Şimdi Ara

Akademisyenden çarpıcı Nuh Tufanı yorumları: “Cep telefonu ve dronelar kullanıldı” (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
2.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allahin teknolojisi ilmi elimizdeki telefonlarla dronelarla olculemez. Bir kuş insanin ilmine ulasamayacagi kadar ileri bir anatomi bilimiyle yaratilip haber tasiyabiliyor. Daha buyuk bir kuş da drone gorevi gorebilir

Yanliz tufan ve dalgalarin gelisinden sonra disarida kimse canli kalmadigi icin telefon drone filan sacmalamis beyefendi azicik kaale almamak lazim boyle programa her cikani kendi alaniyla ilgilensin gemiciysen orada kal bir zahmet

Ama adam da suclu defil sorarsan bilmeyen adama oda boyle cevaplar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yakında kanatlanıp serbest uçuşa geçeceğiz dediydim de kimse inanmadıydı...

Aha işte!

• Bu adamın öğretim üyesi olduğu ülkede yaşadığımdan dolayı utanıyorum. Bu mu yeni nesillere ilim aşılayacak?

• Beyin yakan söyleşi. Adam diyor ki Nuh tufanı 6 ay sürdü. Diğeri de sadece Nuh'un kavmine tufan vurdu. Sular 300-400 metre yükselmiş ise sadece nuh kavmine vurmamıştır diye düşünüyorum. Başından sonuna izlemeye dayanamadım. Mantık hataları ile dolu bir açıklamalar var. Akademisyen denilen bu vatandaşlar hiç fizik veya pozitif bilim okumamışlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun dalga geçilecek bir yanı yok. Derhal görevine son verilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Demek ki neymiş? ALES ve benzeri sınav soruları çok çok önceden beri başkalarına veriliyormuş, kişiye terzi dikimi kıyafet gibi oturan kadrolar açılıyormuş.

Bu arkadaşlar gelecek yetiştiriyor dikkatinizi çekerim!

ALES'in kabul puanına etkisi %50 zaten çoğu üniversitede. Şu aralar yoğun yüksek lisans başvuruları yaptığım için biliyorum.
    ALES puanı düşük olan veya ortalama puan alan, mülakattan tam puan alan biri gayet rahat girebilir. Alesden yüksek puan yaptım kesin girerim olayı yok.
    Mülakat ise tamamen hocaların insiyatifinde olan birşey olduğundan devlet üniversitelerinde tezli yüksek lisanslarda torpil çok dönüyor malesef.
    İşin sıkıntılı kısmı işte bu mülakattaki torpiller. Sırf bu sayede başarısız bir adayı kabul edip başarılı adayları eleyebiliyorlar. Kontenjanlar zaten çok az.
    Bu şekilde çarpıklaşmış bir akademik sistemden de anca böyle hocalar çıkabiliyor. Ülkede rektörler bile partisine göre atanıyor.
    İstanbul Üniversitesi rektörlük seçimine bir bakın... Oylamayı kazanan Raşit Tükel yerine AKP'li Mahmut AK atandı. Olayın ciddiyetini anlamak için bu örnek yeterli.

http://www.istanbul.edu.tr/tr/haber/iu-rektor-adayi-secimleri-gerceklestirildi-7100660043003100540077003300300051006E0045003100

• O zaman akıllarda geriye tek bir soru işareti kalıyor. Iphone muydu Samsung muydu?

• En üzücü oluşu bu adamın bir akademisyen olması eğitim sistemimizin berbatlığını çok rahat açıklıyor.Cep telefon ile görüştü demek aşırı derece de zekasız olmak lazım.Adam mucizeye bile teknoloji ekleyerek 6 yaşındaki çocuk seviyesinde açıklıyor.Bir de bu profesör,işte yeni Türkiye maalesef tam olarak böyle oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 6 Ocak 2018; 17:50:18 >
  • Bu adamlar benimle aynı oksijeni yakıp artık içerde nasıl bir işlem uyguluyorsa iyi kafa yapıyor olsa gerek...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya tamam tvler artık böyle alıştık buna da. dh bunun haberini niye yapıyor? nedir yani?

mu kıtası haberi de yapıcak mısınız? ya da hollow earth?

• madem teknoloji çok gelişmişmiş ya neden her hayvandan çifter çifter almışlar. sadece dişileri alırdılar, erkek hayvanların sadece spenmlerini alıp dondurup aşı ile tekrar çoğaltırlardı hayvanları klonlama yöntemiyle.
    ayrıca yumurta ile çoğalan hayvanları da gemiye almaya gerek yoktu kuluçka makinesiyle çoğaltırlardı.

diğer tarftan teknoloji çok gelişmiş olsaydı uzay mekiği yapıp uzay istasyonuna çıkardılar tufan sona erince tekrar dönerdiler.
  • Baz istasyonu kapsama alanında hangi lider operatörü kullanıyor muş

Hangi konuşma paketi verilmiş

Vsvs merak ettim

• Huawei in yeni reklamı sandım

Asadasaaa

• Bu adam Mehdi olabilir, acaba bunun kedicikleri varmı

• Müslümanın parayla imtihanı, acı veriyor ama gerçek.

• Telefon ne hacı? Sen arkadaşlarından nasıl haber yapılacağını öğrenememişsin :D
    "Akademisyenden Nuh tufanında iPhone kullanıldığı iddiaları "
    "Nuh tufanına Apple damgası"
    Altına da klasik yorumlar:
    "Apple yopoyor ogbiiiiiğğğ"
    "Android çok kasıyor iOS olmasa tufandan kurtulamazlardı taam mı?!?!"

• muhammed'in ayi yardigina, goge yukselidigine (miraca ciktigina) inananlar, musa'nin kizildeniz'i ortadan ikiye ayirdigina inananlar, nuh'un bir gemide butun hayvanlar aleminin uyelerini topladigina inananlar; size sesleniyorum. bu adamdan once sizlere akil fikir diliyorum. bu adami elestirirken dustugunuz durum oldukca gulunc ve icler acisi.

ol dedi oldu ol dedi oldu ol dedi oldu ol dedi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

Hayır madem teknoloji çok ilerideydi neden 400 kişi bir uçağa binmek yerine çok dayanıklı çelik bir gemiye bindi?

Çeliği işleyecek kadar teknolojin varsa uçak neden yapmadın?

Drone'u yapacak Radyo Frekans, Elektrik, Elektronik, Malzeme bilgin vardı da neden uçak yapmadın?

Drone yapabilecek adam uçabilecek uçak da yapar?

Dalga 400 metre ise uçak 450 500 metreye kadar çıksa yeter?

https://m.youtube.com/watch?v=owgfgQlC_Bw

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.