Şimdi Ara

A101 hometech tablet pc 2si birarada 449 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
28
Favori
35.904
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hemen kaldırıyorum o zaman resmi bilmiyordum yasak olduğunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan casperin bir urununu bu fiyattan vermisti.

Bir de arada 850 liraya inen asus t200 var.

• alsak mı almasak mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hometech ürünlerinden bence uzak durun paranıza yazık.Daha önce alt seviye bir tabletini almıştım.150 Tl çöp oldu.Serviste ekran garantiden degiti ondan sonra kullanamadım 3 kere daha servise gönderdim en sonunda 100 TL ekran ücreti verin bir daha degiştirelim dediler.Ürünü bile geri almadım.Ekranı bir daha degiştirecekler yine düzen tutmayacak. Özellikleri iyi olabilir ama degmez.Biraz daha fazla para verin iyi birşey alın.
  • Pes 2016 yüklenmez mi buna..

• bende hometech w835 var.

1gb ram 16gb hafıza

çoğu işimi görüyor cidden. word-sunular vs

film-dizi izliyorum internette surf yapıyorum. iyiki almışım.

android tablet daha almam. mis gibi windows her işi yapıyoz

ilerde daha üst bi model windows tablete geçeceğim

• Özet olarak arkadaşlar alınır mı? Windows tablet alıcam aslında i5 alayım diyodum ama i7 notebook var zaten bununla film net hafif oyunlar için düşünüyorum ne dersiniz?

• nerede 850 dan satılıyor asus hocam?

• ben hem w835 hemde bu cihazı kullanmış biri olarak bu praya alınailecek en uygun laptop-tablet diyebilirim.
    w835 i şuan oğlum yurtdışında kullanıyor wi 10 geçen hafta teknosadan 699 tl ye aldım

ayrı şarz girişi var
    klavyede 2 aet usb 2portu var
    bir adet mini hdmı var
    1 adet micro usb var
    pili gayet iyi sürekli kullanımda 4-5 saat kullanıyorum
  • unutmadan kutudan birde otg kablosu çıkıyor ama denemedim
    diğer yani w835 deki kablosnun aynısı ise işe yaramaz :)
  • cemre92 kullanıcısına yanıt
    Gecen aylarda teknosa turuncu indirim kapsaminda 850 liraya satilmisti. Daha duser diye bekledim ama dolar firlayinca bir daha bu fiyatlara inmedi.

• Sizce nasil sarji vs. Takilmak film izlemek sosyal medya kullanimi icin nasil? Ve oyun oynayabilir miyiz? Lol , pes 13 gibi?

• Takipteyim tam ihtiyacım olan Birşey

• hometech ürünlerini kesinlikle önermem. Bataryada çok başarısızlar. Gözüm gibi baktığım tabletin 2 ay sonra bataryası pert oldu. Servise vereyim dedim o kadar ilgisiz ve alakasızlardı ki. Aman diyim uzak durun

• Homatech w835 tablet bende alacağım 160tl gördüm burada İndirim yazmışlar ... Bende facebook twitter epostalarım ve film için ideal sanırım Sizce alsammı kullanan var mı?
  • Bu markada kullanıp çok memnunum diyenler kadar bu markanın başka ürünlerini kullanıpta aman blaşmayın diyende baya çok işin garibi bu tablet pc w101 olarak geçiyor memnunum diyenlerde ise w10 var aynı gibi görünsede a101 den alınan elektronik ürünlerde genelde bir sorun ve iade etme olayı oluyor

Bu fiyatada bu özellikler pek kaçırılacak gibi de değil doğrusu ne yapacağım karar veremiyorum

Birde para önemli değil dersem bu windows tablet pc nin kralı hangi modeldir bilen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu ekranın arkasından milyon tane yazı olmasa güzel aslında. ama o yazılar malesef çok kötü duruyor yahu
  • O zaman alınmalıymış :)
    Tp100HA yahut ikinci el macbook alacağım ileride.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemre92 -- 19 Aralık 2015; 23:19:11 >
  • Asus olsa 600-700 arası olsa kaçırmaz alırdım, ama bu marka 3-4 ay sonra elimde patlar, o sebeple almayacağım.

Asıl laptop amacıyla almak isteyenler bence bu fiyatlarda temiz az kullanılmış 2.el laptop aramalı. Bence tabii.

• Micro HDMI çıkışı kaç piksel?

Teknoseyir'de FULL HD diyor arkadaş ama takıp denediğinden şüpheliyim.

1920 1080 verebilecekse düşünürüm.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.