Şimdi Ara

90-91-92-93 lüler gelin bakayım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
10
Favori
10.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 93 lüyüm istanbulda üni okuyorum. Kalmazsak 4 sene daha var . 4 sene çok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 92 liyim, üni 3. sınıfım, yarışmaya istanbuldan katılıyorum, hobilerim pc başında k*ç büyütmek, fm oynamak, rvp beklemek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

89 kurtarmıyor mu.

Kendi işimi kurdum çalışıyorum 5 senedir.

Evlenmedim. Birçok kızla beraber oldum fakat vakit kaybı.

Şuanda ev aldık borcunu ödüyorum. Ayrıca Wolkswagen polo aldım oda borçla.

Malesef bizim gibi orta düzey insanlar borca girmeden hiçbişey alamıyor.

Herşey için şükürler olsun. Sağlık olduktan sonra insan her istediğini yapar yeterki inansın.

Edit: evlenmek için harbiden geç kalmışım

forumun en yaşlısı sensin herhalde yada gelmedi 90 altı

2 gün önceye kadar 93lüyüm diye kendimi bebelerin arasında kalmış gibi hissediyordum iyi yaşlarınızı söylediniz.

• 92 - öğretmenlikte 1. yılımı doldurdum
  • 94 luyum. Üniversite 3 teyim. Bu yaz staj yapacak yer bulamadım. Evde cs go yardiriyorum. Sabah iş gorusmesine gidicem.

• 91 liyim. Üniversiteyi daha en az @2 sene var bitmesine o da en iyi ihtimal. Part TİME çalışıyorum. Sevgilim yok aşk yok ot gibi yaşadığımı hissediyorum bazen . :) çok kotü Hissettiriyor bu kadar geç kalmak. arkadaşlarımdan evlenen var bu yazda evlenecekler var. bazısının Çocuğu var . : (

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 93 ülüyüm. İlk okula 1 yıl geç gönderdiler. İlk yıl istediğim yer gelmeyince bir yıl daha hazırlanıp istediğim üniversite gittim. Ünide 1 yıl uzayacak gibi. Yanı Hayatımdan 3 yıl boşa gitti! Gerçekten kötü bir his. Benden küçüklerin evlendiğini görünce daha bir kötü oluyorum tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

92 liyim evliyim 45 gunluk bir kizim var bi devlet kurumunda kadrolu memur olarak çalışıyorum

Kraaaaaal. Allah bozmasın kardeşim :)

Ben üniversite uzama senemdeyim, inşallah bu sene mezuniyeti kapıp sonraki sene yüksek lisans yapma planım var Allah nasib ederse.
  • sürünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelin bakayım diyince çekiliş filan var sandım. 95 olmama rağmen yazmak istedim, 2 sene hazırlık okuyup bu sene birinci sınıfa geçtim makine muh. Aynı zamanda omron diye bir firmada 3 senedir home-ofice olarak hmı, plc yazıyorum.

• 92 liyim işsiz - eşsizim Tez e kredim yetmedi okul uzadı. Biraz boş zamanım olacak değerlendirecez artık
  • 93lüyüm bu sene 4.sınıf olacağım ünide ardından mezunum ve çalışmaya başlayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

88'liyim yazayım mı

Yaz hadi yaz tamam.

• Bende 1 yıl tekrar hazırlandım 1 yıl hazırlık okudum çok geri kalmışım konuya bakarken sinirlerim bozuldu.

• 93 lüyüm work and travel ile amerikaya geldim işten kovulma durumları var ne Besitlerin Oksitlenmiş Kalıntısını yiycem bilmiyorum.
  • 93 lüyüm kredi çekip 300bin e taksi plakası aldım,Allaha şükür gelirim çok iyi Türkiye şartlarında,evimi arabamı yazlığımı aldım

• UsainBolt kullanıcısına yanıt
    Hocam att alımları hakkında bildikleriniz nelerdir? Sağlıktan mezun olunca kendime başka bir yol mu çizmeliyim? Benim bildiğim şuan çok vasat olduğu

• quote:

Orijinalden alıntı: cübbesiz gandalf

93 lüyüm kredi çekip 300bin e taksi plakası aldım,Allaha şükür gelirim çok iyi Türkiye şartlarında,evimi arabamı yazlığımı aldım

rusyada taksi plakası diye bişey yok. bi araba al taksicilik yap. ne güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerjack14

quote:

Orijinalden alıntı: cübbesiz gandalf

93 lüyüm kredi çekip 300bin e taksi plakası aldım,Allaha şükür gelirim çok iyi Türkiye şartlarında,evimi arabamı yazlığımı aldım

rusyada taksi plakası diye bişey yok. bi araba al taksicilik yap. ne güzel.

hocam ben gene gece felan sürüyorum öyle ancak 15bin ediyor anca bu istanbul atatürkteki taksiler felan belki benim 10 katımı kazanıyordur,rusyada herkes taksici olur ozaman

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.