Şimdi Ara

ACCENT MILENYUM / 2000 - 2003 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
918
Cevap
15
Favori
176.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumlar için teşekkürler..Accent çok hoş bir araba renoya göre..
  • 1.5 ama hangisi..? GL GLX GLS GS
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_kaya1

1.5 ama hangisi..? GL GLX GLS GS

1.5 GLS gull/ GLX Otomatik FULL/ GL CAmlar+Klima+OTo anten +sis far yok
  • Bakıyorum dostum sağol..

• quote:

Orijinalden alıntı: ogunmas

quote:

Orijinalden alıntı: ozan_kaya1

1.5 ama hangisi..? GL GLX GLS GS

1.5 GLS gull/ GLX Otomatik FULL/ GL CAmlar+Klima+OTo anten +sis far yok

Ogün abi GL'lerin hepsinde oto anten var mı ?
  • GL lerde otomatik anten yoktur.

SADECE GLS ve GLX lerde vardır .
  • Hyundaiciler aşağıdaki linkteki araç için sizde acil yorum istiyorum, yakıtı nasıldır, ederi ne kadardır, kronik sorunu var mıdır? Sizce alınıp uzun yıllar binilebilir mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-accent-1-5-otomatik-56751371/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: serocan39

Hyundaiciler aşağıdaki linkteki araç için sizde acil yorum istiyorum, yakıtı nasıldır, ederi ne kadardır, kronik sorunu var mıdır? Sizce alınıp uzun yıllar binilebilir mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-accent-1-5-otomatik-56751371/detay/

Fiyatı ederinden düşük.

Yakıtı manuel e göre fazla ancak genel klasmanda diğer araçlara göre ekonomik.
    Standart bakımları yapılmış bir aracın kolay sorunu çıkmaz.

Kronik sorunu yoktur.
    Çok çabuk hızlanır. Ancak ABS ile durur. 940 kg a 102 hp 135 tork konmuş gesisini sen hesapla.

• araba kaza yapmış o yüzden vazgeçtim bu araçtan, 1.3 lx bakıyorum şu anda klimalı bunlar için ne dersiniz.
  • quote:

araba kaza yapmış o yüzden vazgeçtim bu araçtan, 1.3 lx bakıyorum şu anda klimalı bunlar için ne dersiniz.

1.3 cc 12v 85 hp Soch sessiz, mitsubishi teknolojisinde sorunsuz bir motoru vardır.

Yakıt 1.5 lere yakındır. 1.3 ler Orj. Kore

1.5 lerin Motoru ORJ kore diğer parçaların bazıları kore bazıları yerlidir.

Her ikiside tatında yenmez. Tabi binicisi bunu bilir.
  • quote:

quote:

araba kaza yapmış o yüzden vazgeçtim bu araçtan, 1.3 lx bakıyorum şu anda klimalı bunlar için ne dersiniz.

1.3 cc 12v 85 hp Soch sessiz, mitsubishi teknolojisinde sorunsuz bir motoru vardır.

Yakıt 1.5 lere yakındır. 1.3 ler Orj. Kore

1.5 lerin Motoru ORJ kore diğer parçaların bazıları kore bazıları yerlidir.

Her ikiside tatında yenmez. Tabi binicisi bunu bilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-1-3lx-piril-piril-aile-araci-56963075/mega-foto/?photo=9

yukarıdaki linkteki arabayı düşünüyoruum 20 krş yakıyor diyor arkadaş şehir dışı şehirçide 23 kr doğrumudur bu oranlar sizce

• Benim 1.5 GLS 2001 aracım en sakin kullanımda şehiriçi 7.5lt'den aşağı düşmüyor. Bu da 4.33 benzin fiyatıyla 32-33 krş yapar.
    Linkteki araç 1.3 olsa da yakıtı fazla farkettirmez 1.5 ile yani o aracın 20krş yakması imkansız. 4.6lt yakması lazım 100km'de.
  • Şehir içi sakin kullnımda Benzin ile 100 km de 9 Lt nin altında yakamazsınız. MÜMKÜN DEĞİL 1.3 te olsun olsun 8.5 fazlası var eksiği omaz.
    Ortalama 387-400 kr demektir.
  • Ogün abi biliyorsunuz ki, bizim cam açma düğmelerinde ışık yok. Buralara ışık bağlayabilr miyiz? Devre var mı?
  • Işık ve devresi malesef yok.

Ben fosforlu Reklam etiketi yapıştırarak çözdüm. Karanlıkla 25 lik mercek gibi parlıyor
  • quote:

Işık ve devresi malesef yok.

Ben fosforlu Reklam etiketi yapıştırarak çözdüm. Karanlıkla 25 lik mercek gibi parlıyor

Nasıl bişey yaptınız? Ufak da olsa burda resimle gösterme imkanınız varsa güzel olur.
  • Arkadaşlar babamın ihtiyarı, 91 model taksiden çıkma şahinini satıp 2000-2005 arası accent düşünüyoruz. Bende de 99 gls yumurta var memnunum o nedenle yine accente yöneldik. Benim sorum bu araçların yıla göre gerçek ederleri nedir? Malum nette fiyatlar biraz şişik. O na göre pazarlık yapalım.
  • quote:

Işık ve devresi malesef yok.

Peki hiç bi şekilde oynama yapamaz mıyız ?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.