Şimdi Ara

92/1 ASKERE GİDECEKLER (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
468
Cevap
0
Favori
41.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR MNG.K.CVŞ YAZIYO SADECE BİZİM ACEMİLİK 30 GÜN MÜ YOKSA 75 GÜN MÜ YAZARMISINIZ LÜTFEN ?
  • birlige teslim tarihi :25.02.2012 yazıyo ben 25inde teslim olmam gerekiyo deme?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_Frr3STylE

birlige teslim tarihi :25.02.2012 yazıyo ben 25inde teslim olmam gerekiyo deme?

Hocam kimilerine askeriyede sülüs verilirken bu tarihte teslim olun denilir,Size öyle birşey demedilermi? Demediyselerde çoğunlukla herkez bir gün önceden gidiyor. 24 gibi gitmenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktas3455

quote:

Orijinalden alıntı: dark_Frr3STylE

birlige teslim tarihi :25.02.2012 yazıyo ben 25inde teslim olmam gerekiyo deme?

Hocam kimilerine askeriyede sülüs verilirken bu tarihte teslim olun denilir,Size öyle birşey demedilermi? Demediyselerde çoğunlukla herkez bir gün önceden gidiyor. 24 gibi gitmenizi öneririm.

25indemi teslim olmam gerekiyo dedim bana o belgeyi veren memura evet 25 dedi.
  • ahah son gününüz torunlar keyfini cıkarın dicem ama cıkacak gibi değil :)
  • Has torunlar bot bağlıyor yaa , bu gunleride görecekmiydik.Torun gelin artık dedeniz yorgun Şafuck 58..
  • yok mu izmirden ankara mebse giden
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluecafeblue

Has torunlar bot bağlıyor yaa , bu gunleride görecekmiydik.Torun gelin artık dedeniz yorgun Şafuck 58..

aynen hacı daha dün gibi hatırlıyorum, 1991/1 Askere Gidecekler konusunun konuşulduğu günleri. Hatta kimlerin nereye düştüğünün sıralandığı günleri...

Hey gidi hey 1 sene olmuş, ama hakikatten çok zor 1 sene oldu :D
  • Sülüs Tarihinden Sayıyorsak Askerliği :D Şafak 459 :D
  • beyler antalya'dan yarın akşam adana'ya ayın 23'ünde de 121'NCİ JANDARMA EĞT.A.K.LIĞI/SERİNYOL/HATAY'a teslim oluyorum hayırlısı ile..
  • beyler bu gün saat 00:00 itibari ile askerliğimiz başlağı malum şafaklar ayın 21'nden düşmeye başlıcak. ilk karalamayı ben yapayım. 23 saat 15 dakika sonra atarsa 459
  • Vay be biraz şanslı olsam bende şafak silcektim,şimdiden size iyi 460lar belki mayısda bende silmeye başlarım
  • Bugün arabamın arkasına "23 yıllık filme 15 ay reklam arası" yazdırıcam

• reklam filmi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

Bugün arabamın arkasına "23 yıllık filme 15 ay reklam arası" yazdırıcam

iyimiş hacı.

• 34 saat sonra bavulumu sırtıma alıp gidiyorum buralardan
    ver elini İzmir/Konak
  • 23 ünde Teslim Isparta Merkez...
  • yarın 18.30 da izmir den sivasa gidiyorum :) 12 14 saat yol :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: undercimix

quote:

Orijinalden alıntı: antking

quote:

Orijinalden alıntı: antking

herkese selamlar arkadaşlar bugün şubeye gittim yoklama kaçağıyım diye bugün devre kaybı alıyorlardı hemen ben dk gitmek istemedim o zaman 20sinde gel 92/1lerle gönderelim seni dediler bekliyorum şimdi ayın 20si olsun neresi çıkıcak ne olucak

var mı bu durumda olan

kardes öle bı secenek oluyormu ayn durum bendede war

oluyor kimseyi zorla almıyorlar zaten ankara mebs yarın yolculuk şimdiden hayırlı tezkereler herkese

• Atarsa 459 arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.