Şimdi Ara

A101 hometech tablet pc 2si birarada 449 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
28
Favori
35.904
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bahsettiğiniz wacom kalemi ise (hani şu ucu ince olanlar) onu da kullanamazsınız. Dediğim gibi o tür tabletler bayağı. Yani ekranın da desteklemesi lazım o kalemi. Yok eğer dediğiniz kalınlığı parmak kalınlığında olan kalemler ise kullanırsınız ama o tür kalemler pek işlevsel olmaz.

@hellfire1903

Kamera kötü değil çok kötü hocam :). Uzak durun bence. Android tabletlerde güzel kameralı bir tane bulursunuz bu fiyata. Teşhir ürünleri inceleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

Bak onu demeyi unuttum. Klavyede delik bile yok.Hiçbir giriş bulunmuyor. Buna rağmen klavye bayağı ağır.Hatta tabletten bile ağır olabilir. Hatta misal bu tür tabletlerde klavye takılıyken geriye doğru fazla açınca klavye hafif kaldığından geriye doğru düşer ama bunda öyle olmuyor. Benim laptoptan sağlam duruyor :)

Hayırlı olsun güle güle kullan. Bir kaç fotoğraf paylaşman mümkün mü? Özellikle, bağlantı noktalarının ve ekranın.
    Teşekkürler.
  • sinyol S kullanıcısına yanıt
    Foto yüklemeyi denedim de dh naz yaptı yüklenmiyor.

http://imgur.com/a/bYG3j

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 23 Aralık 2015; 14:02:30 >
  • Wi10 ile ekran farkı önemli bir konu. IPS Ekran yazıyordu ama bütün olayı etkileyebilir eger iyi degilse.Yani 100-200 lira fazla verip HD Casper Nirvana mı alsam dedirtebilir ki ben şu an bunu diyorum ;)

• hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Ekran açık görüntüsü de yükleyebilirmisiniz...
  • civil engineer kullanıcısına yanıt
    http://imgur.com/a/kyLPw

sağdakieski tabletim tf300t.Karşılaştırma olsun diye ekledim. Kısaca ondan daha kötü görünüyor. Kötüden kastın tf300 renkleri daha iyi veriyor. Yani beyazlar daha beyaz rrnkliler daha renkli :)

Sağol hocam...
    Evet sağdaki daha iyi gözüküyor gibi ancak birazda görüş açısısı farkından da olabilir...
    GPS yok herhalde değil mi?
  • Kuponla 105 dolara aldigim chuwinin gözünü seveyim. 303 liraya denk geldi

Çin malı diye sikayet edecek arkadaşlar cevaplamazsa sevinirim. (4 yil önce aldığım Çin mali 7inc tablet hala cayir cayir çalışıyor.)
    Taktim mausu heryerde kullaniyorum. 2 adet usb var işimi her türlü görüyor.
    Hometech markasina çamur atmak için yazmadım markayi bilmiyorum ama ürünün wi10 olmadığı ortada wi101 imiş isteyen alabilir.
    Chuwi vi10 secenektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoSeriouS -- 23 Aralık 2015; 16:35:24 >
  • İşyerinde kullanacağım için office lisanslı mı? Win10 lisanslıdır herhalde.
    3G var mı? Wifi vardır diye düşünüyorum.Wifi modem olmayanlar için ethernet portu var mıdır?

• wi10 da da tabletin üstünde direk usb yok hep klavyede.Aslında tablette büyük usb olması iyi birşey ama bu ekran işi moralimi bozdu.
    imgur yerine baska bir yerden resmi eklemeniz mümkün mü acaba?
    Tşk

• Yok görüş açısı farkından değil ki her iki tablet de açı değişse de ekranın verdiği görüntü değişmiyor. Yok galiba hocam kutusunda da yazmıyor.

Hocam başka site bilmiyorum eğer sizin bildiğiniz varda olabilir.

• muhtar1978 M kullanıcısına yanıt
    Office de windows da lisanslı. Cihaz açıldıktan sonra ilk kullanımda aktivasyonu yapabiliyorsunuz.
  • muhtar1978 M kullanıcısına yanıt
    win 10 lisanslı office yok içinde. Word mobile excel mobile gibi programlar var ama onların da office kadar işlevsel olduğunu sanmıyorum. 3g ve ethernet girişi yok. Wifi var. 3g için vınn gibi cihazları alıp kullanabilirsiniz.

• Resimleri hızlı resimden atma şansınız var mı?

• quote:

win 10 lisanslı office yok içinde. Word mobile excel mobile gibi programlar var ama onların da office kadar işlevsel olduğunu sanmıyorum. 3g ve ethernet girişi yok. Wifi var. 3g için vınn gibi cihazları alıp kullanabilirsiniz.

Microsoft tablet ürünlerine 1 yıl ucretsiz offfice365 veriyor. Mobil degil lisansli office365

Teşekkürler.

• SoSeriouS kullanıcısına yanıt
    Son zamanlarda office 365 vermeyi bıraktı gibisinden haberler okumuştum. Office 365 windows mağazadan güncelleniyor mu? Çünkü bu uygulamalar windows mağazada var. Hani android ve ios için ofis mobile çıkarmışlardı onun gibidir diye düşünüyorum.

• Asus transformer pad tf103c mi bu mu ? Kullanım olarak konu anlatımlı videolar izleyeceğim,office programı üzerinden belge hazırlama,sunu oluşturma. Kullanan arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim. Tek atımlık kursunum var iyi kullanmam lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://i.hizliresim.com/A5ZjgB.jpg
    http://i.hizliresim.com/gZjQZ0.jpg
    http://i.hizliresim.com/ornJ3R.jpg

Çok teşekkürler.
    Sanıyorum bu ürün tamamen farklı bir ürün. Açma kapama tuşunun yeri, bağlantı girişleri, ön kamera, klavye, batarya vs. epey bir tasarım farkı var. Fotoğraftan anladığım kadarıyla kapaklı bölüm var.
    İyice kararsız kaldım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.