Şimdi Ara

Aliens vs. Predator: Requiem (2007) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla geçen gün izledim ama hiç beğenmedim ne diyeyim. Sadece Predator'ün hatrına izledim valla onun dışında oyunculukta kötüydü bana göre.
  • Berbat bir film . Yönetmen bazı noktalara takılıp kalmış (Predator'ın görünmezliği , Alien'ın ağzından çıkan şey gibi) ve canı sıkıldıkça bunları vurgulamış . Ayrıca bir şeyi merak ettim ben , ilk filmin sonunda gördüğümüz Eldar Predator vardı , o na ne oldu ? Gemide görmedik kendisini . İlk filmin devamı gibi gösterilmiş olsa da , bağ hiç yok .

"Kasabaya dadanan öcü"den ileriye gidememiş film . Tabii öcünün Alien olması iyi fikirler oluşmasına yardım etmemiş hiç .

Alien vs Predator filmi yapılacaksa artık "asker" görmek istiyorum . Oradan oraya kaçan zavallı sivilleri değil .
  • valla bende dün indirdim ama izleyemedim hala
  • bu filme bayılıyorum ya . özellikle av 1 vardı ormanda geciyordu film dehşetti
  • neden devam filmi çekilmedi ki. melez predator olacaktı ne güzel. bence yeniden çekilmeli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Norman Cook

Berbat bir film . Yönetmen bazı noktalara takılıp kalmış (Predator'ın görünmezliği , Alien'ın ağzından çıkan şey gibi) ve canı sıkıldıkça bunları vurgulamış . Ayrıca bir şeyi merak ettim ben , ilk filmin sonunda gördüğümüz Eldar Predator vardı , o na ne oldu ? Gemide görmedik kendisini . İlk filmin devamı gibi gösterilmiş olsa da , bağ hiç yok .

"Kasabaya dadanan öcü"den ileriye gidememiş film . Tabii öcünün Alien olması iyi fikirler oluşmasına yardım etmemiş hiç .

Alien vs Predator filmi yapılacaksa artık "asker" görmek istiyorum . Oradan oraya kaçan zavallı sivilleri değil .

aynen katılıyorum + bekledigim gibi toplu savas filmi olmadı 10predator vs 150 alien insaların istedigi böyle seyler.resmen drama filmi cekmis yönetmen

• Eski Filmler neden daha gelişmiş teknoloji olmasına rağmen şimdiki Filmlerden daha güzel oluyor Tıpkı eski oyunlardan aldığım tadı Şimdiki Daha güzel grafikli oyunlardan alamadığım gibi
  • iğrenç bir film sinemada giderseniz paranıza yazık edersiniz. hallowen gibi bişey olmuş gençler sırayla ölüyolar. yazık yaw bi efsane bölemi bitirilir.
  • bu filmi kaçırmamak lazım ilk gayet güzeldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Çöldeki Kutup Ayısı

arkadaşım iyi hoş demişsinde yıllardır sen o alien serilerini boşa izlemişsin demek ki

alien predator' un köpeğidir,neşesidir,eğlencelik aracıdır kısaca predatorlerin canı sıkıldıkça gidip 3-5 alien avlayalımda neşemiz yerine gelsin dedirticek derecede aciz bir mahlukattır. Alien de başlı başına bi ırk tamam ona bişey demiyorum ama alienler predatorlerin sömürgeleridirler çünkü predatorlar daki teknoloji ve güce evrenin tüm alienleri toplansa yine bişey yapamazlar

bende senin düşüncenin tam terisini savunuyorum 1. filmde predatorlerin alienler karşısında ne kadar aciz duruma düştüğünü görünce bende tam tersine küfürler savurmaya başlamıştım resmen seriye ve predator ırkına bir hakaret vardı 1. filmde

ha şimdi predalien çıkacak ortaya ona bişey diyemem çünkü o gerçekten güçlü birşey olacak onun preadatorlere zorluk çıkartacağı kesinlikle yanlış anlaşılamaz

en son olarak alienin zekasız sadece içgüdüleriyle yaşadığı çevrilen tonlarca alien filmi ile bize anlatıldı (en son bir insanı anneleri zannetmeleri bu saçmalığa da tuz biber ekti zaten) ama bu avp nin ilk filminde alienler düşünebilen! bir ırk haline geldi birden nasılsa buna bir son vermezlerse gelecek serileri ancak yeni nesil çocuklar aksion amacı ile izleyecek

can dostum, o alien serilerini boşa izlemişsin demişsin de sonradan yazdıkların ne alakadır bu söylediğin tez ile onu anlamadım. yani alien predatorun köpeğidir filan. alien filmi başkadır , predator başkadır. bunları bir araya getiren ticari bir oyun oynamıştır. bu süpermen örümcek adamı döver kardeşim sen boşuna örümcek adam izlemişsin yıllardır demek kadar acaip bir cümle yığını.

• izledim, berbat ötesi film. Konu yok çok saçma..

Predator ların amacı ne ki, salak salak bir film. Alien leri öldürmek için 1 tane predator gönderiyorlar, oyun için bunu yapıyorlar. SAÇMALIKKKKKKKKKKKKK
  • filmin başlangıcında anlamıştım saçma olduğunu yaratıklar dünyaya düşer... ve peşinden predator gelir peh.... sonra teker teker herkez ölür
  • ilk filme nazaran bence kötü, ilk filmin piramitte geçmesi fln çok hoşuma gitmişti...
    ayrıca melez olan yaratık sırf alien gibi davranıyo predator ün aklından nasibini almamış hırpani bişey yahu... daha fazlasını beklerdim...
  • bende seyredeyim bakalım nasılmış
  • her iki filmide defalarca izlemiş biri olarak AVP requem filmi yani serinin 2. filmi tam bir amatör işi olmuş. filmde gercekten çok büyük kopukluklar var. yukardaki bir yorumda yönetmenin alienın ağzından çıkan o şeye ve predator un görünmezlik teklonojisini sürekli ön plana çıkarması izleyenlere yeter artık dedirtiyor. birde ilk filmin sonunda gemiye alının o predatorun içine hiçmi bir göz atmamış dier predatorler. veya o alien-predator melezin bütün gemidekileri yiyip bitirmesi bu kadar kolay olurmu sonucta yedikleri insan değil hepsi süper gelişmiş uzaylı.
  • Alyen de olsa saygımız vardır bi izlemek lazım...
  • ilk filmi kadar başarili degil daha faslasini beklerdim en azindan ilk filmi gibi olsa idi super olurdu
  • İlkini çok beğenmiştim. Bakalım bu nasıl olacak?
  • Berbat bir film ilk filmin tadını vermiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.