Şimdi Ara

ANKARA da Ucuz Lastik nerede bulabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
65.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lastikleri değiştirme zamanı geldi ama 4 lastik için 400 lira vermek istemiyorum. Ankarada hesaplı lastik satan yerleri bilen arkadaşlarımız lastik ismiyle birlikte nereden bulacağım konusunda görüşlerini belirtirlerse sevinirim.

Not: Lastik ebatları 175/65/14 olacak ve dört mevsim lastik arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpkaya -- 20 Ocak 2009; 23:36:56 >

• 5 ,10 tl ucuz olana kanma.üretim tarihini mutlaka kontrol et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmi42

5 ,10 tl ucuz olana kanma.üretim tarihini mutlaka kontrol et.
    Evet uretim tarihini kontrol et et yakın zamanda uretilmisi al. Ayrıca 4 lastik icin ne kadar butceniz var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mprivateturun

Evet uretim tarihini kontrol et et yakın zamanda uretilmisi al. Ayrıca 4 lastik icin ne kadar butceniz var?

Alıntıları Göster
    ivedik sanayii de özcanlar'dan geçende 4 adet kar lastiği aldım tane si 85 liradan.lassa satıyor ve ben lassadan gerçekden çok memnunum tavsiye ederim .Teşekkürederim saygılarımla.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Sanırım henüz 2009 tarihliler yoktur 2008 tarihli mi almalı bu durumda.
    Fiyat 250 yi fazla geçmese iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpkaya

Alıntıları Göster
    alacağınız lasitğe karar verin ondan sonra da internet sitesinden yetkili bayilerini gezin ve fiyat araştırması yapın. en mantıklısı bu bence ayrıca yetkili servislerde de fiyat çok değişmiyor liste fiyatlarından yaptıkları indirim oranları aynı
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hocam 6 aylıktan fazla olmasın lastik. Eger bulamıyorsanız. En son 8 aylık. Ben sizin yerinizde olsam. Eger cok hızlı araba kullanmıyorsam. Petlas alırdım. Bi denerdim. Petlas bayagı ucuz bir lastik. Kullananlar kaliteli odlugunu da soyluyorlar. Ben kullanmadım, duyduklarımı iletiyorum sadece. Sonucta petlas ucak lastikleri yapan bir firma. Ucakta inerken en onemli sey lastiklerdir. Dunyanın dort bir yanına petlas ucaklastigi satmakta. Eminim ucak lastigi olarak kalitelidir. Ama aynı ozveriyi aynı kaliteyi oto lastiklerine verdiler mi? o da denemeden bilinemez. Unutmayın ki pahalı markalar da zamanında tanınmıyorlardı. Bilinmiyorlardı. Eskiden en keliteli markalardan biri olarak. Yokohama vardı. Simdi sesini cok duyamıyoruz. Göremiyoruz. Bilmiyorum hala satılıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mprivateturun -- 26 Ocak 2009; 2:32:54 >

• quote:

Hocam 6 aylıktan fazla olmasın lastik. Eger bulamıyorsanız. En son 8 aylık. Ben sizin yerinizde olsam. Eger cok hızlı araba kullanmıyorsam. Petlas alırdım. Bi denerdim. Petlas bayagı ucuz bir lastik. Kullananlar kaliteli odlugunu da soyluyorlar. Ben kullanmadım, duyduklarımı iletiyorum sadece. Sonucta petlas ucak lastikleri yapan bir firma. Ucakta inerken en onemli sey lastiklerdir. Dunyanın dort bir yanına petlas ucaklastigi satmakta. Eminim ucak lastigi olarak kalitelidir. Ama aynı ozveriyi aynı kaliteyi oto lastiklerine verdiler mi? o da denemeden bilinemez. Unutmayın ki pahalı markalar da zamanında tanınmıyorlardı. Bilinmiyorlardı. Eskiden en keliteli markalardan biri olarak. Yokohama vardı. Simdi sesini cok duyamıyoruz. Göremiyoruz. Bilmiyorum hala satılıyor mu?

