.

Pazarlama konusuna gelince ;
    yılda max 20-30lu adetlerde satılan bir markanın ürününü stoklu çalışarak satmak; firmanın bu ürünün satışındaki adetlerin artması ve stabil bir hale gelmesi ile mümkün olucağını sanıyorum.

Src nin yaptığı bu toplu satış kampanyasından ben iki kez faydalandım.
    Ürünün teslimindede en ufak bir sıkıntı yaşamadım.
    Erayın dediği 17 gun burada ve Kanada da bayram olması ve gümrükte şu TRT bandrolu olayına takılması yeni vergi olayından kaynaklandı.
    Hatta ben siparişi geçtikten 5 gün sonra ürünler Türkiyede idi.

Sözü uzatmadan distrübitör bir ürünü tek fiyatlı veya toplu satış rakamlı satabilir..BU son kullanıcının yararına yapılan bir şey.
    forumumuzun sağladığı iletişim avantajlrından faydalınarak toplu alım yapmakta ben sakınca görmüyorum.

burası olmasa ne Eray beni tanır ,ne ben Eray ı.?
    son siparişte 5 -6 kişi ürün sahibi oldu..ve hepside memnun..
    Ben bunu bilir,bunu konuşurum..

Saygılarımla;
    @atm41

• quote:

Orijinalden alıntı: atm41

Bu marka pio,marantz,onkyo,denon v.b markalar gibi seri üretimli çalışan Dünyada da 1500 yerde satılan bir ürün değil arkadaşlar..

Bakın internete her ükede 1 satıcı zor bulursunuz..Ürün Kanada ve Usa pazarında daha cok var.

Garanti,ithalat,v.s işlerle bu dönemde, bu tür Hobi oyuncaklarını bize sunmak kolay değil.

yılda max 20-30lu adetlerde satılan bir markanın ürününü stoklu çalışarak satmak; firmanın bu ürünün satışındaki adetlerin artması ve stabil bir hale gelmesi ile mümkün olucağını sanıyorum.

Erayın dediği 17 gun burada ve Kanada da bayram olması ve gümrükte şu TRT bandrolu olayına takılması yeni vergi olayından kaynaklandı.

Sözü uzatmadan distrübitör bir ürünü tek fiyatlı veya toplu satış rakamlı satabilir..BU son kullanıcının yararına yapılan bir şey.
    forumumuzun sağladığı iletişim avantajlrından faydalınarak toplu alım yapmakta ben sakınca görmüyorum.

Saygılarımla;
    @atm41

Kesinlikle haklısın 7 gun zaten bayram Di Kanada da gerçi kim alırsa alsın adamlarda bayram çok herkes E denk gelir bu 7 gun

Geri kalan 10 gunde zaten bir gününü ben gec aldım

• Karan anfilere E bakın Tr Dagitici ya bakın

Butik ürünlerin hep aynı şekilde satıldığı belli.

Ben İsviçre ve Almanya da bile bunu boyle gördün sene de 30 tane satılan her urun malesef boyle oluyor

Gönül isterdi Media mark ta bile satılsın

• quote:

Orijinalden alıntı: atm41

Bu marka pio,marantz,onkyo,denon v.b markalar gibi seri üretimli çalışan Dünyada da 1500 yerde satılan bir ürün değil arkadaşlar..

Saygılarımla;
    @atm41

güzel özetlemişsin...

• Arkadaşlar bırakalım para pul muhabbetini biraz cihazlardan konuşalım.

Anthem ailesine yeni katılan arkadaşlar memnunmu ne düşünüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Karan anfilere E bakın Tr Dagitici ya bakın

Butik ürünlerin hep aynı şekilde satıldığı belli.

Ben İsviçre ve Almanya da bile bunu boyle gördün sene de 30 tane satılan her urun malesef boyle oluyor

Gönül isterdi Media mark ta bile satılsın

Anthem madem çok güzel.

Keşke benimde olsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Örnek vermek gerekirse Fiat marka bir arabayı
    ülkemizin bir çok yerinden aynı gün alabilirsiniz ama
    bir ferrari marka otomobili heryerden alamayacağınız gibi ileri bir tarihli ön siparişle alabilirsiniz işin özü bu
    bu hobiye gönül verenlerde eminimki benimle aynı fikirdedir

• joven kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir ayrıntı var Ferrari satan firma 3-5 kişi birleşin gelinde size 3-5 tane Ferrari satayım demiyor..

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.