Şimdi Ara

Ahlak bekçiliğine kalkıştı, 4 yerinden bıçaklandı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
1
Favori
3.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mansurhusrev

quote:

Orijinalden alıntı: Mises

quote:

Orijinalden alynty: Mises

Ben burada gündüz vakti parkta seks yapany da gördüm (izmir) Do?rusu birkaç ki?i haricinde gören olmady. Öpü?meye ise kary?an eden olmaz zaten. Dudaktan öpmeyi fazla da abartmayyn, birçok anne gördüm ufak çocu?ununun duda?yndan öpen. Yki sevgilinin öpü?mesini garipsemek gerçekten ilginç. Türkiye'de birçok bölge farkly ülke gibi neredeyse, bizim buralar, yany baty Ege seküler bir bölge, sosyal medyada bu tür tarty?malary görünce ?a?yryyorum. Bu haberde öpü?en çiftten erkek olany byçaklamy? ya, buralarda böyle bir kavga çyksa, kyzyn babasy gelip o uyaran adamla kavga ederdi. Kyzyna ba?ka bir yabancynyn müdahale edinilmesinden ho?lanmazlar. Ki zaten burada kyzlaryn özgür olmasynyn sebebi kyzlar de?il, erkeklerdir.

Byçaklama olayy kötü olmu?. Bu olayda iki tarafta da suç görüyorum. En büyük suçu ise uyaran adamda gördüm. Sanane ba?kalarynyn öpü?mesinden. Sen kendi çocu?unla ilgilen, kary?ma ba?kasyna. Genç ise byçaklayarak yanly? yapmy? olabilir, fakat tarty?ma nasyl ilerlerdi bilmedi?im için bir?ey diyemem. Belki de haklyydy. Çünkü o adam uyardyysa, sadece uyarmakla kalmayaca?ynyn sinyalini vermi? olabilir tarty?ma syrasynda.

Bugün çykan habere bakyn

Parkta, ara sokakta olan bitenlere güvenlik kameralary ?ahit olmady?yndan bilmiyorsunuz tabii

http://www.hurriyet.com.tr/izbanda-skandal-goruntu-40115412

Ahlak bekçiliğine kalkıştı, 4 yerinden bıçaklandı

Evet şimdi , öpüşmelerine birşey demiyorsunuz peki ilişkiye de girsinler o zaman ne olacak diye sorunca , ne alakası var diyenleri , çarpıtıyorsun diyenleri alalım ortaya... Şimdi bu çiftin kendilerinden başka kimseye zararı olmamış , ne yapalım , bunları da hoş mu görücez ?

evet mevcut konuyu çok güzel çarpıtıyorsun şimdi haberi buldun burdan çarpıtayım diyorsun.

Şimdi mevcut konudan vazgeçtiysen bu haberi konuşcaksak eğer yapılan yanlış doğru bulmuyorum ege üni.nin öğrencileridir yüksek ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mansurhusrev M kullanıcısına yanıt
    Sadece bir insana ne diye uyanacaksın ki olay büyümesin diyorsan adam sanane işine bak ben bilmiyor muyum burda daha ileri gitmeyeceğini det kalırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.