Şimdi Ara

90-91-92-93 lüler gelin bakayım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
10
Favori
10.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

92 liyim evliyim 45 gunluk bir kizim var bi devlet kurumunda kadrolu memur olarak çalışıyorum

Allah analı babalı büyütsün.
    İnşallah büyüyünce aklı başında, vatana millete hayırlı, Allah korkusu ve sevgisi olan hayırlı bir evlat olur. Geleceği parlak olsun.
    Hocam ne hızlısınız maşallah.
    Ben de bir an önce yuva kurup, tatlı çocuklara sahip olmak istiyorum.
    İşallah, kariyer ile uğraşırken çocuğa ayıracak zamanım olur da Allah hayırlısıyla hayırlı bir evlat nasip eder.

• Gencler 30 yasinda da ise baslasaniz emeklilik yasi 65, 20 yasinda da baslasaniz 65.O yuzden sikinti yapmayin rahat takilin.

• quote:

92 liyim evliyim 45 gunluk bir kizim var bi devlet kurumunda kadrolu memur olarak çalışıyorum

benden iki yaş büyüksün hocam sadece ve ben 2. sınıfa yeni geçtim. ne kadar boş biriymişim yav onu farkettim..
  • 93lüyüm üni son sınıfım 30 yaşıma kadar evlenmeyi düşünmüyorum. Benim yaşıtım olup evlenenleri hele çocuk yapanları anlamıyorum aceleniz ne ya da ben mi geç kalıyorum bilmiyorum
  • 92 liyim 4. Sınıfa geçtim ama okul yarım dönem uzadı.ingilizcem sıfır. Dil eğitimi için Yurtdışına gitmem lazım para yok. Devletten aldığım kredi borcum var. Sıkıcı saçma bi hayatım var.hayattan soğudum.

• 92 liyim tip 4 e anca gecebildim, hayata dair umutlarim cok fazla kalmadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 91 li,iş güç yok,askerlik yapılmadı,üni okunmadı.Hayırlısı
  • 92'liyim, Psikolog oldum. (Ben de hala ayrımına varamadım) Eylülde yüksek lisansa başlayacağım.
  • 92'liyim. Uni bitecek bu sene son dersimin aciklanmasini bekliyorum. Seneye de staj var bakalim ne yapacagiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

Gencler 30 yasinda da ise baslasaniz emeklilik yasi 65, 20 yasinda da baslasaniz 65.O yuzden sikinti yapmayin rahat takilin.

Sevdim bu kafayı :)

Alayımız ölcez zaten tek fark birisi iyi yaşar birisi orta halli

gençler 950 TL ye çalışıp kendinizi ezdirmeyin

Tayibinde cocuk ısrarını dinleyip sakın 3 cocuk yapmayın. amaç ucuz işgücü yaratmak

90 lıyım bekarım 3 Üniversite mezunuyum.Bu sene yine başlıyorum sıfırdan :) bu sefer öğretmenlik :)

Evlenip napıcaksınız öğrenci olun ayda bir sevişin. 30 a kadar takılın kafanıza göre :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

91 liyim unide 7. Senem bitirmeyi planlamiyorum boyle iyi :D

Sevdim :))

• Öncelikle belirteyim 90'lıyım ve memurum. Babamın aldıgı evde oturup, babamın aldıgı arabayı kullanıyorum. Hala saglam baba parası yiyorum bir de evlenmeyi düşünmüyorum şimdilik ama ilkokul arkadaşlarımın falan epey dügününe gittim. Geçen hafta durduk yere kız arkadaşımdan ayrıldım, nedenini hala bilmiyorum bende. Berbat bir hayatım var kısacası.

