Şimdi Ara

90-91-92-93 lüler gelin bakayım (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
10
Favori
10.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 93 agustos doğumluyum üni 1e gectim lisede 1 yıl kalmıştım ünide 5 yıl 26da mezun olacam uzatmassam ,ćokkk üzülüyorum geçiyor yaşım diye askerlikte var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lDirtyHandsl -- 13 Temmuz 2015; 19:30:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıçanadam

Bu ara herkes polo alıyor benzinlimi bari

2014 dizel, kırmızı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Choqo

takmayın beyler zaten kodumun yerinde emeklilik yaş şartı var bugünde girsen 5 sene sonra da girsen 60-65 yaşında emekli olcaz. erkenden girip kendinizi yormayın. gençliğinizin tadını çıkarın

Ölede aile durumu iyi olmayıca insan hemn okul bitirip para kazanmak istiyor tabi bu türkiye şartlarında işimiz zor

• quote:

Orijinalden alıntı: F9Cemil

92 liyim, mimarlık 5. sınıftayım. Okul bitince ne yapacağım kara kara düşünüyorum.

millet mimarlık bölümü için can atar mimarlığı kazanınca hayatım kurtuldu diye sevinir, mimarlık okuyorum diye akrabalarına böbürlenir, bunu duyan akrabaları; 'mimarlık mı? oo bu şimdi zengin olur bizi tanımaz'' gibisinden bakarken nedir sendeki bu karamsarlık anlat hele :)
  • 90'lıyım. Yüksek lisans ile okumaya devam eğer Allah kısmet ederse. Bir yandan araştırma görevliliği için kasıyorum. Şeytan diyor her şeyi bırak ve pilotluğa kas.. :P ama o güven, özveri ve tecrübe bende yok maalesef :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

quote:

Orijinalden alıntı: Choqo

takmayın beyler zaten kodumun yerinde emeklilik yaş şartı var bugünde girsen 5 sene sonra da girsen 60-65 yaşında emekli olcaz. erkenden girip kendinizi yormayın. gençliğinizin tadını çıkarın

Ölede aile durumu iyi olmayıca insan hemn okul bitirip para kazanmak istiyor tabi bu türkiye şartlarında işimiz zor

o da ayrı konu kardeşim haklısın
  • 93 lüyüm yeni mezun mühendisim

• 92Liyim tip son sınıfım hiç kayıp yok. Henüz bi cacık olması hala baba parası..

• 93 lüyüm llk 10 k dan bir müh. okuyorum daha 2-3 sene var bitmesine ama kafa rahat :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riven Mı -- 13 Temmuz 2015; 21:10:23 >
  • 93 kasım.
    eem 4. sınıfa geçtim. alttan emt2 dersi kaldı. onuda verebilirsem 2016 haziranda mezunum.
    gazi teknopark da embedded system programmer olarak calisiyorum. belki mezun olunca da devam ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

Selam
    Ne iş yapıyorsunuz? Doğum tarihinizle beraber bir yazıverin. Ben 92 liyim uni 3 teyim ama bu uninin 3 senesi daha gorunuyor. Toplam 6 yıl, hayata çok mu geç atılacağım sizce? Önerileriniz?

90 doğumluyum. İstanbul'da kendi halinde bir memurum.
  • 90'lıyım, bir aksilik olmazsa 22 temmuzda uçak bakım teknisyeni olarak işe başlıyorum :)

Çoluk çocuk evlenmek falan daha çoooooook var hatta hayallerimin kıyısında köşesinde bile yok. Çünkü aileme, anne babama daha iyi bir şekilde bakmak istiyorum.
  • 91'liyim. üstün zekadan sınıf atladım. 15 yaşında liseden mezun oldum. üniversiteye girdim. ilkini 19 yaşında bitirdim. ikincisini 23 yaşında bitirdim. (ilki sinema tv ikincisi iletişim tasarımıydı) hayallerim vardı, babam yollarıma taş koydu. eskişehir anadoluyu kazandım, göndermedi, istanbul kültürde %75 burslu okudum. nefret ettiğim 8 senemi geçirdim. amerikaya gidecektim. babam çalışıp biriktirdiğime el koydu, ona da gidemiyorum. çalışmıyorum. çalışmak da istemiyorum. motivasyonum da yok. askere gidip geleyim ondan sonra ne *** yiyeceğime bakacağım.

edit: sıkıntıdan twitch.tv'de league of legends yayını yapıyorum. sevgilim, sözlüm, nişanlım, eşim, çocuğum yok. bikaç tane fuckbuddy'm var. anlık mutluluklar var. ruhum huzursuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semih Güzey -- 13 Temmuz 2015; 22:21:03 >
  • 91 napak ya yatıyoruz 24 senedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 94 lüyüm, bir yıl geç bir yıl hazırlık derken 1. sınıfı yeni bitirdim. Üni hayatı güzel, iyi hoş lakin hayat kaygısı şimdiden başladı diyebilirim. Mezun olduktan sonra gönlüme göre bir iş bulabilecek miyim, Türkiye de mi kalmalıyım yoksa yurtdışına gitme yollarını mı aramalıyım hiç bir fikrim yok. 20 li yaşların başlangıcında olmama rağmen kendimi hayata geç kalmış hissediyorum, şimdi ki aklım olsa belki 16-17 yaşlarında başlardım geleceğim ile ilgili planlara.. geç olsun güç olmasın demiş Atalarımız, hakkımızda hayırlısı...

Edit : bunun daha askerliği, kariyeri, yuva kurması da var. Allah doğru kararlar vermemizi nasip etsin, en kötüsü de belli bir yaşa gelip keşkelerle boğuşmak olur sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiseass -- 13 Temmuz 2015; 22:41:56 >
  • 22 yaşında mezun iş güç yok şuan
  • 91 Liyim üni terk edip askere gittim askerlik bitti şimdi ne yapıcam diye kara kara düşünüyorum hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

92 liyim evliyim 45 gunluk bir kizim var bi devlet kurumunda kadrolu memur olarak çalışıyorum

Maşallah düzeni kurmuşsunuz hocam. Allah bozmasın.

92'liyim, üni 4. sınıf bitmek üzere. Staja kabul edildim, devamında part time veya full time devam edebilme şansım var. Olmazsa askerlik yolu görünecek. Hayırlısı diyorum hala.
  • 91 Liyim özel bi firmada sabit haftada 3 gece alarm takip merkezinde çalışıyorum. Ortam güzel akşam 17:00 - sabah 07:30
  • quote:

Orijinalden alıntı: apokalipta

94 luyum. Üniversite 3 teyim. Bu yaz staj yapacak yer bulamadım. Evde cs go yardiriyorum. Sabah iş gorusmesine gidicem.

Ne oldu iş
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.