Şimdi Ara

90-91-92-93 lüler gelin bakayım (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
10
Favori
10.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 93'lüyüm bu sene üni bitti. Şimdi kpss'ye çalışıp memur olmayı düşünüyorum.
  • 92liyim. İki yıl üniversite bitti. Açıktan dörde gidiyorum. Askerlik tecilli. X bir mağazada yönetici olmaya uğraşıyorum. Mağazacılıkta gelecek görüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

93'lüyüm işsizim

neler yapıyosun?
  • taytlı T kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl sevişiyonuz ayda bir
  • 91 yazılımcı
  • 2002 dogumluyum 5 aylik kizim var trafik polisiyim ev hanimiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEFIR

quote:

93'lüyüm işsizim

neler yapıyosun?

İşssizlerin 1 numaralı oyunu olan FM'i oynuyorum. PES, Cs:Go, ekşi, dh falan takılıyorum. Halı saha yapıyoz arada. Bazen de sinema falan. Arada iş aramayıda ihmal etmiyorum

• quote:

quote:

quote:

93'lüyüm işsizim

neler yapıyosun?

İşssizlerin 1 numaralı oyunu olan FM'i oynuyorum. PES, Cs:Go, ekşi, dh falan takılıyorum. Halı saha yapıyoz arada. Bazen de sinema falan. Arada iş aramayıda ihmal etmiyorum

ailen çalışmamana bişey demiyomu dostum :D oku bari

• quote:

quote:

quote:

quote:

93'lüyüm işsizim

neler yapıyosun?

ailen çalışmamana bişey demiyomu dostum :D oku bari

Şimdilik oyalıyoruz bir şekilde. Birkaç işe girdim ama dikiş tutturamadım. Kardeşim üni kazanınca unuttular biraz beni Eylül-Ekim gibi mutlaka bir işe girmeyi planlıyorum ama.

• 1990 doğumluyum,

2011 mezunu inşaat mühendisiyim. (5 yaşında başlandı ilkokula)

evliyim 1 çocuğum var :D
  • 93'lüyüm. Denizcilik işletmeleri yönetimi okuyorum. 3. sınıfa geçtim saygılar
  • 92 lıyım.
    myo otomotıv bıtırıp tıcarete atıldım.
    suan aof ısletme okuyorum.
    yasıtlarım okulu yenı bıtırdı.en ıyısının kazandıgı maastan daha fazlasını kazanıyorum ıyıkı muhendıs falan olmamısım
    bekarım bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbilker58

93 lu youtuber

Ayda ne kadar kazanıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: gfbilker58

93 lu youtuber

Ayda ne kadar kazanıyorsun?

• 91 liyim,kamuda teknikerim. Hayırlısı. Askerlik duruyor,aöf son sınıf işletme.

• 91 liyim. Bilg. Muhendisiyim. Abd'de doktora yapiyorum. Donanimhaber sevdam 2005 yilinda Knight Online forumuyla basladi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CThirty

91 liyim. Bilg. Muhendisiyim. Abd'de doktora yapiyorum. Donanimhaber sevdam 2005 yilinda Knight Online forumuyla basladi.

Bende 91 liyim abd de amelelik yapıyorumarizonadayım

• Bende 93'lüyüm. Hevesli olarak girdiğim denizcilikle alakalı bir bölümün 3. sınıfının 2. dönemi başlayacak 2 hafta sonra. Fakat işler umduğum gibi gitmedi bölümden memnun değilim. Sanırım bende ya yeni bir üniversite okuyacağım ya da farklı işler peşinde koşacağım.
  • 90lıyım liseden mezun olur olmaz çağımın populer 2 yıllık okulu olan dış ticaret okudum ailemin maddiyatı iyiydi güzel biryerde staj yapıp iyi eğitimler alıp gümrüğe girdim. Annem rahatsızlık geçirdi varımızı yoğumuzu harcadık onu hayata geri döndürdük derken işimde elimden gitti. Memleketime geri dönmek zorunda kaldığım için herşey sil baştan oldu 3 kuruşa tekstil mağazalarında çalıştım 2 yıl kadar. Oradan para toparlamaya çalıştım. Kendi çabalarımla 3 5 kuruşla küçükbaş hayvan toparladım onları çoğaltırken söğüt gölgesinde üniversitemi lisansa daha doğrusu uluslararası ilişkilere tamamladım. Ağustosta askere gidip gelicem tekrar hayat yeniden başlıyor gibi iş arayacağım.
    Oldukça savaşçı biri yaptı bu hayat beni sanırım. Vazgeçmeden devam ediyorum allah sonumuzu hayır etsin. Bakalım yeni hayatımda beni neler bekliyecek şimdiden koyunlarım oldu 30 tane kendimide pskolojik anlamda çok fazla geliştirdim. İş bulma konusunda sıkıntı yaşamayacağımı düşünüyorum lakin gümrük tecrubesinin yanında pazarlama , insan kaynakları , halkla ilişkiler alanlarındada iyi tecrubeler edindim. Evlilik tarihimi kafadan belirledim hayata 1 0 geriden gelmekteyim bakalım sonum ne olucak. Ağustosta askerim muhtemelen. Genç arkadaşlara tek söyleyebileceğim büyük hayaller kurmamaları olur. Ailenizi sevdiklerinizi asla yalnız bırakmayın onlar için elinizden ne geliyorsa sonuna kadar yapın. Bakın saat sabah 7de uyumuşum şimdi ise kalktım ve kahvaltımı yapıp kuzularımın yanına gideceğim :) sağlıcakla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 92 liyim
    uluslararası ilişkileri 2.sınıfın sonunda bıraktım psikoloji kazanıp(kazanmak denmez aslında) yerleştim
    şu an psikoloji 2.sınıfım ve biyoloji,moleküler biyoloji ve genetik,laborantlık gibi bölümlere gitmediğim için pişmanım,ailem saolsun
    bakalım psikolog olabilecek miyim...
    olmayı istiyor muyum onu da bilmiyorum
    hayırlısı

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.