Şimdi Ara

Ankara'da Cam Filmi , PPF Kaplama Uygulama Merkezi Önerisi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
11
Favori
9.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Cupra Leon aracım için Cam filmi ve PPF kaplama yaptırabileceğim F/P ürünleri olan işciliği kaliteli olan biryer arıyorum teşekkür ederim...

• Eğer youtube hesabı olan bir yer bulursanız kesinlikle oraya gitmeyin! İki kıçı kırık video çekip acızık da ünleninle normalde alacak olduğu işçilik fiyatının 3-4 katını alıyor çakallar. Aracınızda kullanmak istediğiniz PPF/Cam filminin kendi yetkili uygulama merkezlerini araştırın. Hangisi daha az ünlüyse onu seçin, Google Haritalar yorumları iyi olanları tercih edin. Bi de özellikle "lüks araçları" insanların gözüne sokmaya çalışan işletmelerden uzak durun.

DBY Detailing'i yeni popüler olduğu zamanlarda aramıştım. M4CS bir aracın Youtube videosunda görüp. O kadar havalı konuşuyordu ki, randevu için tarih istediğimde haftaya ara şu an tarih veremiyorum falan demişti böyle üst perdeden konuşup. Reno'yu Ferrari yapsa gitmem böyle tiplere. Hatta şimdi hatırladım kendisine Tanzer referans olmuştu. Tanzer'e çok araç yaptırmıştım ve muhabbetim de vardır. Ancak o da iyice popüler olunca burnu havaya kalktı.

Altı üstü araba kaplıyorsunuz len. :) Sıfır katma değerin var yani. Amerikalı firmadan ürünü alıp burada maket bıçağıyla kesip arabaya yapıştırıyorsun. Büyüdükçe küçülmeyi bilin. 80 senedir aynı sektörde faliyet gösteren bir ailenin 4. kuşağıyım, önemli işler yapıp ülkeye değer sağlıyoruz. Havalı görünür diye marka logosu olan kazağı bile alıp giymiyorum. Adam araba kaplıyor ve burnundan kıl aldırmıyor. Kıldan kastım da ilgi yani, müşteriye ilgi.

Bunun gibi tiplerin bir de abisi var GMG diye. En son Youtube'a ihracat rekorları kırmış gibi hayat hikayesini anlattığı bir videosunun introsuna maruz kaldım. Adamın ilk cümlesi şu; sen benimle pazarlık yapıyorsan ben sana pahalı gelirim gibi bir şey. Yani Ankaralının eline para geçsin oto yıkamacı olsa kendisini Vehbi Koç sanıyor işte. Böyle karikatür tiplere prim vermeyin. Bugün varlar yarın yok olacaklar.

Şu an bu işleri yaptırdığım kişi Vintage Göker. Her türlü işime yardımcı oluyor sağolsun. Aracın başına bir şey gelse bırakıp çıkıyorum, kendi aracı gibi ilgileniyor. Umarım bozmaz.

Kaliteli bir yer arıyorsan önereceğim tek yer burası

https://www.vintageautodetail.com/

Sanayi ortamı gibi iş yapanlara benzemiyorlar tabi. Öyle elinin yağıyla direksiyonu elleyen ya da başka müşteri gelince işi bırakıp, onunla ilgilenen bir yer değil. Fiyatları hakkında görüşüp bilgi alın, o konuda karar sizin.

• Detailing Dükkanı / Yaşamkent
  • Kaliteli bir yer arıyorsan önereceğim tek yer burası

https://www.vintageautodetail.com/

Sanayi ortamı gibi iş yapanlara benzemiyorlar tabi. Öyle elinin yağıyla direksiyonu elleyen ya da başka müşteri gelince işi bırakıp, onunla ilgilenen bir yer değil. Fiyatları hakkında görüşüp bilgi alın, o konuda karar sizin.

• Benim de kaput koruma söktürmem lazım 3 sene oldu, yalnız kaput ucunda iki tane taş izi var. Yapacak düzgün bir yer bulursam yaptıracağım.
  • Dby var bir de fiyatları daha makul ve tercih edilen a city avm nin orada ismini hatırlayamadığım bir yer daha vardı.Hatırlayan arkadaşlar bilgilendirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tica -- 19 Mayıs 2023; 21:24:39 >
  • tica T kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim diğer yerde aklınıza gelirse ordanda fiyat alabilirim

• kaliteli is istiyorsaniz vintage detailing ya da dby detailing. her ikisi de yillardir (15i gecmistir sanirim) isin icinde olup buyuyen firmalar...

• Ben kaplama ve seramik işlemlerimin tamamını 3-4 senedir JustDetail de yaptırıyorum. 3 arkadaş, butik bir şekilde son derece profesyonel iş çıkartıyorlar. Kullandıkları malzeme kalitesi ve işçilikleri çok başarılı, tavsiye ederim
  • önerilen yerler gerçekten kaliteli yerler diyecek birşeyim yok ama gerçekten ppf ve cam filminin malzemesi bu kadar pahalı mıdır tamam işcilik önemli büyük kısmı işcilik ama 4 parça pff 5 cam film nasıl 25-28 bin TL olabilirki araştırmaya devam

• evet. benzer arayış bende de var. Araç fiyatları ile doğru orantılı olarak zam yapıldı bu sektörde. haksız da değiller. İspat edemem ama o malzemelerin o kadar pahalı olmadığını düşünüyorum.

samsung ekran koruyucu 10 tl iken iphone 14 ün ekran koruyucusunun 150 tl olması gibi bir şey. geliş fiyatları aynı.

fiyat performans olarak sormuşsunuz ancak gelen cevaplar en üst fiyat olan yerler olarak gelmiş.

takip.

• mr.big kullanıcısına yanıt

tabanwax diye biryer buldum ve ürünleri solar gard cam filmi , endura ppf tpu gayet iyi markalar ve fiyat olarakta uçuk gelmedi büyük ihtimalle oraya yaptıracağım

• Ben Bobgarage'da kaplama yaptırmıştım, 2 yıl önce çok memnun kalmıştım.
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    Görüşeceğim teşekkürler
  • Emr garage var fiyatlar uygun gibiydi. Tabanwax solarguard cam filmi için ne kadar fiyat verdiler ?
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Ön 5 parça ppf ile beraber fiyat aldım ben , ön cam dahil 3500 civarıydı sanırım solargard
  • 17 mt ürün aldım , cam filmi aldım ön cam filmi dahil işcilik vereceğim sadece yarı yarıya geliyor ilgilenen varsa yazsın bana bilgi veririm
  • elimde bi aracın kaput , çamurluklar ve tamponu kaplanacak şekilde ppf tpu ultra parlak 180 micron ürün vardır ilgilenen varsa yazabilir

• Tam kaplamalarda 60 bin falan diyor DBY kafa buluyor gibi. Uygun, güzel malzeme kullanan güvenilir bir yer arıyorum ben de
  • Ankara'da aramadığım yer kalmadı biraz referanslı yerler ön kaput far ve çamurluklar için steak dynshield marka ppf kaplama fiyatına 15000 diyor geri kalan yerlere seramik kaplama için 8000 den fiyatlar başlıyor. ppf kaplama için en uygun veren nacura marka 11000 o da geri kalan yerler için seramik kaplamaya 8000 tl fiyat verdi. Arkadaşlar hem güvenebileceğimiz hem de hesaplı olan bir yer yok mu allah askına.

• 1000 tl malzeme 4000 tl işçilik. Arabasını korumak isteyenler itina ile düdüklenir.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.