Şimdi Ara

Aliens vs. Predator: Requiem (2007) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. gelecegi kesin cunku filmin sonunda gene acik kapi bırakmislar ...
  • Beğenmedim ama iyi akisyon var. Bazı mantık hataları dışında serinin fanatikleri için izlenesi bir film. R3 sürümü oldukça kaliteli.
  • İlk filmin de etkileyici sahneler ve iyi grafik yönetimi vardi ama yinede beni hic etkilemedi cunu iyi bir olay yoktu cunku sonu iyi degil di bence 2.side bunun gibiyse izlemeye hic gerek yok BENCE
  • yaw film o kadar kötümü ben 1.sini beğenmiştim. soğumaya başladım filmden gitmesemmi
  • 1. film çok sıradandı umarım 2. filmde senaryo ve efektler daha güzel olurda arşive kaldırırız...
  • 1. filmi yok 2. filmi...
    koskoca yılların alien ı, bilim kurgu sinemasının başyapıtlarından olan, o zaman için o makyajların ve yaratığın robot teknolojisinin mükemmelliğini 3-5 çoluk çocuk için ayağa düştü. predator o kadar benim için önemli olmasa da o da bir kült filmdir. gel gör ki avp ticari bir oyundur bu 2.si de daniskasıdır. bunları severek izleyenler alien trilogy i baştan sona izlesin sonra karşılaştırsın bununla.
    en sinir olduğum şey de "bu senin düşüncendir , başkası beğenir" lafıdır. başkasının kalite eşiği düşükse ve filmden anlamıyorsa beğenir tabi. bu filmin iyi olduğunun kanıtı olmaz. öyle olsa %50 türkiye oylarını alanların iyi yöneticiler olması gerekirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kujeste -- 7 Şubat 2008; 14:14:02 >
  • Yıllardır 2. filmi bekliyorum nihayet gelio.
  • izledim filmi fakat fazla beğenmedim idare eder...
  • Bu R3 sürümünün kalitesi nasıl arkadaşla, indirip izlemey değer mi, bide benim anlamadım galiba bu sürüme ses sonradan eklenmiş, ses olarak özellikle kalitesi nasıl?
  • Film hoşuma gitti
  • quote:

Orjinalden alıntı: kujeste

1. filmi yok 2. filmi...
    koskoca yılların alien ı, bilim kurgu sinemasının başyapıtlarından olan, o zaman için o makyajların ve yaratığın robot teknolojisinin mükemmelliğini 3-5 çoluk çocuk için ayağa düştü. predator o kadar benim için önemli olmasa da o da bir kült filmdir. gel gör ki avp ticari bir oyundur bu 2.si de daniskasıdır. bunları severek izleyenler alien trilogy i baştan sona izlesin sonra karşılaştırsın bununla.
    en sinir olduğum şey de "bu senin düşüncendir , başkası beğenir" lafıdır. başkasının kalite eşiği düşükse ve filmden anlamıyorsa beğenir tabi. bu filmin iyi olduğunun kanıtı olmaz. öyle olsa %50 türkiye oylarını alanların iyi yöneticiler olması gerekirdi.

arkadaşım iyi hoş demişsinde yıllardır sen o alien serilerini boşa izlemişsin demek ki

alien predator' un köpeğidir,neşesidir,eğlencelik aracıdır kısaca predatorlerin canı sıkıldıkça gidip 3-5 alien avlayalımda neşemiz yerine gelsin dedirticek derecede aciz bir mahlukattır. Alien de başlı başına bi ırk tamam ona bişey demiyorum ama alienler predatorlerin sömürgeleridirler çünkü predatorlar daki teknoloji ve güce evrenin tüm alienleri toplansa yine bişey yapamazlar

bende senin düşüncenin tam terisini savunuyorum 1. filmde predatorlerin alienler karşısında ne kadar aciz duruma düştüğünü görünce bende tam tersine küfürler savurmaya başlamıştım resmen seriye ve predator ırkına bir hakaret vardı 1. filmde

ha şimdi predalien çıkacak ortaya ona bişey diyemem çünkü o gerçekten güçlü birşey olacak onun preadatorlere zorluk çıkartacağı kesinlikle yanlış anlaşılamaz

en son olarak alienin zekasız sadece içgüdüleriyle yaşadığı çevrilen tonlarca alien filmi ile bize anlatıldı (en son bir insanı anneleri zannetmeleri bu saçmalığa da tuz biber ekti zaten) ama bu avp nin ilk filminde alienler düşünebilen! bir ırk haline geldi birden nasılsa buna bir son vermezlerse gelecek serileri ancak yeni nesil çocuklar aksion amacı ile izleyecek

• quote:

Orjinalden alıntı: itsmylifebaby

Yıllardır 2. filmi bekliyorum nihayet gelio.

Aynen az kaldı..Bekliyorum bende..
  • Ben ilk filmi çok beğenmiştim orada predator ların bir amacı vardı kendi aralarında alienları öldürerek ve hayatta kalarak kahraman oluyorlardı.Fakat ikinci filmin gerçekten hiç konusu kurgusu 3-5 aksiyondan başka hiçbirşey yok bu çok sinir bozucu.Bencede bu filmi boş vaktiniz varsa izleyin pek beklememe değmedi çünkü.En azından beklentiniz olmadan bekleyin ve iyi görüntüyle izleyin ki hiç yoktan iyidir...Ayrıca R3 versiyonunun görüntüsü fena değil...
  • birincisi harikaydı ikincisi tamamen rezalet şahsi görüşüm
  • 2.sinin Çıktığından Haberim Bile Yok
  • filmi şuan izliyorum ama bayıldım resmen üstelik tüm avp oyunlarını oynadım alien ve predator filmlerinin hepsini izledim ama şunu söyleyebilirim ki senaristler resmen uçmuşlar saçma sapan şeyler yapmışlar

ortaya çıkan predalien aynı bi predatorien gibi yavruluyor üstelik kuluçkaya yatmadan ve yumurta yapmadan bundan daha büyük bi saçmalık olamaz rezalet olmuş film yani
  • Filmi bende izledim.ve bu türden sevenler için kaçırılmayacak bi film bence Aliens ve predatorün şehir halkı ile karşılaşması güzel olmuş.Hele hastane de bebeklerin olduğu yere aliensın girmesi var içiniz gidiyor
  • Bu film 29 subatta vizyona girmiyecekmiydi heryer oyle yaziyor ama hic bir sinema sitesinde bu filmin ne zman gelicegine dair bir haber yok

Bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim gidiyimde yrn sinemada izleyim gelecekse
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: tiger cage

birincisi harikaydı ikincisi tamamen rezalet şahsi görüşüm
  • Arkadaşalr filmi izleyeli 1 aydan fazla oluyor.1. filme göre çok daha güzel olmuş konu -oyunculuk-aksiyon daha doyurucu 1. filmi 2yle çarpar 3 e böler denklem kurar...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.