Alıntıları Göster
    Yokohama bugün gördüm biryerde ama tanesi 85 lira dediler. 4 ü 340 lira yapar.
    Petlası ucuza bulabileceğim yer varsa aslında petlas matıklı geliyor. Hem yerli üreticiye katkımız olur.
    O olmazsa bu fiyata sanırım Good year ın yan sanayi ürünü olan Debica var fiyatı uygun.
    Veya Hankook, kumho gibi çin, kore veya endonezya lastiklerinden birini alıcam.

Çılgın arif kardeşim bugün biraz gezdim ve çok fazla fiyat farkı olduğunu gördüm O nedenle internetteki liste fiyatalarının pek anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpkaya -- 21 Ocak 2009; 1:11:57 >

• quote:

Petlası ucuza bulabileceğim yer varsa aslında petlas matıklı geliyor. Hem yerli üreticiye katkımız olur.
    O olmazsa bu fiyata sanırım Good year ın yan sanayi ürünü olan Debica var fiyatı uygun.

Çılgın arif kardeşim bugün biraz gezdim ve çok fazla fiyat farkı olduğunu gördüm O nedenle internetteki liste fiyatalarının pek anlamı yok.

Alıntıları Göster
    Yalnız 250 sanmıyorum lastik bulabilin. En kotusu bile o kadara gelmez gibi. Tabi emin deiglim. Arastırmak lazım. Ama cok da dandik almayın.

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sarpkaya

lastiğin sürücüden sonraki em büyük faktör olduğunu unutmayın, sonuçta 70000 km kadar kullanacaksınız. bizim için bu süre en az 4 yıla tekabül ediyor ve 4 yıl kullanacağımız bu kadar önemli bir ürün için 3'ün 5'in hesabını yapmadık kredi kartına 10 taksitle 520 ytl'ye 4 tane bridgestone turanza er300 lastik aldık. size de tavsiyem bu yönde olacaktır. saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

lastiğin sürücüden sonraki em büyük faktör olduğunu unutmayın, sonuçta 70000 km kadar kullanacaksınız. bizim için bu süre en az 4 yıla tekabül ediyor ve 4 yıl kullanacağımız bu kadar önemli bir ürün için 3'ün 5'in hesabını yapmadık kredi kartına 10 taksitle 520 ytl'ye 4 tane bridgestone turanza er300 lastik aldık. size de tavsiyem bu yönde olacaktır. saygılarımla

Alıntıları Göster
    Dört tane Sportiva aldım en fazla 30.000 km kullanacağımı tahmin ediyorum. 70.000 mümkün değil çünkü michelin lerim daha 20.000 deydi değiştirdiğimde

• quote:

Dört tane Sportiva aldım en fazla 30.000 km kullanacağımı tahmin ediyorum. 70.000 mümkün değil çünkü michelin lerim daha 20.000 deydi değiştirdiğimde

Alıntıları Göster
    quote:

kullanıma bağlı... bizim lastiklerimiz 74000 de değişmişti diş derinliğinde problem yoktu da 5 yıl olmuştu o lastiklerle... aracın orjinal fabrika çıkış lastikleriydi. iyice sertleşmişti çok ses alıyordu sertleştiği için de fren olsun yol tutuş olsun zayıflamıştı birdeo lastiğin çok kısmı uzun yolda kullanılmıştı, yani dur kalk fren pek olmamıştı ondan diri kalmıştı. şimdiki bridgestone'ları çok zorluyorum ben babam duymasın

• GOODYEAR GT2 gördüm 175/65/R14 70lira ama ANKARAda değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

GOODYEAR GT2 gördüm 175/65/R14 70lira ama ANKARAda değil
    nexen marka bak fena değildir ankarada da bolca vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADAC

nexen marka bak fena değildir ankarada da bolca vardır

Alıntıları Göster
    O ebatta uygun fiyatlı ve gerçekten iyi performanslı olan fulda eco control var ki adac testindede 3. olmuş ve çin lastiklerinden sonra en uygun fiyatlı olan ürün bu.
    Sitelere bak ucuzlardan en fazla 10 ytl daha pahalı ve ciddi bir yuvarlanma direnci farkı yaratarak verdiğin çok az fiyat farkını fazlasıyla çıkaracak ve seni kara geçirecek bir lastik bu internet sitesine bakarsan daha fazla bilgi de edinebilirsin tabi bir de adac ın sitesine ve değerlendirmelerine bakki daha fazla bilgi edin Ki hamurunda slika olması vasıtasıyla hava soğudğunda ve yağmur yağdığında hamur makul derecede sertleşerek sürüş özelliklerini konvansiyonel olanlara göre daha az kaybediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

