Şimdi Ara

Aliens vs. Predator: Requiem (2007) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ne zmn gösterime giriyor sözde 15 ocaktı
  • Açık açık iğrenç bir film. Başka bir şey demeye gerek yok vaktinize yazık.
  • Allien a bir yenilik lazım zaten.Artık bişiler olsun konu renklensin v.s.Artık sevimli gelmeye başladı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kujeste

quote:

Orjinalden alıntı: Çöldeki Kutup Ayısı

arkadaşım iyi hoş demişsinde yıllardır sen o alien serilerini boşa izlemişsin demek ki

alien predator' un köpeğidir,neşesidir,eğlencelik aracıdır kısaca predatorlerin canı sıkıldıkça gidip 3-5 alien avlayalımda neşemiz yerine gelsin dedirticek derecede aciz bir mahlukattır. Alien de başlı başına bi ırk tamam ona bişey demiyorum ama alienler predatorlerin sömürgeleridirler çünkü predatorlar daki teknoloji ve güce evrenin tüm alienleri toplansa yine bişey yapamazlar

bende senin düşüncenin tam terisini savunuyorum 1. filmde predatorlerin alienler karşısında ne kadar aciz duruma düştüğünü görünce bende tam tersine küfürler savurmaya başlamıştım resmen seriye ve predator ırkına bir hakaret vardı 1. filmde

ha şimdi predalien çıkacak ortaya ona bişey diyemem çünkü o gerçekten güçlü birşey olacak onun preadatorlere zorluk çıkartacağı kesinlikle yanlış anlaşılamaz

en son olarak alienin zekasız sadece içgüdüleriyle yaşadığı çevrilen tonlarca alien filmi ile bize anlatıldı (en son bir insanı anneleri zannetmeleri bu saçmalığa da tuz biber ekti zaten) ama bu avp nin ilk filminde alienler düşünebilen! bir ırk haline geldi birden nasılsa buna bir son vermezlerse gelecek serileri ancak yeni nesil çocuklar aksion amacı ile izleyecek

can dostum, o alien serilerini boşa izlemişsin demişsin de sonradan yazdıkların ne alakadır bu söylediğin tez ile onu anlamadım. yani alien predatorun köpeğidir filan. alien filmi başkadır , predator başkadır. bunları bir araya getiren ticari bir oyun oynamıştır. bu süpermen örümcek adamı döver kardeşim sen boşuna örümcek adam izlemişsin yıllardır demek kadar acaip bir cümle yığını.

Alien filmlerinde sadece ripley ve onun tatlı alyencikleri formatında bi düşünceye sahipsen tabii ki predator bu formatta olmadığı için saçma gelecektir

ama predatorler evrende alienlerin varlığını bilen bi türdür ve alienleri sportif amaçları için sömürge gibi kullanmaktadır alien filmlerinde bundan bahsedilmemiş olması böyle birşeyin olmadığı anlamına gelmez

• Herzmn oLDugu gibi devam fiLmi geLenegi bozuLmadı.İLkini aratan senaryo ve etkiLeyiciLik yok.Ama yinede izLettiriyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.