Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kesin iptal mi agent carter kötü oldu öyleyse,bobbi ve hunter inşallah geri dönerler öyle ise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt
    Kesin iptal oldu, Peggy Carter'ı sinematikten resmen sildiler. Keşke bu sezon SHIELD'a bağlanıp final yapsaydı.

Bobbi-Hunter'ın şu anlık geri döneceklerini sanmıyorum.
  • Yazık oldu sevmislerdi sinema departmanındakiler oysaki bizlerde dahi o kadar filmde ufakda olsa oynadı etti dizisi oldu falan yazık oldu ama dizi kendi ayağına sıktı 2.sezonki konusu saçmaydı bana göre ilk sezon finalindeki arnim zola sahnesinden sonra shield i kurup hydrayı isleseler dizi alırdı 3.sezon onayını

• Arkadaş madem iptal olacaktı ne diye diziden çıkardınız ya şaka gibi dönmezlerse sacmalık

aynen 2.sezon saçmaladılar biraz. SHIELD kurulsaydı sinematik evrene de bir katkısı olurdu dizinin.
  • Agent Carter bitti. Kötü oldu. Dizinin gidişatı fena değildi ama ona rağmen hakkettiği değeri alamıyordu. Most Wanted'dan umudum yoktu benimde. 2 ana karakterle ne kadar devam ettirebilirlerdiki zaten.

SHIELD'da kim ölür dersenizde ben yine Yo-Yo olacağını zannediyorum. Veya Daisy diye düşünüyorum. Gemideki Daisy olursa ölmez. Yaralanır. Ama Yo-Yo olursa ölür. Nedenini ve kafamdaki senaryoyu şöyle açıklayayım;

Daisy ana karakter, öyle kolay kolay harcmazlar. Coulson gemide Yo-Yo'yu görevlendirir. Mack inanç kolyesini Yo-Yo'ya geri verir ve Yo-Yo gemide ölür.

Eğer ki gemide Daisy görevlendirilirse Mack kolyeyi şans ve inanç getirsin diye Daisy'ye verir ve Daisy gemide YARALANIR. Ölmez. Yaralanır. Benim teoriler bu şekilde. Mantıksızda gelse durum böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Agent Carter bitti. Kötü oldu. Dizinin gidişatı fena değildi ama ona rağmen hakkettiği değeri alamıyordu. Most Wanted'dan umudum yoktu benimde. 2 ana karakterle ne kadar devam ettirebilirlerdiki zaten.

SHIELD'da kim ölür dersenizde ben yine Yo-Yo olacağını zannediyorum. Veya Daisy diye düşünüyorum. Gemideki Daisy olursa ölmez. Yaralanır. Ama Yo-Yo olursa ölür. Nedenini ve kafamdaki senaryoyu şöyle açıklayayım;

Daisy ana karakter, öyle kolay kolay harcmazlar. Coulson gemide Yo-Yo'yu görevlendirir. Mack inanç kolyesini Yo-Yo'ya geri verir ve Yo-Yo gemide ölür.

Eğer ki gemide Daisy görevlendirilirse Mack kolyeyi şans ve inanç getirsin diye Daisy'ye verir ve Daisy gemide YARALANIR. Ölmez. Yaralanır. Benim teoriler bu şekilde. Mantıksızda gelse durum böyle

Daisy'nin son durumu kötüydü aktif bir rol oynayacağını sanmıyorum. Tahminim Lincoln veya May yönünde. May'i diziden çıkaracaklarını düşünmediğimden Lincoln diyorum.