• 93lüyüm ağır işşiszim meslek lisesini zarzor bitirdim 2 yıl üni gittim bırakdım bırakmamın sebebide annem vefat etti 98 dede babam vefat etmiş görmedim yüzünü böyle gidiyor hayat karnım doyuyor çogu arkadaş asker gitti geldi babasının işinin başına oturdu daha ben askere bile gidemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarjinaL_Kedi -- 13 Temmuz 2015; 3:15:44 >
  • 93'lüyüm üni 2. sınıfı bitirdim. 1 sene tekrar hazırlanıp 1 sene de hazırlık okudum.Çok vakit kaybettim ama işin sonunda iyi bir meslek edinebilirsem bu 2 senelik kaybın hiçbir önemi kalmayacak.
  • 92 liyim. Üni 2 ye geçtim. hayırlısı
  • quote:

Ben daha dota, cs:go oynuyorum
    Allah sonumu hayir etsin.
    Fakat calisiyorum bir yazilim firmasinda.
    Evlenmeyi 30 dan once dusunmuyorum.

• 90'lıyım. Üniversitede 6. Seneme doğru ilerliyorum ve hala yaz okulundayım. Tam olarak vasıfsız elemanım. Bisiklet, bilgisayar ve telefondan anlıyorum lakin o sektörde de bana part time iş yok. 25 yaşında olmama rağmen hala baba parası yemek çok koyuyor. Bölümüm de iyi bir şey sayılmaz. Jeofizik mühendisliği. Bitirince iş garantim de yok. Dil kasıyorum bakalım, gelecek ne gösterir bilinmez.

Edit: Allah sonumuzu hayır etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SALIGIA -- 13 Temmuz 2015; 3:25:10 >
  • 91'liyim üniversite dışı yatay geçiş yaptğım için okul 1 sene kadar uzadı elimde olmadan. 1 sene de hazırlık okudum, yani toplam 6 senede bitmiş olacak üniversite. 1 sene de tekrar hazırlanmıştım. üniversite sonrası ya yüksek lisans yapıp aynı zamanda çalışmayı, ya da okul sonrası önce askerliği halledip daha sonra çalışmayı düşünüyorum. eğer yüksek lisans yaparsam 4 sene sonra bedelliyle askerlikten yırtabilirim, belli olmaz. araya da (2017 sonu gibi) evlilik sıkışabilir. üniversitenin son zamanları her şeyin belirsiz olduğu zamanlar. ama hayat güzel. hâlâ şu 3-4 aylık yaz tatilinin ne kadar büyük bir nimet olduğunu anlamaya çalışıyorum, çalışan yakınlarımın 10-15 gün izin almak için uğraşıp didindiklerini gördükçe. kafama göre takılmanıın verdiği hazzı almaya çalışıyorum, biliyorum ki özel sektöre atılınca mumla arayacağım bu günleri. ama para kazanma, iyi para kazanma düşüncesi, evimi kurma, istediğim her şeyi alabilme gücüne sahip olma düşüncesi güzel. şimdi de önümde bir yaz stajı var 30 günlük, sonra ver elini güz dönemi üniversite.

• Önemli olan 22 yaşında herhangi bir bölümden mezun olmak değil. 30 yaşında mezun ol, adam akıllı bir bölümden mezun ol.

Dayımın oğlu 17 yaşında İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünü kazanmıştı (o zamanlar lise 3 yıldı), 21 yaşında mezun oldu. 2006 yılından beri atanmaya çalışıyor. O günden bugüne kadar yapmadığı iş kalmadı. Şu anda dişçide çalışıyor ve yaşı 30.

Kendimden bahsedeyim. 1991'liyim. 2009 yılında meslek lisesinin elektronik bölümünden mezun oldum. Katsayı problemleri falan filan derken, 2011 yılında 4 yıllık işletme bölümünü kazandım. Bölüm hiç içime sinmemişti. Üçüncü sınıfa geçmişken orayı bıraktım ve tekrar sınava girdim. Moleküler biyoloji ve genetik bölümünü kazandım. Şu an burada da üçüncü sınıfa geçmiş durumdayım. İşletmeye devam etseydim, şu anda mezun durumdaydım. Pişman mıyım? Zerre kadar pişman değilim.

Bizim gençlerin çoğu, 20 yaşına girince yaşlandıklarını düşünüyorlar. Kısa yoldan işe-güce girmeyi, çoluk-çocuğa karışmayı hayal ediyorlar. Bir durun abi ya, hayat daha yeni başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 13 Temmuz 2015; 3:45:15 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.