O ebatta uygun fiyatlı ve gerçekten iyi performanslı olan fulda eco control var ki adac testindede 3. olmuş ve çin lastiklerinden sonra en uygun fiyatlı olan ürün bu.
    Sitelere bak ucuzlardan en fazla 10 ytl daha pahalı ve ciddi bir yuvarlanma direnci farkı yaratarak verdiğin çok az fiyat farkını fazlasıyla çıkaracak ve seni kara geçirecek bir lastik bu internet sitesine bakarsan daha fazla bilgi de edinebilirsin tabi bir de adac ın sitesine ve değerlendirmelerine bakki daha fazla bilgi edin Ki hamurunda slika olması vasıtasıyla hava soğudğunda ve yağmur yağdığında hamur makul derecede sertleşerek sürüş özelliklerini konvansiyonel olanlara göre daha az kaybediyor.

Alıntıları Göster
    lastikden pek anlamam cumartesi günü bir arkadaşın tavsiyesi ile şaşmazdan michelin bayisi bilal lastikden honda crv ye 4 tane özellikle sessiz lastik olmasını istediğim dunlop önerdiler 215 65 16 ebadındaki dunlop st20 lastiği 6 taksitle 720 tl ye bıraktı içinide nitrojen gazı basacağını söyledi ve öylede oldu eve geldiğimde lastiğin üzerinedeki tarih 4007 yani 40. hafta 2007 yılı yazıyor adam bize 2 yıllık lastiği bir güzel kakalamış ve yine lastiği incelerken üzerinde st 20 değilde grandtrek at2 yazıyordu pazarlık yaptığımız lastik başka taktıkları lastikde başka buda 2. ci bir kazık acaba bu lastik kışlık mı yazlık mı internetten araştırdım bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: sadoz5775

lastikden pek anlamam cumartesi günü bir arkadaşın tavsiyesi ile şaşmazdan michelin bayisi bilal lastikden honda crv ye 4 tane özellikle sessiz lastik olmasını istediğim dunlop önerdiler 215 65 16 ebadındaki dunlop st20 lastiği 6 taksitle 720 tl ye bıraktı içinide nitrojen gazı basacağını söyledi ve öylede oldu eve geldiğimde lastiğin üzerinedeki tarih 4007 yani 40. hafta 2007 yılı yazıyor adam bize 2 yıllık lastiği bir güzel kakalamış ve yine lastiği incelerken üzerinde st 20 değilde grandtrek at2 yazıyordu pazarlık yaptığımız lastik başka taktıkları lastikde başka buda 2. ci bir kazık acaba bu lastik kışlık mı yazlık mı internetten araştırdım bulamadım

Alıntıları Göster
    175 65 14, tipo mu bu, benimkide öyle çünkü... aga ucuz etin yahnisi yavan olur derler, biraz pahalı gelebilir ama sen michelin al, çok yumşak ve yol tutuşu süper diyebilirim. ben onlardan kullanıyorum

• SLM ARKADAŞLAR BANA UCUZ TOPTAN PAREKENDE LASTİK LAZIM LÜTFEN HABER VERİN TLF NUMARAM 05325532897
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmi42

5 ,10 tl ucuz olana kanma.üretim tarihini mutlaka kontrol et.
    İKİNCİ EL TOPTAN PARREKENDE HER EBAT LAZIM MÜMKÜNSE BENİ ARARMISINIZ 05325532897 BEN AĞRIDA LASTİKÇİYİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doğu oto lastik

İKİNCİ EL TOPTAN PARREKENDE HER EBAT LAZIM MÜMKÜNSE BENİ ARARMISINIZ 05325532897 BEN AĞRIDA LASTİKÇİYİM.

Alıntıları Göster
    Lastik Fiyatlarını marka marka görebileceğiniz adres Lastikent Ticaret
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.