Şimdi Ara

Ahlak bekçiliğine kalkıştı, 4 yerinden bıçaklandı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
1
Favori
3.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hugh Jackman

quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

Bide tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakmislar. Niye?

Gitsin ulu orta bi yerde bu ahlaksızlıgi yapsın sonra kendisini uyaran birini bu sefer ağır yaralamakla bırakmayıp öldürsün diye.

Yuh be yuh.

Ahlaksızlık dediğiniz öpüşmek mi ? Sizi Meryem ana doğurdu sanırım.

İnsan içinde ulu orta yapıyorsan ahlaksızlık olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

quote:

Orijinalden alıntı: smelly cat

1kere bıçaklasa bir şey demicemde 4 kez bıçaklanır mı?Kesinlikle bıçaklayan haksız.Keko nun tekidir bıçaklayan tipini merak ettim şimdi

4 Kere bıçaklayıp Rabia işareti yapmış daha ne istiyorsunuz.

Saçmalamanın vücut bulmuş halisin

• quote:

Orijinalden alıntı: mansurhusrev

Öpüşecekse gitsin evinde öpüşsün napıyorsa evinde yapsın.

Çok istiyorsan senin evinde yapalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkenin ahlakını çok kötü bir biçimde bozdukları gibi büyüklere saygı falan filan hepsini çürüttüler. Kardeşim 10 sene sonra sokakta olabilecekleri düşünemiyorum, düşünmek de istemiyorum. Ülkenin ahlak seviyesini diplerin diplerine getirdiler. Bu yeni kuşağın hali çok vahim. Hele o telefon bilgisayarda geçirdikleri zaman... Bir konferansta dinlemiştim (Sayısı tam aklımda yok) sağlık bakanlığının resmi verilerine göre ileride 100 kişiden 90 küsürü kısır olacak sebebi ise özellikle kucak üstü leptop. Yapmayın arkadaşlar pişman olursunuz
  • karı benim dudak benim demiş adam
  • yObazlik bir virustur, Yobaz insan degildir. Yobaz teroristtir; ISID, El Kaide'den farki yoktur. Bicagini bu teroriste saplayan arkadasimi tebrik ediyorum. Keske biraz daha derine saplasaymis..dunyayi bir teroristten daha temizlemis olurdu.

• Ne kadar da güzel kiviriyorsun. Kadın dograyanlari savunanlar da karı dirdirini bahane ediyorlar. Ne farkı var bu adamın. Kekonun biridir. Kafası atınca çekmiş bıçağı takmistir. Adamı delik deşik etmiş hala despotluga karşı çıkmak gibi suslu laflarla adamı haklı gostermeye çalışıyorsun.

Söylediğin kurgu saçma değil ama bu konuyla alakası yok . Sen birilerinin çocuklarının önünde opusmesine razıysan saygı duyabilirsin. Ben saygı duymuyorum. Saygı duymayanlar olarak da azınlık değiliz zaten. Siz anca kendinizi avutun. Bkz :https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91737771&p=1&anchorToGo=91737771#91737771

Bu bireysel özgürlükten ote birşey. Sizin bireysel özgürlük anlayışıniza gore ben şehrin ortasında havaya ateş açarak gezebilirim. Nasılsa başkasına zararı yok. O zaman bu bireysel özgürlük meselesi ve kimse bana karisamaz

Arapların nasil bir toplum olduğunu herkes biliyor. Geri kalan Ortadoğu ülkelerini de hesaba katsak verdiğin ornek saçma oluyor . İnternet cagindayken "onlar sokakta opusen çift gormuyor" dersen güler gecerim sadece. Bu iş sadece sokakla bitmiyor. Öyle bi iddam da olmadı zaten . Özellikle televizyon dizilerinde ve filmlerde ozendirilen hayatın nasıl olduğunu tartışmaya gerek bile yok. Ek olarak çocukların ve gençlerin gördüklerinden etkilenmediklerini savunuyorsun bi nevi ama bu konu tartışmaya kesinlikle kapalı. Geçirdiği ergenlik dönemini hatırlayan herkes kendi etkilenmediyse bile etrafındaki insanların ozentilik uğruna neler yaptığını gayet iyi bilir.

Üzgünüm ama son paragrafın yine konu dışı. Tabi ki insanlar biseyler yapmak isterse yapar, kimse de engel olamaz. Ama konumuzun bunla alakası yok. Bu mantıkla bankalara güvenlik görevlisi koymamak gerekir. Soymak isteyen nasilsa soyar. Veya hapishanelere gariyan, jandarma vs koymaya gerek yok. Kaçmak isteyen nasilsa kaçar diyip bosverelim. Veya çocuklarımızı koyverelim sokağa gitsin. Kufredecekse eder ; sigara, içki, uyuşturucu vs icecekse nasılsa içer ; serseri olacaksa nasılsa olur diyip bosverelim. Bunlar ne kadar sacmaysa benim çocuğumun gormesini istemedigim bir davranışin sokak ortasında sergilenmesine saygı duymam da o kadar saçma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 1 Haziran 2016; 1:05:49 >

• VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt
    Bu kadar da sacmalanmaz ki Bi kekonun bu kadar savunulacak aklımın ucundan bile geçmezdi. İside yobaz diyorsun. Adamlar birilerini bogazlayip bogazlayip duruyorlar. Bıçakla araları gayet iyi. Ama konuda bahsi geçen adamı kahraman ilan ediyorsun. Bıçakladığı adama da terörist diyorsun. Olayın detaylarına hakim olmadan hem de ... Nasıl buluyorsunuz bu kafaları anlamıyorum ki ? Adam kendi düşüncesini savunmaya çalışırken sacmalamaya yeni bir boyut katmış

Ekleme : Bi kişi de artilamis anasını satayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 1 Haziran 2016; 1:16:44 >

• genel ahlak kuralları vardır ,bunlara uymayanların uyarılması normaldir
    lakin bu çağda ben görsem karışmam
    asıl vahim olan kısmı şu

quote:

Saldırıyı gerçekleştiren kişi, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı

diğerini geçsek bile ağır yarayan kişi tutuksuz mu yargılanıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

seni ne ilgilendirir isteyen istediği yerde öpüşür herkes kendi işine baksın

Deistim önceden belirteyim.

Biri annenin önünde sevgilisiyle öpüşse aynı düşünecek misin? Mesela bir alışveriş merkezinde diyelim yine.
    Özgürlük dedikte bu kadar genişlik te değil.

• iyi ders olmuştur adama. bundan sonra başkasının işine burnuna sokmaz. şanslıymış ölmemiş kulağına küpe olur. bunu da atıyım buraya malum kişiler alır mesajı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

quote:

quote:

Biri annenin önünde sevgilisiyle öpüşse aynı düşünecek misin? Mesela bir alışveriş merkezinde diyelim yine.

masumane öpmesinden yanımda kim olur ise olsun rahatsız olmam. Öpüşen gençleri ön sevişme yaptılar vs algılıyorsunuz galiba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazamsar

quote:

quote:

quote:

masumane öpmesinden yanımda kim olur ise olsun rahatsız olmam. Öpüşen gençleri ön sevişme yaptılar vs algılıyorsunuz galiba?

Şimdi yazılan doğru mu yanlış mı bilmem
    Sarılarak öpüşen dediğine göre masumane değil pek de he?😉

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yazamsar

quote:

quote:

quote:

Şimdi yazılan doğru mu yanlış mı bilmem
    Sarılarak öpüşen dediğine göre masumane değil pek de he?😉

sevgili bunlar sarmaş dolaş gezecekler tabi dediğim gibi önsevişme yapıyor sanıyorsun sen. Yapılanı savunmuyorum ama milletin hayatına burnuna sokanlar için iyi bir ders olmuş.

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    Hocam mesajınızdan kopya çekip hit almaya çalışan ezik tipler var. Özentiler işte.

Çok güldüm mesajınıza :D

• Öpüşen görmeyle ahlak gidiyorsa, zaten senin ahlağın bozulmaya meğilliymiş, zor duruyomuş ahlak yerinde... Aaaa öpüşen gördüm tüh ya ahlakım bozuldu.

Bilmem kaç yaşına gelip de, canlı doğasını bilmeyen pıçağı da yer başka bişeyleri de...

• Ne çok seviyorsunuz insanları kendi ahlak anlayışınızla yargılamayı. AVM'de sokakta nerde isterse öpüşsün sevişsin size ne? Sen, ben, o bunu tercih ederiz etmeyiz ama eden insana fiilen karışacak bir eylemde bulunmak senin neyine. O öptüğünde sen tahrik olup seks geliyorsa aklına çevir kafanı geç, illa gidip iyi kötü bir laf söylemek zorunda mısın? çok mu rahatsız oldun git gerekli yerlere şikayet et. senin ahlak anlayışın onun kişisel özgürlüğüne giriyor mu girmiyor mu, kamu düzenini bozacak hareketlerde bulunuyor mu bulunmuyor mu gerekli merciler karar versin. İyi yapmış bıçaklamış demiyorum diyemem de ne olursa olsun bir insanın yaşama hakkına tecavüz ediyor. ama karşındakinin yaşam şekli sana ne kadar zıt olsa da saygı göstermeyi, gerekirse kafanızı çevirip geçebilmeyi öğrenin artık. üstünüze vazife olmayan şeylere karışmayın, başkalarının yaşamlarına bu şekilde doğrudan laf söyleyebilmeyi kendinize hak görmekten bi vazgeçin.

• Az bile yapmış çomara radikal islamcı tayfa yanıyor yine.

• Alışveriş merkezinde 5-6 yaşında çocuklarıyla gezen insanlar var ! Biri senin çocuğunun önünde öyle şapır şupur öpüşünce tepki göstermeyecek misin?

Ev tutsunlar veya kuytu köşede naparlarsa yapsınlar, bizi ilgilendirmez ama topluma açık yerde böyle terbiyesizlik olmaz ! Sen ve senin gibiler de yüzsüzce bu terbiyesizliği desteklercesine kimene diyebiliyorsunuz ya, genişlik ve terbiyede önemli bir yerde tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

genel ahlak kuralları vardır ,bunlara uymayanların uyarılması normaldir
    lakin bu çağda ben görsem karışmam
    asıl vahim olan kısmı şu

quote:

Saldırıyı gerçekleştiren kişi, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı

diğerini geçsek bile ağır yarayan kişi tutuksuz mu yargılanıyor ?

Ağır bir tahrik var demek ki,olayın detaylarını bilmiyoruz.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.