• adamlar trollüyor ya her karaktere böyle video gelecek heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 13 Mayıs 2016; 22:16:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

adamlar trollüyor ya her karaktere böyle video gelecek heralde

Coulson videosunu ilk yüklediklerinde gizli yüklediler ve kendilerine mail video yüklendi diye mail giden kullanıcıların bazıları sonraki soru işaretini görmeyince çıldırdı resmen

Farklı teori oluşturabilecek bir sneak peak yayınlandı

Anlaşılan kolye elden, ele dolaşacak

• Benim aklıma neden Daisy geldi bilmiyorum. Daisy zaten kötü durumda dediğiniz gibi. Ama belki suçluluk psikolojisiyle gemiye sızıp veya bir gemi kaçırıp ''bunca şeye ben sebep oldum, Hive'ı ben öldürmeliyim'' gibisinden gemi kaçırıp gidebilir. (Ne senaryo yazdım be)

Yeni sneak peek kafa karıştıran cinsten. Kolye tekrar YO-YO'ya geçti. Bakalım neler olacak. Ayrıca troll videolarda duygulandıran cinsten. Fury'nin SHIELD'ın yönetimini verdiği küpü falan gördüm vay be nereden nereye dedim.
  • Arkadaşlar cok farklı birşey sorucam size sizce melinda May vs natasha romanoff kim alır? Ben May diyorum

• Benim tahminimce ise Fitz, hatta daha da sert olmasını istiyorlarsa Simmons. Bu ikisinden birinin kesin öleceğine inanıyorum.

Çünkü, Fitz son bölümlerde inanılmaz bir karakter gelişimi yaşadı ve ergen muhendisten, bildiğin bilim lideri olmasının yanı sıra baya artist repliklerle görüyoruz. Bunlar ölümün çok büyük göstergesi.

Sence kim ölmeli derseniz, kesinlikle May. Birinci sezonun ardından hicbir zaman eski performansını yakalayamadığını düşünüyorum. Tamam, belki o soğukluk karakter yüzünden ancak dikkat ederseniz karakteri degisime uğrayan bir o kaldı.

Coulson normal bir üst düzey çalışandan diktatör bir yönetici,
    Skye ergen bir hackerdan inhuman liderligi,
    Simmons kendini derslerine adamış bir bilim kadınından biyospy,
    Fitz çocukluk korkularından kurtulan mühendisi,
    Ward'u açıklamaya bile gerek yok. Adam uzaylı bile oldu daha ne olsun. :D

Ama May ise aşık suratının arkasında insanlara önem veren usta bir casus. Süper ama hiç ilerleyemedi.

• Shadow in the Dark kullanıcısına yanıt
    Hocam May giderse kötü olur ya giderse eğer kim kaliteli dövüş sahneleri izleyecek bize ?,he bobbi ile hunter gelirse orası ayrı ama May kalmalı ekibin black widowu adeta

Hocam May'in, Romanoff'tan daha fazla siyah kuşağı var, daha tecrübeli ve dövüş teknikleri olsun strateji olsun daha iyi ama Romanoff da daha çevik ve daha esnek sonuçta biri 50 öteki 30 yaşında. Güzel bir kapışma olur aslında

0:50 sonrasında kendisi de bunun merak edildiğini söylüyor hatta

May giderse Coulson yıkılır

• Evet mesela yabanci forumlarda çok tartışılmış bu konu herkes black widow diyor ama hiç izlememisler melinda mayi gerçi inhuman konusunda birşey yapamıyor ablamız keşke ablamızada bir güç verselerdi

May inhuman olursa Avengers'a gerek kalmaz
  • Su açıdan dedim dövüş konusunda herkesin eline verir May falan ama inhuman konusunda çok savunmasız kalıyor şayet coulson reyiz falanda mesela zor savunuyorlar kendilerini misal daisyin beyni yıkandı hive tarafından psikopata baglasa nasıl savunucaklar kendilerini

• quote:

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

Arkadaşlar cok farklı birşey sorucam size sizce melinda May vs natasha romanoff kim alır? Ben May diyorum

romanoff tabi ki bu tartışılmaz. tüm marvel evrenini düşününce may alt sınıf karakterlerden. may dizide üst düzey olabilir o evrende borusunu öttürür ama ligleri farklı black widowla.

may deredeki piranhaysa romanoff okyanustaki büyük beyaz köpekbalığıdır.
  • quote:

Arkadaşlar cok farklı birşey sorucam size sizce melinda May vs natasha romanoff kim alır? Ben May diyorum

civil war'da ki sahnelerinden sonra romanoff diyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

quote:

civil war'da ki sahnelerinden sonra romanoff diyorum ben

Lagos'taki sahneler.
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.