Şimdi Ara

A101 hometech tablet pc 2si birarada 449 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
28
Favori
35.904
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ultrabook tarzı bir pc ye sahibim. Ama film ve dizi seyretmek için çok iyi olur diye düşünüyordum. Ancak yorumlar beni korkutuyor. Çünkü servis çok önemli. İnsanı rezil ettikten sonra bir anlamı yok o fiyatın. Kafam iyice karıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesaj dursun belki alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler alıyor muyuz ne yapıyoruz Perşembe yaklaşıyor.
  • Merhaba Beyler Bayanlar

2 si birarada diye geçiyor bu ürün HOMETECH ürünü daha önce kullandığım için biliyorum ki sağlamdır. Ürün 32 GB dahilisi var bastımmı S2den 2 katına çıkar on numara ürün olur.

İyidir bu iyidir :)
  • Beyler

Ben Wİ 10 için tam not vermiştim. Eğer buda aynı kalitede ise alınır.

Windows sizi korkutmasın windows 10 kullanıyorsan bilgisayarınla eşleştir ve keyfini sür !
  • Yeni afişte GPS logosu kalktığına göre kesin Wi 10 bu

Hometech müşteri hizmetlerine ulaşıp sorabilecek varsa süper olur, mail attım ama ulaşamadım biraz da meşgulüm.

Adres: Evren Mahallesi Gülbahar Caddesi Şener Sokak No : 7-8 Güneşli / İSTANBUL
    Telefon: +90 212 602 27 25
    Müşteri Hizmetleri: 0850 622 77 20
    http://www.hometech.com.tr/iletisim-bilgileri

A101 hometech tablet pc 2si birarada 449 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 21 Aralık 2015; 16:23:49 >

• Hem Androidli Hem windowlu olsaydı evdekilere alacaktım
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    blustacks kur. androidli olur.
  • Hometech' den çekiniyorum. Özellikle ekranı çok sağlam değil. Bende w835 vardı. Bizim ufaklık yanlışlıkla üstüne basmıştı! Dokunmatik ekranı kırıldı sanıp ekranını değiştirecekken lcd ekranın kırıldığını farkettiğimde astarı yüzünden pahalıya patlar diyerek kenarda atıl bir şekilde bekletiyorum.

• Bence de w10 dur. Bilerek a101 e uysun diye w101 yapmislar.

• Arkadaşımız müşteri hizmetlerini arayıp sormuş, A101'in getirdiği Wi101 modeli Wi10'un düşük versiyonuymuş
    Daha detaylı bilgi için başka arkadaşlar da arayıp sorabilirler, bizleri de bilgilendirmeyi unutmayın!

A101 hometech tablet pc 2si birarada 449 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 21 Aralık 2015; 17:50:18 >
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba. bendede w835 var. (hometech w835 konusu sahibiyim)

sizdeki tableti satmayı veya hediye etmeyi düşünür müsünüz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala bir umut wi10'dur diye bekliyorum
  • W10 dan hiçbir farkı yok bu cihazın beyler zaten özellikleri de çok ii w10 la karşılaştırmaya da gerek yok sırf HDMI ı yeter tv ye takar kullanırsın çatır çatır fiyatı da araştırdım en yakını 700 ben kaçırmam valla başka nerde bulucam 450 liraya 2in1
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

hocam merhaba. bendede w835 var. (hometech w835 konusu sahibiyim)

sizdeki tableti satmayı veya hediye etmeyi düşünür müsünüz ?

Bir ara düşünüyordum ama şimdilik vazgectim. Dursun kenarda belki uygun fiyata lcd ekran bulabilirim.

Tekrardan elden çıkarmayı düşünürsem ilk size dönüş yaparım.

• ben de hometech kullanmış birisi olarak ürüne sıcak bakıyorum.. bu fiyata iyi bir fırsat olabilir.. kaçırmamakta fayda var..
  • merhaba

ne zaman satışa çıkıyor? ayrıca bu makine ile lol oynanır mı sizce en düşük ayarlarda falan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenanbal -- 22 Aralık 2015; 9:54:00 >
  • Merhaba 1000 TL'ye kadar en az 64 gb hafızası olan üzmeyecek 2si 1 arada tablet pc var mı bildiğiniz ?

Birde bu hometech in sayfasında premium tab10 var bunda usb3 de var ve daha ucuz işlemci baytrail z3735fhttp://www.hometech.com.tr/tablet-pc/windows/premium-tab-10?filter=16,64

Wi10 unda işlemcisi z3735f ne fark var arada anlayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korth -- 22 Aralık 2015; 17:00:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korth

Merhaba 1000 TL'ye kadar en az 64 gb hafızası olan üzmeyecek 2si 1 arada tablet pc var mı bildiğiniz ?

Birde bu hometech in sayfasında premium tab10 var bunda usb3 de var ve daha ucuz işlemci baytrail z3735fhttp://www.hometech.com.tr/tablet-pc/windows/premium-tab-10?filter=16,64

Wi10 unda işlemcisi z3735f ne fark var arada anlayan var mı?

asus t200 ve t100 takip edebilirsiniz. çeşitli modeller var.

• Alınır mı ki ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.